Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.812
Cevap
98
Favori
292.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TL-WN821N.Konu içinde önceki mesajımdada yazmıştım model numarasını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berkant aksoy kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız işletim sistemi nedir ?

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Windows 7 ultimate 64 bit

Kullandığınız Wireless Adaptör ile ilgili tüm yazılımları kaldırdıktan sonra TL-WN821N bilgisayarınıza takıp videoda belirtilen aşamaları takip ediniz. CD si takılı kalmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TP-Link Türkiye -- 18 Şubat 2014; 10:46:41 >
  • Peki AV200 powerline adapter fibernette kullanılabilirmi ? İyi verim alınırmı yoksa en iyi çözüm wireless adapter mü ?

AV500 Serileri kullanmanız tavsiye edilmektedir. Kullandığınız internetin hızına ortantı olması açısından TL-PA4010KIT önerilmektedir.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Tamam dediğiniz cihazı almaya gidiyorum şimdi birde TL-WPA4220 Av500 wifi adapter de sinyal kalitesinde düşüş yaşanırmı ?

Değerli Müşterimiz;

Sinyal kalitesinde herhangi bir düşüş için evinizdeki yalıtım önemlidir. Powerline ürünlerinin kullanımı için elektrik hattınızın tek faz üzerinde olması gerekmektedir. Bu özellikleri destekledikten sonra TL-WPA4220KIT , TL-PA serilerinden kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Windows aygitinizin surucu yazilimini buldu ancak yuklemeye calisirken bir hata olustu
    Zaman asimi suresusona erdiginde bu islem geri cevirildi
    Aygitinizin ureticisini biliyorsaniz web sitesini ziyaret edebilir ve surucu yazilimi icin destek bolumunu denetleyebilirsiniz. Sonuc husran..

Değerli Müşterimiz;

Bilgisayarınızdan kaynaklı bir problemden ötürü bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Problem ile ilgili olarak size ulaşabileceğimiz bir irtibat numarasını bizlere bildirirseniz. Tarafınıza dönüş sağlanıp yardımcı olunacaktır

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Lapcomm modemim var. Ve bu modemle 2 laptopa net sağlıyorum. Ancak diğer laptoptan internette herhangi bir işlem yapıldığında benim laptopumda net kopup tekrar geliyor. Bu yüzden kesintisiz net gerektiren shooter tarzı online oyunlardan disconnect oluyorum. Bunun sebebi nedir acaba. Modem üzerinde 4 adet giriş var ve kablolu bir şekilde 2 laptopta bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeNoVaL -- 19 Şubat 2014; 19:29:27 >
  • Gına geldi artık günlerdir bunla uğraşıyorum kırdım attım aleti. Uğraşamam daha başka bi alternatif denicem. Yardımlarınız için teşekkürler

• Selamlar, komşudan kablosuz aldığım interneti hem evde kablosuz yaymak hem de (satın alma sebebi olarak) samsung (32es5500) smart tv ye ethernet ile internet getirmek istiyorum (wifi si yok), wa801nd ile universal repeater modunda ayarlarını yaptım, kablosuz yayın yapıyor, kablo ile pc den internete giriyor, aynı kabloyu tv ye bağladığımda tv internete girmiyor (arada bağlandığı ayar oluyor, kapatıp açıldığında yine bağlantı yok), yardımcı olabilir misiniz...
  • nb N kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz;

Smart TV - Network ayarlarından kaynaklı bir problem yüzünden bağlantı sağlayamıyorsunuz. Bu aşamada TP-LINK TL-WA801ND cihazının arayüzünde herhangi bir ayar veya bir yapılandırma yapılması gerekmemektedir. Smart TV için Samsung Call Center merkezinden destek alabilirsiniz.

