Şimdi Ara

Siz Türklere Laf Atarken Bakın Yabancılar Ne Yapıo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • greece yeni baslamıstım lvl 17 im yavas yavas black tiger kesiorm daha sonra berserker mod a geçtim etrafta kimse yoktu daha sonra bi item düştü sallamadım süre bitiyo die berserker mod bitti geri döndüm itemi alıcam baska biri geldi aldı aramızda geçen küçük bi muhabbeti yazıyorum

-hi
    -hi
    -this my item pls give me
    -no
    -why ?
    -this item garmetn iron ...... SoS
    -:'( pls give me this my item :
    -NO
    -plsss

böyle böyle rahat 40-45 dk konustuk adama yalvar yakar öldüm önce tamam dedi daha sonra donwhangdayım satıyorum dedi bir süre oyaladı daha fazla dayanamayıp adama büyük harflerle yazdım adam küfür etmeye basladı

bu item

greece de 600.000 e satılıyor sizce ben bu oyuna devam etsem caiz midir (BU OLAY TAMAMİYLE GERÇEKTİR)

• Kardeş üzüldüm gerçekten,geçmiş olsun...Bunu yabancı Türk diye ayırmaktan çok şerefli ve şerefsiz diye ayırmak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mido44

Bunu yabancı Türk diye ayırmaktan çok şerefli ve şerefsiz diye ayırmak lazım
    gece gece bu üzüntülü halimde güldürdün beni yawf şerefsiz türkde olsa yabancıda olsa şerefsizdir
  • hacım anlamıyom türk yabancı fark yok hıyar her yerde hıyar greece de türklerin adı kerize çıkıcak harbi nese gerçekten üzüldüm bi dahakine dikkat edersin o adamıda bulup basarsın havayı (düşün elinde 64 lvl sosun weapon )
  • yok be abi bu olaydan sonra hevesim kaçtı bıraktım lvl 17 okçuyu glave açtım lightinig

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist_24 -- 30 Mayıs 2006; 22:18:21 >
  • tek türkler yapıyor diye birşey yok tabiki, ya bu kişilik meselesi oyun anlayış meselesi türklerin üstüne maal etmeyelim böyle şeyleri, bazı toplumumuz gerçekten yabancıların bu konularda daha iyi olduklarını düşünüyorlar onlar çok temiz saf düzenli kurallarına göre birşeyler yaptıklarını sanıyorlar ama bence yanılıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlance.an -- 30 Mayıs 2006; 22:20:14 >
  • Aslında bu oyun,oynayan için hayatının aynası...Gerçekte nasıl davranıyorsa oyuna da yansıtıyor.Adam iki kuruş için arkadaşını satıyorsa,başkasının kötü halini kendi menfaatine kullanıyorsa oyunda neden farklı davransın kiWallahi kardeş gülmek en iyisi,yoksa bu hayat nasıl çekilir
  • Şerfsizlikle ne alaksı var onu anlamadım ?Sana verilen bi süre var o sürede itemi alırsın almazsın o senin bileceğin iş.Almazsan artık sana ait DEĞİLDİR kimsedende zamanında almadıgın itemi isteme hakkında yoktur.Öyle olmasa oyun yapılırken itemi düşürenden başkasının almaması sağlanırdı daha sonra da o kişi almazsa item yok olurdu.Maymun kullanan adamlar ozaman oyunun bir numaralı şerefsizlerimi?İtem sos olmasaydı adam şerefsiz olmuyor(maymun herşeyi topladıgı için) item sos oluncamı adam şerefsiz oluyor?
  • aslında sende haklısın ama düşünsene bi 600.000 gold ellerinin arasından ucup gidio hemde yeni bi serverda adama o sırada söylediklerimin yanında şerefsiz az kalır bu arada adamda küfür etti adama 600k ya satıp 150k sını bana vermesini bile teklif ettim
  • valla ben terbiyeli konuşmaya çalışyom adam olan türklere yardım ediyom yabancılara işkence ediyom kimsede beni ellemiyo defolup gidiyolar zırlıya zırlıya
  • quote:

Orjinalden alıntı: pesimist_24

greece yeni baslamıstım lvl 17 im yavas yavas black tiger kesiorm daha sonra berserker mod a geçtim etrafta kimse yoktu daha sonra bi item düştü sallamadım süre bitiyo die berserker mod bitti geri döndüm itemi alıcam baska biri geldi aldı aramızda geçen küçük bi muhabbeti yazıyorum

