Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.811
Cevap
98
Favori
292.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TP-LINK TURKIYE

Değerli Müşterimiz;

Cihazın güncelleştirmesi gerçekleştirildi mi?

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE

Fw versiyonu

ADSL Firmware Versiyonu
    :
    FwVer:3.12.8.31_TC3086 HwVer:T14.F7_7.0

Firewire versiyonu 3.0.1 Build 110719 Rel.24328
    Guncelmi degilmi bakabilirmisiniz tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khedira_34 kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz;

Belirtilen linkte firmware upgrade gerçekleştirdikten sonra cihaz bilgisini bizlere iletebilirsiniz.

Upgrade İçin Bakım Menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Sayın TP-LİNK yetkilisi;

Evimde 701N ürününü Repeater modunda kullanıyorum. ( bu işlerde biraz bilgisizim). Ben masaüstümden 722N Usb adaptör ile oğlum Dizüstünden bağlanıyor. Çok memnunum fakat arada bağlanamıyorum. (crome'da Tarayıcıya tıkladığımızda altta "Ana Bilgisayar Çözümleniyor" diye yazı çıkıyor ve internete ulaşaılamıyor, dizüstünde ise internet erişimi yok diyor) ürünü (701N) aç kapat yapınca düzeliyor. Ürünü aç kapa yapmadan yapabileceğim veya kurulumda eksik yaptığım bir şey mi var acaba ? devamlı aç kapat yapmak istemiyorum da. Şifreleme ana modemdede repeaterda da WEB ve 11g. hız 54mbs. -kurulum yaparken şifreleme falan yapmadım.-

teşekkürler iyi çalışmalar.
  • kaneko71 K kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz;

Kullandığınız TP-LINK ürününüzün TL & TD ile başlayan tam modelini bizlere bildirirseniz. Tarafınıza konu ile ilgili olarak yardımcı olunacaktır.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • TL-WA701ND modeli
    Değerli Müşterimiz;

Yapılandırma ile ilgili yapılan ayarları bizlere bildiriniz . Hangi ayarları yapılandırdınız ?

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • arkadaşlar

dedim ya bende biraz da bilgisizlik var. reseteleyip kurdum modu repeater seçtim normalde çalışıyor devamlı kopma olmuyor günde bir defa oluyor ama. (bazıları 64 bit hexdemical falan bir şeyler dıyorlar ama onlarla ilgili bir şey yapmadım)

olmazssa böyle kullanacağız. teşekkürler ilginiz için
    Merhabalar ;

Size ulaşabileceğimiz bir irtibat numarasını bizlere bildirirseniz. Tarafınıza dönüş sağlanıp yardımcı olunacaktır.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • merhaba ben tp link 7210n access point aldım amacım işyerimde ki neti evime tasımak bunun için evimin çatısına bağladım cihazı ve cat5 kablosunu eve çekip poe girişine bağladım ancak o poe cihazındaki lan boş kalsa sorun olur mu ben laptopla wireless bağlanmak istiyorum bunun için baska birseye ihtiyacım var mı yoksa laptop tp link7210n direk kablosuz bağlanır mı iyi çalışmalar
  • W8968 modemim var

1-ağdaki internetimi kullanan tüm kullanıcıları nasıl görürüm ?

2-internetimi kullanan diğer kullanıcıları nasıl engellerim ( ip veya mac adres nosundan )

3- modem arayüzüne girişteki k.Adı .admim Şifre: admin olmasını istemiyorum bunu nasıl değiştirebilirim ?
  • mrt-38 M kullanıcısına yanıt
    Değerli Müşterimiz;

Eğer kablosuz bağlantınız var ise LAN bölümü boşta kalabilir.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Değerli Müşterimiz;

1) Sol bölümde bulunan DHCP menüsünün altında DHCP Client List seçeneği ile görebilirsiniz.

2) Wireless menüsü altında Wireless MAC filtreleme bölümünden engelleme yapabilirsiniz. Yazdığınız mac adreslerini internete bağlayabilir. İstemediklerinizi engelleyebilirsiniz.

