Şimdi Ara

Sizce 100.00 tl ye Hangi araç alınmalı Önerilerinizi bekliyorum... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
7.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Derbas

quote:

Orjinalden alıntı: MackaLi6161

http://www.sahibinden.com/2010_mercedes_c180_komp_be_amg_sport-14WQQaXQQ15387537WQQpXQQdisplayitem&keyword=2010%20c180

2010 C180 Kompressör

ben şahsen diyarbakırda gidip c180 lere baktım iç mekan olarak passat la kıyaslanması passata hakaret olur donanım ise berbat kapı kilitleri eski model broddwaiy ler gibi c180 asla almaız çok küçük iç mekan ve az donanım 4 tekel üstünde mercedes marka bir kutu ...

Yardımcı olmaya çalıştığın için eşekkürler..

Aman Allah'ım yarılıyorum,bu Doğuş arabalara büyü yapıp da mı satıyor yoksa başka birşey mi yapıyor anlamış değilim...

• 100,000 Lirayı Passat'a bağlamak bencede yanlış seçim olur.Ama sizin bir araçtan beklentileriniz ve aracı babanızında kullanacak olması işin rengini değiştiriyor.Hayırlısı olsun diyelim...
  • Bunun üstüne söylicek çok bi söz yok hayatımda passata binmemiş olsam burda yazanlara inanıcam fakat herhangi bi d sınıfından bariz üstün bi araç değil bu araçda olupda başka araçda olmayan veya başka bi aracda olupda passatda olmayan özellikler vs mevcut.100.000'Tl yi açıkcası ben passat'a bağlamazdım.120'tl ye gayet donanımlı bi mercedes alabilirsiniz.Bence mercedesin konforuda apayrıdır ne passat nede 320 bu konuda eline su dökemez mercedesin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 100.000 TL Passat verilmez alınca kaça satarsınız merak ediyorum.

Mercedes tercihim olurdu kesinlikle.
  • Mesajlarımıza dikkat edelim arkadaşlar,hiçbir marka-modelin kullanıcılarını rahatsız-rencide edici mesajlar yazmayalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: MackaLi6161

http://www.sahibinden.com/2010_mercedes_c180_komp_be_amg_sport-14WQQaXQQ15387537WQQpXQQdisplayitem&keyword=2010%20c180

2010 C180 Kompressör

O nasıl bir renkmiş öyle.. Bayıldım...

I've never seen you looking so lovely as you did tonight
    I've never seen you shine so bright
    I've never seen so many men ask you if you wanted to dance
    They're looking for a little romance, given half a chance
    I have never seen that dress you're wearing
    Or the highlights in your head that catch your eyes I have been blind
    The lady in red is dancing with me cheek to cheek
    There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
    But I hardly know this beauty by my side
    I'll never forget, the way you look tonight

I've never seen you looking so gorgeous as you did tonight
    I've never seen you shine so bright you were amazing
    I've never seen so many people want to be there by your side
    And when you turned to me and smiled, It took my breath away
    I have never had such a feeling
    Such a feeling of complete and utter love, as I do tonight

The way you look tonight
    I never will forget, the way you look tonight
    The lady in red
    The lady in red
    The lady in red
    My lady in red...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadrifoglio -- 17 Temmuz 2009; 22:35:28 >

• 41000TL de versen, 100000TL de versen Passat yine Passat'tır. Bana sorarsanız 100000TL Passat için yüksek bir fiyat. Passat'a lafım yok ama -Mercedes C 180, BMW 5.20D, vb. varken- o fiyata da dönüp bakmayacağım bir araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 24 Temmuz 2009; 18:42:18 >
  • Alfa Romeo 159 1.9 JTD DISTINCTIVE PLUS Q-TRONIC 45.000 € benim tercihim bu olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi East998 -- 24 Temmuz 2009; 10:45:01 >
  • 100.000 mi Allah daha çok versin be kardeşim
    bende başlığı 10.000 diye okudum aa dedim benimle aynı durumda eleman var gireyimde bakayım
  • Bilmiyorum,Passat kaliteli marka da çok kaliteli;ama 100 bin olunca insanın aklı çeliniyor tabi ki.

Fakat ikinci el istemiyormuşsunuz.Bu durumda Passat 2.0 TDI Highline iyi bir tercih olabilir.Çok dolu bir araç çünkü.Ayrıca şimdi sipariş etseniz yeni direksiyon ile gelecek,direksiyon benim çok hoşuma gitti.

