Şimdi Ara

SİZCE 14-15 YAŞINDA ÇİZGİ FİLM SEYRETMEK APTALLIKMI?? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
6.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaç yaşında olursa olsun insan izlemek isterse çizgi film izler.çizgi film izlemenin genci yaşlısı olur mu .
  • güzel hort
  • saçmalama benim babam bile seyredio bazen
  • family guy,the simpsonlar,south park bunlardan vaz geçmem gerçi bunlar hariçinde televizyonla pek işim olmuyor ha bunlar çizgi film mi bence deil çünkü
    18+ çizgi film mi olur,Zaten yabancı dizi olarak geçiyor bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyzk -- 3 Haziran 2008; 14:45:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: llMustyll

family guy,the simpsonlar,south park bunlardan vaz geçmem gerçi bunlar hariçinde televizyonla pek işim olmuyor ha bunlar çizgi film mi bence deil çünkü
    18+ çizgi film mi olur,Zaten yabancı dizi olarak geçiyor bunlar.

18+'lar zaten ya hentai olur ya da çok kanlı çizgi dizi olur.yani anime.
    bu arada animelere çizgi film ismini vermek çok yanlış olur çünkü bir çizgi film insanları güldürmek içindir ve bir olay anlatır ve yoğun kanlıdır.daha çok olgun kesime hitap eder.
  • şirinler forever...
  • yaş 27 hala izlerim ileride çocugum olunca onunla da izlemek isterim. Bunun yaşı yok. Asıl aptallık magazin vs. gibi programları izlemek bence. Hiç birşey katmıyor. Çizgi filmlerde o programlardan daha yararlı daha iyi şeyler ögrenebilirsin.
  • family guy 1 numaradır.gerçi çizgi film değil ama olsun.bi de eskiden ay savaşçıları vardı o da çok iyiydi.
  • ben hala izlerim
    yaş 18.
    ne ras gelirse.
    Tom&Jerry
    bugs bunny
    temel reis
    sylwester
    heatcliff
    ve en güzeli Coyote ve RoadRunner(Acme fabrikası)
    ama çocukluğumdaki kadar ilgi çekmiyo açıkcası.sadece bazı yerlerinde gülümserim.
  • yas 16 : simpsons south park vs vs izliyorum neden aptallik olsun ?
  • Ne Alaka yahu?
  • ben 19'um izliyorum ya çizgi film olmadan olur mu hiç
    jetix i ne zaman açsam çizgifilmlerin izlediğim bölümlerine denk geliyo, bazen şansa tutturuyorum yeni bölümünü
    bi de avatar ı çok seviyorum
  • 1-Avatar
    2-Sponge Bob
    3-Buggs Bunny'nin her çizgi filmi
    4-Tsubasa vardı eskiden şimdi yok ama güzeldi....
    Hiç birini kaçırmazdım şimdi hala devamlı izliyorum
  • Niye ayıp olsun kardeşim bende Cartoon Network teki çizgi filmlerin coğunu izliyorum
  • izle hocam hepsini içimizdeki çocuk ruh sönerse noolur bize hem ayrıca, bazıları gerçekten eğlendiriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kubilay

1-Avatar
    2-Sponge Bob
    3-Buggs Bunny'nin her çizgi filmi
    4-Tsubasa vardı eskiden şimdi yok ama güzeldi....
    Hiç birini kaçırmazdım şimdi hala devamlı izliyorum

tsubasa'yı izlemek istiyorsan direkt olarak indirebileceğin kaynaklar var.ancak japonca dublaj.(aslında orjinal dilinde izlemek daha iyi)
  • Yuurcak TV
  • cine 5 te afacan lui asla kacırmam annemgilde bakarlar cunku cok guzel ve mantıklı ayrıca komik
  • Ben Anime hayranıyım şimdi MTV veriyo anime çizgi filmler japonların yaptığı çizgi filmler ; Basiliks, SamuariX, Joungem'ın Rüyaları v.s
  • valla tom ve jerry şirinler falan görünce izliyorum temel reis falanda artık saçma sapan çizgi filmler çıkıyor onları koymuyorlar çizgi filmlerde teknolojiye yenilmiş durumda malesef izlediğim çizgi filmlerin saatleri uysa yine izlerim ama sabah falan oluyorlar bu nedenden dolayı izleyemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.