Şimdi Ara

sizce en güçlü pokemon hangisi(efsaneler hariç) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
10.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  sizce en güçlü pokemon hangisi(efsaneler hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LanetolasiBerk -- 10 Haziran 2010; 22:45:58 >
  • bene güçlü die bişey yok her türün güçlü olduğu türler var

ama mewtwo nun yeri ayrı
  • öyle ama genede güçlü pokemonlar var ama bu GBA ve onu baz alan oyunlarda geçerli mesala craftta ama VORTEX de güçlü pokemon diye birşey yok sadece tür var
  • efsaneler olsa arceus derdim ama for ever charizard adam articunoyu yeniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk_321

efsaneler olsa arceus derdim ama for ever charizard adam articunoyu yeniyor

articune buz pokesi unutma charizard da ateş pokesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SH@RK

bütün pokemonlar aynı

corsola'ya da ancient power koyun regirock la aynı vurur

yani;
    en dandik pokeye bile aynı atakları koyduktan sonra efsanelerle bile aynı vurur.

pokemonların avantajları yada dezavantajları cift tür olmalarından gelir.
    mesela rock+steel pokemon aggron hem rock saldırıları kullanabilir hemde steel buna karşın ground ve fightingde ultra yer

Rock+steel derken neyi kastettin?
    Pokeler birleşebiliyomu

• amann yaw zaten küçük çocuktu cezasınıldı ama bundan sonra hakaret içerikli postlar atmaz
  • yani güçlü pokemon yoktur. her pokemonu yenebilecek muhakkak bi pokemon vardır ;D ;D

ama arceus her çeşidi var yani onu özel kılar
  • evet mettul orası öyle ama bazı pokemonlar var mesala hem su hem kaya pokesi ateşe karşı güçlü su pokesi çünkü elektriğe karşı zayıf değil yani bu poke çok güçlü değil belki ama avantajı var işte arceusta öyle
  • hmm. bu palkia nın olduğu film çıktımı emin ben izlemedimde çok merak ediyorum hiç görmedim daha
  • bilmiyorum pokemonla ilgili bir site var biliyorsun çıkmışsa orda vardır
  • hmm ok saol
  • önemli değil
  • dark sableye aga
  • balbazar da olabilir :D
  • Efsaneler dışında bence türüne göre değişir.Yani hepsinin bir kötü olduğu nokta var işte su kayaya karşı avantajlı gibisinden.
  • Bence daha çok kombo yapabilen pokemonlar daha güçlü rakibini iki hamlede yere seriyolar :) ama şu deluge ve vortex te öyle yok :(
  • Benim için efsaneler hariç en güçlü poke ve hayran olduğum poke cahrizarddır.çok seviyorum charizardi nedense
  • yaw arceus bile yenilir tabi oyundakinemi bakıyoruz yoksa animeyemi mesela animede charizard blastoiseyi yener fakat oyunda değişik olabiliyor hydro pump atack missed olursa solarbeamla öldürebilirsin tabi arceusun yenilmesi için bana göre 1.bunu filmdede görebiliyoruz element küresi olmayınca pikaçu bi yıldırım çaktı geberdi gibi oldu 2. şık bu benim şahsi görüşüm arceussa tüm element canavarları aynı anda saldırması lzmn arceus vs charizar,pikachu,blastoise..vb. gibi çünkü arceus tüm elementlere dönüşemez bu benim şahsi görüşüm ama.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.