100 bin liraya başka alternatifler de var;ama Audi,Mercedes,BMW vs. asla bunun kadar dolu olmayacak.Ben,premium aracın dolu olması taraftarıyım.

Ayrıca,genişlik olarak Passat'ın bariz bir avantajı olduğu da ortada.Ayrıca mesela C180 K alsanız,benzinli olacak,Passat ise dizel.Bu da önemli bir nokta.

Karar sizin,

Premium:Daha kaliteli marka,daha az donanım,daha dar iç mekan,benzinli motor.
    Volkswagen:Tabi ki premium değil;ama onun haricinde bence en iyisi,full donanım,daha geniş iç mekan,ekonomik dizel motor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Bilmiyorum,Passat kaliteli marka da çok kaliteli;ama 100 bin olunca insanın aklı çeliniyor tabi ki.

Fakat ikinci el istemiyormuşsunuz.Bu durumda Passat 2.0 TDI Highline iyi bir tercih olabilir.Çok dolu bir araç çünkü.Ayrıca şimdi sipariş etseniz yeni direksiyon ile gelecek,direksiyon benim çok hoşuma gitti.

100 bin liraya başka alternatifler de var;ama Audi,Mercedes,BMW vs. asla bunun kadar dolu olmayacak.Ben,premium aracın dolu olması taraftarıyım.

Ayrıca,genişlik olarak Passat'ın bariz bir avantajı olduğu da ortada.Ayrıca mesela C180 K alsanız,benzinli olacak,Passat ise dizel.Bu da önemli bir nokta.

Karar sizin,

Premium:Daha kaliteli marka,daha az donanım,daha dar iç mekan,benzinli motor.
    Volkswagen:Tabi ki premium değil;ama onun haricinde bence en iyisi,full donanım,daha geniş iç mekan,ekonomik dizel motor.

+1907

• Nasıl bir bakış açısı anlamadım..

120 milyara 5.20d varken 220 milyara 5.30d alınıyorsa 100 milyarada Passat alınabilir o zaman..

Açık konuşayım yüzü eskimese rahatlıkla derdim gidin 100 milyara Passat alın diye ama bence VW'den başka kaliteli markalarda var..Mesela kuzeni Audi gibi..

Evet ne A4 te ne C serisinde ne de 3 serisinde Passatın genişliği,yaşam alanı yok malesef..

Ya yeni Passatı bekleyin 100 milyara alın yada D Premium olan bir araca yönelin..
  • En mantıklısı 0 km. Passat CC 2.0 TDI + DSG, c 180 ile karşılaştıran olmuş, 1-passat cc dizel, 2- 170 beygir, 3-dsg şanzıman avantajı var ,
    bunları sağlıyacak 0 km. mercedes c 180 in fiyatı zaten CC nin fiyatını katlar yani o bütçeye aynı özellikte 0 km. mercedes alamazsın, ayrıca CC ye bildiğimiz PASSAT diyen arkadaşı da tebrik ediyor en kısa zamanda bulunduğu ilde kendisine en yakın göz doktoruna gitmesini tavsiye ediyorum.

Bu arada CC nin tek dezavantajı araç 4 kişilik arka koltuğa 3 kişi oturmanın mümkünatı yok orta kısımda eşya koymak için sabit olan bir hazne var plastik ve oraya oturamıyorsunuz.
  • katılıyroum arkadaşlara hocam iyi düşünün 100 milyara passat almak tmm hoşunuza gidebilir ama mercedes varken vw almak mercedes adı yeter bi kere. yada audi alın 2.el a6 alabilrsnz az km de yada a4. ama bnce mercedes alın derim
  • bence,

100.000 Liram olsaydı, buraya hangi arabayı alıyım diye konu açmazdım. arabayı ben kullanacağım forum halkı değil :)
    otomobile 100.000 bağlayan birisi için para sorun değildir diye düşünüyorum. benim okadar para bağlamam için ya kirada evimin olması, ya oturduğum evin çok lüks olması ve gelir sıkıntım olmaması gerekirdi :)

hadi bu şartlar karşılandı ve 100.000'e araç alacağım,
    100.000 liraya mantıklı bir araç değil, gönlümün istediği bir araç alırdım.
    madem okadar para veriyorum, kullanırken, izlerken, yıkarken zevk versin :)
    mantıklı bir araç istiyorsam ek olarak 10.000-15.000'e masrafsız, 2.eli iyi bir araç alırdım, normal zamanda onu kullanırdım.

