Şimdi Ara

Sizce bu ekran kartı sistemime uygun mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 7 64 bit - 2 + 2 DDR2 ram - Intel Core 2 Duo E7500 2.93 gHz - Ana Kart: Gigabyte G31M-S2L - Sizce bu sisteme " MSİ AMD RADEON HD6850 POWER EDİTİON " 1 gb 256 bit GDDR5 olan bu ekran kartı uyarmı ? Ve sizce bu ekran kartı bu sistemde orta düzey oyunları kasamdan açar mı ? Eskiden nVidia GeForce 210 1 gb 64 bit ekran kartım vardı Left 4 Dead 2, World of Warships, Combat Arms, Outlast, gibi oyunları hiç kasmadan oynuyordum. MSİ AMD RADEON HD6850 POWER EDİTİON ekran kartı dediğim eski ekran kartından daha iyi performans verir mi ?
    Lütfen cevap verin.

• Daha fazla performans verir. Güç tüketimi fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    MSİ AMD RADEON HD6850 ekran kartı güncel oyunlarda nasıl performans verir ? Neticede eski bir ekran kartı.
  • o tip işlemciler 4850yi bile besleyemiyordu diye hatırlıyorum. 6850 9 senelik kart ama 210 dediğin kart olmadığı için dağ taş kadar fark var arasında. amd 240 bak hem az güç çeker bir de güç kaynağı ile uğraşmazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zotac ECO 9800 GT 1 gb 256 bit GDDR3 alıcam gibi, bu ekran kartı güncel oyunlarda nasıl ? Benim sistemimle uyumlu olur mu ? İnternette araştırdım her oyunu açıyor kah yüksek ayarda kah düşük ayarda. Çok uygun fiyata buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Stalker

Zotac ECO 9800 GT 1 gb 256 bit GDDR3 alıcam gibi, bu ekran kartı güncel oyunlarda nasıl ? Benim sistemimle uyumlu olur mu ? İnternette araştırdım her oyunu açıyor kah yüksek ayarda kah düşük ayarda. Çok uygun fiyata buldum.
    9800 gt nin her oyunu açması söz konusu bile olamaz. 300-400 tl bütçen varmış 2. elden gtx 750- 750 ti gibi bir ekran kartı bulabilirsin. bu arada şunuda belirteyim o sistem ile güncel oyunları oynama gibi bir şansın yok ama 750 ti takarsan gözle görülür bir fark göreceksin.

psu uygun ise hd 6850'yi alabilirsin

Bu arada monitörünün max çözünürlüğü nedir ?

edit:https://www.youtube.com/watch?v=7p9Wn2AdgJs burda e7500 ve 750 ti ikilisinin gta 5 performansı var. altını çizmek isterim bu video ki çözünürlük 1360*768'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 10 Haziran 2019; 23:25:31 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.