Şimdi Ara

SİZCE BU URUN NASILDIR KULLANAN ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar araştırmalar sonucu bu urunu almaya karar verdim fiyat bakımından cok ıyı ?? Segata almamamın nedenı ıse samsung urunlere hep daha yakın olmamdır

Hdd..Samsun 320 gb sata 2..16 mb

Lınk...

http://www.exa.com.tr/shop/product.asp?caid=327&pid=476

• Yokmu kımse cvp vercek prof arkadaslardan bilgisi olan iş olsun dıye konu acmıyorum arkadaslar neyse veren de vermeyende sağlsun enazından okuduğu ıcın
  • arkadaşım ben anlamam ama 60 ytl sey ıcın fazla dusunme.cunku adam o kadar yapmış ve markası da güzel.dandık urun verecek degıl ya
  • samsung hdd guvenle alınabilir kardesim.herhangi bir suphen olmasın.seagate alternatif olabilir ama o samsunga abakarak cok gurultulu.samsung sessizdir seagate hızlıdır...

ayrıca ibo kardesim;60 ytl bisi derken lutfen biraz dusun.herkesin durumu 60 ytl yi bir cırpıda cıkarıp verebilecek kadar iyi olmayabilir.olsaydı zaten foruma bu baslıgı acmazdı...biraz daha saygı lutfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palatine -- 23 Temmuz 2008; 17:23:17 >
  • seagate al bence
  • Draconic arkadaşım tesekur ederim yorum için dediğin gibi bende aldım kullanıyorum ama braz ses var buda normal belkı ılk acılısda dısk donduğunden heralde performans idare eder belkı segata daha ıyı olabilirdi genelde soylentıler boyler ama yınede memnunum suan için...

İbo arkadaşım sana da tavsıyem bildiğin bişeyse yorum yap bos konusmak pek butur forum sıtelerınde fayda etmez 60 ytl lelik için konu acmıyoruz biz burda sadece bilen arkadaslardan tavsıye alıyoruz 60 ytl dediğin şey ne dir onuda anlıyamadım benim aldığım hdd 60 ytl alabiliyosan sen al ben senden alıyım ok....
  • ilk acılısta hdd boot edildikten sonra ve takip eden windows un acılısına kadar olan kısımda hdd nin biraz sesli olması normaldir.standart calıstırıken,mesela dosya kopyalarken vs gibi islemlerde hdd nin sessiz olup olmadıgını anlayabilirsin.hdd ler ilk acılısta yuksek devir yapar normaldir.
  • seagate hızlı dediler bende hdd aldım arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine hatta seagate alıcaktım ama seagate kullanan bi arkadaşın hddsinden sesi duyunca samsunga yöneltdim gerçekten çok sesssiz

ha en performanslısımı ??? Hayır ama
    en sessizi olmaya aday samsunglar
  • Valla bilemıycem sadece kullandık larım la ilgili yorum yapmak gerekırse W.D kullanıyodum suan w.d samsung var w.d ses yok acılısda ve gereklı masa ustu işlemlerinde olsun bıses ve yada aksaklık olmadı samsung bırazdaha seslı yalnız bu 250 gb sata samsung 320 gb sata 2 bılmem farkedermi ama heralde edıyo sorduğum ve öğrendığım kadarıyla verıyolu sata2 lerde daha hızlı ve buda bıraz farkettırıyormus hdd secımı bence bıraz ince iş neyse herkeze yorum ıcın tavsıye ıcın teşekür ler....Not: Birdahakine denemde olsa segata alıcam bıde onu denıycem ..??
  • ilk çalıştıklarında ben burdayım diye bağırır. ayrıca ısınma sorunları vardı. giderildimi bilmiyorum. w.d. al sessiz kullan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.