e 100.000'e alacağım araç zevk için olacağına göre, zevkte kişiden kişiye değiştiğine göre buraya 100.000 fiyatındaki araçları sormak için konu açardım.
    içinden beğendiğim bir tanesini seçer, gider alırdım.

neyse, biraz fazla kıllık yaptım sanırım

yazılarınıza bakarak siz ve babanız zaten kararınızı vermişsiniz diye düşünüyorum.

babanız Passat alacak, ama siz 320d aldırmak için bahane arıyorsunuz :)

bunlara rağmen fikrimi yazacak olursam,

3 Serisi yerine 2.el 5 Serisini,
    C Serisi yerine 2.el E Serisini

tercih ederdim. bana göre C ve 3 serisinin tasarımları süper, ama ikisine de BMW yada Mercedes diyesim gelmiyor...
    kaliteleri Passat'tan, Insignia'dan, Mondeodan vs. iyi olabilir, ama gerçek BMW ve Mercedes'lere göre kötü.
    bana göre gerçek BMW ve Mercedes 5 ve E serisinden başlıyor. birde 7 ve S serisi var işte
    2.eli bende sevmem ama 5 yada E serisi olacaksa tercih ederdim.

ama siz ısrarla 2.el olmaz diyorsanız,
    full Passat yerine fiyatını bilmiyorum ancak Passat CC tercih ederdim.

ve bana göre 100.000 Passat'a da bağlanır, Opel'e de, Volvo'ya da, Ford'a da ....
    o parayı veren kişi o aracı beğendikten sonra fiyatı 150.000 olsun, yine parasının karşılığı olarak görür.
    ha illa arabaya okadar para bağlanmaz diyorsa o kişinin ya arabalarla arası iyi değildir yada kedi-ciğer misalidir, söylediği laflara rağmen de arabanın arkasından da uzun uzun bakar :)

•  Sizce  100.00 tl ye Hangi araç alınmalı Önerilerinizi bekliyorum...

Sizce  100.00 tl ye Hangi araç alınmalı Önerilerinizi bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaCKeRBoY64 -- 24 Temmuz 2009; 22:22:17 >

• 1.8tfsi 160hp audi A4 güzel bi seçenek olabilir.
  • Lexus?
  • o paraya suv düşünürsen 0 km de bir x3 alabilirsin gene 1 arkadaş almayı düşünüyordu ama kasa değişecek . 2 . elde çk temiz araçlar bula bilirsin mesela 60 k eura ya a6 3.0 tdi tv nvigasyon 13 k km de idi sadece ama başkası aldı bizede başka bir araba nasip oldu yani 2. eldede güzel temiz araç bulabilirsin ama istemiyorum demişsin elbette para senin

ama sana tavsiyem 520 d hem premiumunu hissetiriyor seneye kasası değişeceğinden fiyatları uygun benim bir arkadaşım fl tv navigasyon fln işte 57 k eura ya aldı almısken bmw olsun derim sonuçda passatında kasa değişecek hayırlı akşamlar
  • bence 100.000 tl ye 2.0 tdi highlıne passat alıcagına 65.000 tl ye 1.4 tsi 7 gang dsg exclusive passat al derim.uzerıne ıstersen opsiyon olarak xenon far,hafızalı koltuk koydurabılırsın.ayrıca exclusıve donanımda hıghlıne da olmayan donanımlarda mevcut ısıtmalı arka koltuk,bluetooth vs. ama passat almıycaksan da sadece 320 d veya a4 onerırım. bence c 180 k 1.6 mercedes i dırekt ele.bence bu dort model ıcın de gerek yakıt tasarrufu olsun gerek ıc hacım olsun gerek de ıc mekan kalıtesı olsun en kotusu c 180 k.sımdı passat ın ıcı mercedes ten daha mı kalıtelı mı dıyenler olucak, gıdın bı 60.000 tl lik(manuel sanzıman) exclusive passat a oturun bir de 36.000 Euro luk (baz donanım) c 180 e oturun arada kı farkı gorursunuz. bence TURKIYE DE mercedes,bmw,audi gibi premıum denılen markalardan sonra gelen marka volkswagendır.saab ve volvo yu saymıyorum onlar apayrı markalar az satan ve musterı kıtlesı kucuk olan markalar .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.