3) System Tools - Manage Control bu bölümde Account Management bulunmaktadır. Bu bölümden değiştirebilirsiniz.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Merhaba hangi ürünleriniz de wifi alan arttırıcı (universal repeater) var ?
  • Merhaba,
    MV Besiktas gemisinin kaptanıyım. Gemimizde VSAT internet sistemi bulunmakta. İdirect modeme gelen internet Xchanger box denilen bir kutudan çıkan LAN kablosu ile E Güvertedeki TP-Link WA901N v2 modeme giriş yapıyor. Diğer D güverte, C güverte, B güverte ve A güvertesindeki repeaterlar sayesinde de personelim bulundugu kattan wifi ile internete bağlanabiliyor olması gerekiyor. Ancak E Deck harici modemden bağlanılamıyor. E güverteye çıkıyorlar orada bağlantı sağlayıp D ya da C güverteden bağlanmaya devam ediyorlar ancak ilk bağlantıyı E güverteden yapmak zorunda kalıyorlar. Laptopın ip adresini 192.168.1.100 olarak atadım 192.168.1.254 adresinden modemin arayüzüne giriş yaptım. Wireless sekmesinde modem durumu Access point olarak ayarlı. Bu modede sorun yok. D katındaki modeme LAN kablosu ile laptopin ip adresini 10.0.2.100 ayarlayarak 10.0.2.253 adresinden giriş yaptığımda bu modemin universal repeater olarak ayarlı olduğunu ve ip adresinin 10.0.2.253 oldugunu gördüm. Bu ayarı repeater olarak değiştirdim Surveye tıklayıp açılan listeden E katındaki ilk modemin Mac adresinden tanıyıp seçtim. cihazin ip adresini de E katindakinin bir alti 192.168.1.253 verdim, Gateway’e ne yazacagimi bilemedim,subnet maskin adresi olan 255.255.255.0 yazdim ki muhtemelen yanlis. Kayıt ettim ve reboot ettim. Wifi ye baglandim ancak internete baglanabilmemiz icin xchange.box adresi olan arayuzu acamadi. Nerede yanlislik var acaba gatewayde mi yoksa tum islemlerimde mi? Universal repeaterda mi kalmali repeaterda mi? Gateway’e 192.168.1.200 vererek tekrar deneyecegim. E katindaki modem uzerinden D katina, C katina , B katina ve A katina repeaterlari nasil ayarlarsam interneti iletebilirim. Gerek duydugunuz yazmayi unuttugum bilgileri soyler misiniz? Simdiden cok tesekkurler.

• E katındaki ip 192.168.1.254
    D katındakini 192.168.1.253'e ayarladım gatewayini 192.168.1.29 yaptım.ap olarak e katındakini seçtim.
    C katındakini 192.168.1.252 yaptım gatewayini 192.168.1.52 yaptım. Ap olarak d katındakini seçtim
    B katındakini 192.168.1.251 yaptım gatewayıni 192.168.1.51 yaptım. Ap olarak c katındakini seçtim.
    A katındakini 192.168.1.250 yaptım. Gatewayini 192.168.1.50 yaptım ap olarak b katındakini seçtim.
    Aklıma takılan gatewaylere 0.0.0.0 yazsam hepsine olur mu? Bir de ap olarak her katın üstündeki modemi gösterdim zincir gibi, dogru mu bu hareket yoksa A katına kadar ap olarak e katındaki modemi mi göstermeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: joyce84

Berbat bir şekilde internet kullanıyorum. Ne yaptıysam hızımı adam akıllı arttıramadım.

Bu kötü hali iyi halinde 4 mb hızı geçemiyorum. 2013 Ekim aylarında destek hattınızdan Emre Sesli bey ile 1 saat telefonda konuşarak bilgisayarıma uzaktan bağlantı kurdurup test ve ayar yaptırdım ve kendiside netice alamadı. Sonrasında uğraşmaya hiç vakit ayıramadım. Burda bu konuyu görünce yazma gereği duydum. Ben bu internet hızımı nasıl arttıracağım?

Ekte ki resimler herşeyi özetliyor.
     SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN

An itibari ile :

Anten ile bağlantı kurduğum modeme ping 4-8 ms arası
    Antenin modeme bağlantısı 29-32 db arası
    Antenin modemden aldığı sinyal %95 ile %100 arası
    Modemden internete çıkış 20 mbit
    Antenten modeme çıkış 3 mbit

Emre beyden sonra Hakan bey ilede görüşmelerim neticesinde bir sonuç çıkmadı.
    Sorunum halen devam ediyor.

• joyce84 J kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

Konu ile ilgili olarak mesai saatleri içerisinde sizinle irtibat kurulup bilgi aktarılacaktır.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • captaingurkan kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Gürkan Bey ;

Yapılandırmanız ile ilgili olarak size ulaşabileceğimiz bir irtibat numarasını bizlere bildirirseniz. Tarafınıza dönüş sağlanıp kurulum ile ilgili mesai saatleri içerisinde bilgi aktarılacaktır.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • Masaustu pc deki usb portlarının hepsinde farklı cihazlar denedim ve çalıştı. Portla alakalı bir problem olacağından eminmisiniz ? Virus vs. De yok pc de. USB uzerinden takılan butun cihazlar sorunsuz çalışmakta şuan. Tavsiyelerinizi bekliyorum, simdiden teşekkurler. Bu arada soylediğiniz işlemleride şuan gerçekleştirdim fakat sonuç cihazda ışık yok ve driver yuklemesi tam son kisimda dondu ve kaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkant aksoy -- 17 Şubat 2014; 23:44:43 >
  • Berkant aksoy kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

Kullandığınız TP-LINK cihazınızın modelini bizlere belirtirseniz. Konu ile ilgili olarak yardımcı olunacaktır.

Saygılarımızla
    TP-LINK TURKIYE
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.