Şimdi Ara

sizce bu anfi nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • bertan88 (3 mesaj) IItwentysixII (1 mesaj) EasyBell (1 mesaj) cranky8 (1 mesaj) pegasus1881 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • sizce bu anfi nasıl ? yapmaya değermi ? +,- 15v da 32 ohmda 500mw THD %0.00003

sizce bu anfi nasıl

|
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: bertan88

sizce bu anfi nasıl ? yapmaya değermi ? +,- 15v da 32 ohmda 500mw THD %0.00003

sizce bu anfi nasıl

O entegreyi Türkiyede bulabileceğini hiç zannetmiyorum :) Açıkçası kulaklık amfisi olarak TL07x öneririm. Opampları akım kazancı sağlayacak şekilde gruplayarak daha yüksek çıkış akımı alabilirsin. Hatta A sınıfı kaliteli olmasını istiyorsan Mosfet ve Pull-up direnci ile yapılmış olanı tercih edersen daha iyi olur. Ben derim ki boşuna uğraşma vakit kaybedersin. Entegreyi bulursan yap derim ama

• malzemeleri aldım bile. lme49710 ve lme49600 ü farnell den aldım şu anda elimdeler diğer malzemeleride bluemavi ve direnç.net ten aldım.merak ettiğim bu anfi yapmaya değermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bertan88

malzemeleri aldım bile. lme49710 ve lme49600 ü farnell den aldım şu anda elimdeler diğer malzemeleride bluemavi ve direnç.net ten aldım.merak ettiğim bu anfi yapmaya değermi ?

Almışsın artık :) Yap bari.
  • o thd degerını yakalamak ıcın %1 toleranslı metal fılm dırenc kullanıp hepsını match etmen gerekır hatta kondansatorlerı bıle olcup degerlere en yakın olanlarını kullanmalısın
  • onuda yaptım
  • yap de gitsin ozaman :)
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.