-hi
    -hi
    -no
    -why ?
    -NO
    -plsss

böyle böyle rahat 40-45 dk konustuk adama yalvar yakar öldüm önce tamam dedi daha sonra donwhangdayım satıyorum dedi bir süre oyaladı daha fazla dayanamayıp adama büyük harflerle yazdım adam küfür etmeye basladı

bu item

greece de 600.000 e satılıyor sizce ben bu oyuna devam etsem caiz midir (BU OLAY TAMAMİYLE GERÇEKTİR)

zohahaha bu benim başıma bi çok kez geldi konuşmada aynen şöyle

elemanın benim kestiğim yaratıkla hiç alakası yok değmemiş bile daha ona kesmişim monsteri tam alıyom itemi ve aldım pat özel mesaj

--this my item give me now...

--ahahahaa whyyyy ??

--this (kendi üzerine uygun bişeydi tam hatırlamıyom)

--give me my item

-- lan bas git

-- please give me

-- this my item not your item 12k ok?

-- 6k.

-- go home yankee

-- ok 12k

ve ticaret biter işte ben onlara kopuyom herif benim düşürdüğüm şeyi sahipleniyo onun olsa o alırdı ben deil

• quote:

Orjinalden alıntı: F1xXx3R

Şerfsizlikle ne alaksı var onu anlamadım ?Sana verilen bi süre var o sürede itemi alırsın almazsın o senin bileceğin iş.Almazsan artık sana ait DEĞİLDİR kimsedende zamanında almadıgın itemi isteme hakkında yoktur.Öyle olmasa oyun yapılırken itemi düşürenden başkasının almaması sağlanırdı daha sonra da o kişi almazsa item yok olurdu.Maymun kullanan adamlar ozaman oyunun bir numaralı şerefsizlerimi?İtem sos olmasaydı adam şerefsiz olmuyor(maymun herşeyi topladıgı için) item sos oluncamı adam şerefsiz oluyor?

arkadaşım sen muhhaetin arada kalan yerlerini okumadın herhalde. Adam itemi aldıktan sonra aralarında biraz konusma geçiyor. Sonra adam küfür ediyor. Ayrıca şerefsizlik kelimesini kullanan farkılı bi arkadaş

quote:

mido44
    Kardeş üzüldüm gerçekten,geçmiş olsun...Bunu yabancı Türk diye ayırmaktan çok şerefli ve şerefsiz diye ayırmak lazım

Oyunu Türk yabancı diye ayıranlar çok güzel bi yorum olmuş +99999999....

• quote:

Orjinalden alıntı: F1xXx3R

Şerfsizlikle ne alaksı var onu anlamadım ?Sana verilen bi süre var o sürede itemi alırsın almazsın o senin bileceğin iş.Almazsan artık sana ait DEĞİLDİR kimsedende zamanında almadıgın itemi isteme hakkında yoktur.Öyle olmasa oyun yapılırken itemi düşürenden başkasının almaması sağlanırdı daha sonra da o kişi almazsa item yok olurdu.Maymun kullanan adamlar ozaman oyunun bir numaralı şerefsizlerimi?İtem sos olmasaydı adam şerefsiz olmuyor(maymun herşeyi topladıgı için) item sos oluncamı adam şerefsiz oluyor?

Sana katılıyorum arkadaşım. İtemını zamanında alacaksın. Almazsan eğer başkası tabiki alır. Daha sonrada hiçbir hak iddia edemezsin.
  • BEN ÖLÜNCE BRERZİLYALININ BİRİDE ATIM DÜŞMÜŞTÜ 4 TANRE 4ATIMI ÇALMIŞTI SONRAGER İSTEYİNCEDE BEN İNGİLİZCE BİLMİYOM DİYİP ÇIKTI İŞİN İÇİNDEN
  • quote:

Orjinalden alıntı: tembeler

quote:

Orjinalden alıntı: pesimist_24

greece yeni baslamıstım lvl 17 im yavas yavas black tiger kesiorm daha sonra berserker mod a geçtim etrafta kimse yoktu daha sonra bi item düştü sallamadım süre bitiyo die berserker mod bitti geri döndüm itemi alıcam baska biri geldi aldı aramızda geçen küçük bi muhabbeti yazıyorum

-hi
    -hi
    -no
    -why ?
    -NO
    -plsss

bu item

elemanın benim kestiğim yaratıkla hiç alakası yok değmemiş bile daha

sanırım olayı yanlış anlamışssın

• bu yabancı ilişkisi değil tamamen .....şerefsizlik.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.