SAMSUNG ONLINE DESTEK

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • TP-LINK TD-W8901G kullanıyorum.Laptop ile modem arasında yaklaşık 2 oda var bağlanmak istesem wifi'ı görüyor fakat bağlanamıyor sinyal yetersiz sanırım fakat modem ile aynı odada bulununca çok verimli int alıyorum.Wifi etki alanını arttırmak için adaptör tarzı birşey varmı ?
  • Scrappie S kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz;

Wi-fi alanını arttırmak için TL-WA ile başlayan Access Point cihazları ile kablosuz sinyalinizin düşük çektiği noktalarda güçlendirme sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • quote:

Orijinalden alıntı: nb

Selamlar, komşudan kablosuz aldığım interneti hem evde kablosuz yaymak hem de (satın alma sebebi olarak) samsung (32es5500) smart tv ye ethernet ile internet getirmek istiyorum (wifi si yok), wa801nd ile universal repeater modunda ayarlarını yaptım, kablosuz yayın yapıyor, kablo ile pc den internete giriyor, aynı kabloyu tv ye bağladığımda tv internete girmiyor (arada bağlandığı ayar oluyor, kapatıp açıldığında yine bağlantı yok), yardımcı olabilir misiniz...

tv ler telefon tablet vs cihazlar ip almada biraz daha inatçı siz birde 801nd yi üniversal repater modu zaten yarı yarıya hız kaybı ve ip dağıtmada sorunlu bir mod

şunları deneyebilirsiniz

801 nd üstünde varsayılan ağ geçidi ve birinci dns yi kaynak modem ip verip deneme yapabilirsiniz

qss kapalı olsun

bunlar fayda etmez dhpc nin kapalı olduğunu varsayarsak dhpc yi açıp modemden farklı dar bir aralık verin

buda olmadı cihazı bridge ap modunda kurun bu modda wep şifreleme kullanmak gerek ve ana modemdede wds olması gerek

bunların hiç biri işe yaramazsa ddwrt kurmakta çare olabilir

tv ye manuel ip de verip deneme yapabilirsiniz

tv ve 801nd düncel olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scrappie

TP-LINK TD-W8901G kullanıyorum.Laptop ile modem arasında yaklaşık 2 oda var bağlanmak istesem wifi'ı görüyor fakat bağlanamıyor sinyal yetersiz sanırım fakat modem ile aynı odada bulununca çok verimli int alıyorum.Wifi etki alanını arttırmak için adaptör tarzı birşey varmı ?

tp link 740n ile kablosuz alıp kablolu ve 4 port kablousz yayını denişletebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: connaught

quote:

Orijinalden alıntı: nb

Selamlar, komşudan kablosuz aldığım interneti hem evde kablosuz yaymak hem de (satın alma sebebi olarak) samsung (32es5500) smart tv ye ethernet ile internet getirmek istiyorum (wifi si yok), wa801nd ile universal repeater modunda ayarlarını yaptım, kablosuz yayın yapıyor, kablo ile pc den internete giriyor, aynı kabloyu tv ye bağladığımda tv internete girmiyor (arada bağlandığı ayar oluyor, kapatıp açıldığında yine bağlantı yok), yardımcı olabilir misiniz...

tv ler telefon tablet vs cihazlar ip almada biraz daha inatçı siz birde 801nd yi üniversal repater modu zaten yarı yarıya hız kaybı ve ip dağıtmada sorunlu bir mod

şunları deneyebilirsiniz

801 nd üstünde varsayılan ağ geçidi ve birinci dns yi kaynak modem ip verip deneme yapabilirsiniz

qss kapalı olsun

bunlar fayda etmez dhpc nin kapalı olduğunu varsayarsak dhpc yi açıp modemden farklı dar bir aralık verin

buda olmadı cihazı bridge ap modunda kurun bu modda wep şifreleme kullanmak gerek ve ana modemdede wds olması gerek

bunların hiç biri işe yaramazsa ddwrt kurmakta çare olabilir

tv ye manuel ip de verip deneme yapabilirsiniz

tv ve 801nd düncel olsun

Cevabınız için teşekkürler, denedim olmadı, ben pes ettim, bir uzmanın ele alması lazım, kopmayan bir bağlantı sağlayamadım...
  • nb N kullanıcısına yanıt
    Size ulaşabileceğimiz bir irtibat numarasını bizlere mesaj yoluyla iletirseniz. Tarafınıza dönüş sağlanıp destek verilecektir.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.