Şimdi Ara

Sizce 7 Plus Blackjet mi Gold mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar arada kaldım ama blackjette korkum var ve bulamadım sıyah almayacagım bu yuzden siyah demezseniz sevinirim :)

• Olabiliyorsa mat siyah, olmazsa gold..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok çabuk çiziliyormuş diyorlar ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu düzgün bir koruma sağlayan kılıf olmadan kullanacak cesaretiniz ve çizilirse kafaya takmayacak bir rahatlığınız varsa Jet Black alın. Diğer türlü ne renk aldığınızın önemi kalmıyor bence.
  • Mat siyah cok güzel valla al geç matı

• Mat siyah öneririm. Olmazsa gold.
  • İkisinden de kılıf alın derim blackjet uygun.

• iPhone da şimdiye kadar hep siyah kullandım ilk defa 6s+ ta beyaz kullandım ve hep keşke siyah alsaydım diye pişman olmuştum.Şimdi ise 7 plus jet black sipariş verdim ve kafam rahat.

İşin kısası iphone'a en iyi giden renk siyahtır..
  • acik ve net olmak gerekirise telefonlar da iki renk güzel durur ya beyaz alirsin..yada siyah alirsin..ön panel beyaz arka panel altin olunca biraz çorba misali oluyo ayrica kilifili kullanicaksin sana tavsiyem olsun..mat yada silver den şaşma jetblack bile baya uzer seni o çizilmesi biile içide bi bişeyleri kopartır :)adamlar zaten gold gibi cihazarin boyasinin kalkmasından şiakyetciyken bile bile çizilen cihazi almak mantiksiz geliyor..!
  • 2-3 gün önce jet black iphone 7 gördüm gerçekten çok iyi. iPhone 6s plus kullandığımdan dolayı iphone7'ye geçmeye niyetim yok gerekli görmüyorum. Ancak iphone 7 alsam kesinlikle jet black alırdım.

• Jet black'i ben de tam tersine hiç beğenmedim. Plastiğimsi gibi duruyor parladığı için. Gold hiç almamıştım bu sefer gold alayım dedim.

• Biz 7plus gold aldık.jetblack ıle alakalı vıdeoları ızleyınce gozumuz korktu
  • Mar black

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOLD
  • Ben silver aldım

• Ya silver yada mat black. Gold hoşuma gitmiyor benim biraz gösteriş işi gibi duruyor ve soyulmalar goldda daha cok oluyormuş. Jet black de çizilmeye müsait

• cihazlar da iki renk sade ve güzel durur ya mat alirsin yada silver alirsin sonucda kilif kullani,caksin arkanin altin önun beyaz olmasi cok itici gelir oyuncak gibi duruyor sana tavsiyem mat yada silver pişman olmazsin..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 28 Ekim 2016; 0:22:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.