Şimdi Ara

sizce bu sistem oyun için iyi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyun için iyimi birde anakarttan pek anlamiyorum seçtim öyle bu sistem kaç yıl götürür oyun için

Kategori Ürün Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
    CORE 2 DUO INTEL-E6600 C2D 238.5000 USD 1 238.5 USD + KDV
    CORE 2 DUO MSI-P35 NEO-F 142.0000 USD 1 142 USD + KDV
    DDR2 SDRAM GEIL-2x1 GB DUAL DDR2 800 135.0000 USD 1 135 USD + KDV
    PCIE MSI-NX8800GTS-T2D320E-HD OC 339.0000 USD 1 339 USD + KDV
    SATA2 SEAGATE-500 GB SATA2 16 MB NCQ 170.0000 USD 1 170 USD + KDV
    KASA COOLER MASTER-CENTURION 534+ BLACK 95.0000 USD 1 95 USD + KDV
    TOPLAM : 1119.5 USD + KDV
    KDV DAHİL TOPLAM : 1 321,01 USD

• AMD X2 6000+
    asus m2n slı deluxe

bu ikiliden daha iyi oyun performansı alırsın
  • şu anda intel almanız daha iyi, çünkü amd x2 ailesinde en yüksek işlemci 6000 ve anakarlarının 4 çekirdek desteği yok sanırım, birde yeni platforma geçiyor, yani üst segmentte am2 devri bitti diyebiliriz.oysa sizin seçtiğiniz anakart intelin çıkaracağı yeni işlemcileri destekliyor ve 4 çekirdek desteğide var ayrıca intel 6600, amd 6000 ile eş değer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: strider_venom

şu anda intel almanız daha iyi, çünkü amd x2 ailesinde en yüksek işlemci 6000 ve anakarlarının 4 çekirdek desteği yok sanırım, birde yeni platforma geçiyor, yani üst segmentte am2 devri bitti diyebiliriz.oysa sizin seçtiğiniz anakart intelin çıkaracağı yeni işlemcileri destekliyor ve 4 çekirdek desteğide var ayrıca intel 6600, amd 6000 ile eş değer.

nerden biliyorsun arkadaşın 4 çekirdek işlemci alacağını.
  • arkadaşlar soruma cevap verirseniz çok sevinirim bu sistem kaç yıl götürür oyun için??
  • yapılabilecek en iyi sistemlerden birini toplamışsın. amd ve intelin fabrikalarını bombalarsan 5-10 yıl arası gider. yok ben böyle birşey yapamam dersen 1-2 yıl gider..
  • quote:

Orjinalden alıntı: wineleven

yapılabilecek en iyi sistemlerden birini toplamışsın. amd ve intelin fabrikalarını bombalarsan 5-10 yıl arası gider. yok ben böyle birşey yapamam dersen 1-2 yıl gider..

ileriye dönük sistem için yorum süper
  • Anakartı değiştirmeyim ileride 4 çekirdek alayım dersen INTEL.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatiharikan

Anakartı değiştirmeyim ileride 4 çekirdek alayım dersen INTEL.

+1
    Kesinlikle katılıyorum. AMD'de yine soket değişikliği durumu var. Yani ilerde 4 çekirdek isterim dersen sistemi komple değiştirmen gerekir. Onun için Intel al 4 çekirdekli işlemciye hazır olsun. AMD ilersen benim gibi S939 mağdurları tarzı bir duruma girmen olası. Çift çekirdeğe geçemiyorum, çünkü işlemci yok.
  • sistem çok güzel olmuş piyasadaki tüm oyunları rahatça oynarsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.