Şimdi Ara

sizce en güçlü pokemon hangisi(efsaneler hariç) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
10.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

corsola'ya da ancient power koyun regirock la aynı vurur

yani;
    en dandik pokeye bile aynı atakları koyduktan sonra efsanelerle bile aynı vurur.

pokemonların avantajları yada dezavantajları cift tür olmalarından gelir.
    mesela rock+steel pokemon aggron hem rock saldırıları kullanabilir hemde steel buna karşın ground ve fightingde ultra yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SH@RK -- 28 Ekim 2006; 17:32:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SH@RK

bütün pokemonlar aynı

corsola'ya da ancient power koyun regirock la aynı vurur

dogru, efsane hariç demişsin ama bir mew2 ile spoink aynı gucte
  • Dark Hunter bence
  • bence yeni çıkan pokeler
  • d/s tyranitar
  • BENCE EN GÜÇLÜ POKEMON DARK DUSCULOPS BAŞKA Bİ POKEMON GÜÇLÜ BİLLEMEM
  • quote:

Orjinalden alıntı: GitarciEntei

bu konular çok açıldı ama ben sana bi daha söliim: SABLEYE
  • Bence dark relicanth ... Hem su hem kaya pokesi (nasıl olduysa) ancient power ve rain dance standart olarak bulunuo . ancient power zaten tek başına yetio
  • tabikide hondoom sableyeyi yenerde
  • siz bilmiyorsunuz en güçlü demiyorum ama ludicolo die bii poke var o da güçlü su ve çim pokesi crabhammer ve frenzy plant ii gider
  • oyunda bütün pokeler eşit ama animelerde falan değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: king eren

oyunda bütün pokeler eşit ama animelerde falan değişiyor

Adam kral herşeyi biliyor

Eski konu ama en güçlü poke zaten arceus ama efsanevi dışında türüne göre değişiyor.Örneğin birisi demiş Dark Charizard Sableyeyi yener e yensin Blastoisede Charizardı yener sableyede blastoiesyi yener.Yani türüne göre değişiyor.
  • Sableye akar hocam..
  • En güçlü pokemon yoktur diyenlere cevap.

Sableye'yi sallayın Spritomb'la aynı güçteler.

Geriye birtek Skarmory kalıyor.http://www.serebii.net/pokedex-dp/227.shtml tıklayın göreceksiniz.Sadece Fire ve Electric'den hasar alıyor+Unown aşırı güçlüdür.1 lvl Unown 100 lvl Darkrai'yi tek hamlede yener.İnanmayacaksınız biliyorum ama denedim
  • skarmorye charizard veya raichu sal ozmn oda geberir
    1 lv unown 100 lvl darkraiye maximum vereceği hasar 10dan fazla değildir
  • quote:

Hidden power Dark'a x15 hasar verir.Yanlış yazmışım orda 1 değil 10 olacaktı.O yüzden.Bir Nidoquen yada Nidoking'i skarmory nin üstüne sal.Bu sefer gerçekten skarmory 1 lvl Nidoking 100 lvl olsun(Ama sadece poison ve ground saldırıları olacak)O maç ne kadar uzun sürse de yener
  • Şimdi siz böyle diyosunuz ama iş stratej de bitiyor.1 lvl rattata 100 lvl empleonu yener
    Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sweet Lemonade -- 21 Mayıs 2010; 14:46:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinataki

quote:

Hidden power Dark'a x15 hasar verir.Yanlış yazmışım orda 1 değil 10 olacaktı.O yüzden.Bir Nidoquen yada Nidoking'i skarmory nin üstüne sal.Bu sefer gerçekten skarmory 1 lvl Nidoking 100 lvl olsun(Ama sadece poison ve ground saldırıları olacak)O maç ne kadar uzun sürse de yener

Komik olan ne ? 1 level pokemonun statları sence ne olabilir attack 5 sp attack 5 bunla 100 level darkraiyi devirebilirmisin ? hemde canı 50den fazla olmaz.Saçma..10 levelse bilemem ama yine yenemez gibi.

Birde ben nidoqueen yada nidokingi demiyorum skarmory onları yatırabilir ama charizardda skarmoryi rahat bi şekilde alır o yüzden 4üde güçlü poke değil Birbirlerinin antisi

Edit:

quote:

Orijinalden alıntı: obirkahramandı

Şimdi siz böyle diyosunuz ama iş stratej de bitiyor.1 lvl rattata 100 lvl empleonu yener
    Edit:İmla

Yok daha neler!Empleon bi hydro pump çaksın rattata hasarından değil suda boğulmadan ölür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amyfm -- 21 Mayıs 2010; 14:58:12 >

• saydek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinataki

quote:

Skarmory'i ben söyledim.

Slaking şaka yapmıyorum. En güçlü onuncu pokemon.
    Base/Max Pokéathlon Statslarını inceleyelim Speed'ini ele alalım 5 yıldız üzerinden 1 veririm. Power ise 5 üzerinden 5.Skilleri kötü olduğundan 2, Staminası çok yüksek (Nintendo'nun oyunlarında yenmek zor) dir bundan dolayı güçlü bir pokemon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 21 Mayıs 2010; 21:01:35 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.