Şimdi Ara

Sizce geçiş üstünlüğü kimde?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada geçiş üstünlüğü sizce kimdedir? Ana yol değil burası. Şehir içinde ara yollardan bir tanesi. 1 numara 2 numarayı bekleyecek ya da tam tersi mi?

• 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kavşağa ilk girenin 2 numara kırmızı çizgi
  • 1 numara 2 numarayı bekleyecek bence. ama ehliyetim falan yok trafiğe de hiç çıkmadım.
  • Kavşaklarda soldan gelene yol verecen ağa. Dönel kavsaksa kavşak içindekine yol verecen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bence burda trafk lambası olması lazım kavşak neticede birisi dururken öbürünün geçmesi lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

kavşağa ilk girenin 2 numara kırmızı çizgi
    Kavşağa ilk girdiğini nasıl anladınız? Ben bu ss'e baktığım zaman 2 taşıtı da eşit şartlarda görüyorum.
  • Ikisi de esit hangisi ilk davranırsa o geçer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Kavşağa ilk girdiğini nasıl anladınız? Ben bu ss'e baktığım zaman 2 taşıtı da eşit şartlarda görüyorum.

Alıntıları Göster
    hayal ettim
  • ikiside geçer bence ha biri kavşakta öbürü yoldaysa önce kavşaktakinin geçmesi lazım
  • kavşaktaki aracın üstünlüğü vardır...tespiti için müracaat mobeseye...

edit: ayrıca araçlarımıza kamera takalım artık...olay çıkaran ben haklıyım diye dayılanan çoğu çakalın kamerayı görünce melemeye başladığını görüyorum yollarda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 25 Mayıs 2018; 14:24:55 >
  • ambulans hangisindeyse onda
  • haritada detaylı değil.
    orası neresi kırıkkale mi?
    kırmızı renkli araç kaletepe vergi dairesinden mi geliyor?
    paylaştığın resim berbat. şöyle bişey paylaşmalısın.
  • 2 numaranın daha düz bir güzergahı var. Belki bu yüzden 2 numaranın geçiş üstünlüğü var diye düşünülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khann10 -- 25 Mayıs 2018; 15:16:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khann10

2 numaranın daha düz bir güzergahı var. Belki bu yüzden 2 numaranın geçiş üstünlüğü var diye düşünülebilir.
    Abi bilmiyorsanız uydurmayın lütfen ya

• Yol hakkı kavşağın içindekinin her zaman ama kontrollü kavşaklarda kaza olduğu zaman kavşağın içindekine %40 diğerine %60 suç veriliyor galiba çünkü dikkat etmesi gerekiyor.

• Geçiş üstünlüğü motorlardadır.Açın yolları goprolu haşin cbr125 lilere.aç camı aç.niye üstüme sürdün.ben 2 teker üstünde gidiyom.kameraya aldım youtube da izlersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

hayal ettim

Alıntıları Göster
    Hocam haber sitelerine de akrepyusuf rümuzuyla yazıyor musun? Birkaç sefer denk geldiydim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: em2018

haritada detaylı değil.
    orası neresi kırıkkale mi?
    kırmızı renkli araç kaletepe vergi dairesinden mi geliyor?
    paylaştığın resim berbat. şöyle bişey paylaşmalısın.
    Evet aynı yer. Şöyle düzeltip attım. Kavşak öyle bir kavşak ki kim içinde kim dışında belli değil.

• 1 numara bekler 2 numara gecer kesin cevap kavsaga gelen arac kavsak daki araca yol vermesi gerekir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.