Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.811
Cevap
98
Favori
292.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    modem firmwaresini güncellemeyi dene
  • TP-Link TL-WA850RE 300Mbps N Kablosuz Kompakt Access Point ve Menzil Genişletici almayı düşünüyorum.

Evimde kullanmış olduğum Modemimin marka ve modeli ZYXEL VMG 1312-B10D'dır bu ürün bu modeme uyumlumudur?

Birde Ben müstakil 3 katlı evin 1. katında oturmaktayım, Modem 1.kattadır ama 3. kata Wifi'nin kapsama alanımı düşük bilemiyorum internete bağlanılmıyor.

16 mbps hızla bağlanmaktayım internete.

Bu ürünü aldığım takdirde bu sorunlarım çözülürmü?

Şimdiden çok teşekkürler Kolay gelsin...
  • Dublex bir eve taşındık modemin alt katta olması dolayısıyla üst katta internet problemi yaşıyorum sinyali arttırmak için xiomi wifi reapter pro 2 kullanıyorum şuan fakat istediğim performansı alamadım bir öneriniz var mı problemi çözmek için? Ayrıca Turkcell'in bağladığı Huawei hg253s modemini kullanıyorum modemini değişmemin bir faydası olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tabib_icumhur -- 16 Temmuz 2019; 15:33:44 >
  • Merhabalar ;

Dublex ve triplex dairelerde kullanım ve sorunsuz maximum veri transfer hızına ulaşmak adına DECO ürünlerimiz tavsiye edilmektedir. Aşağıdaki link üzerinden uygun ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
    Gelişmiş Deco Mesh Teknolojisi ile üniteler, tek bir ağ adı olan birleşik bir ağ oluşturmak için birlikte çalışır. Mümkün olan en yüksek hızlar için evinizde hareket ederken cihazlar otomatik olarak Dekorlar arasında geçiş yapar
    https://www.tp-link.com/tr/home-networking/deco/

Saygılarımızla
  • Merhabalar ;

Dublex ve triplex dairelerde kullanım ve sorunsuz maximum veri transfer hızına ulaşmak adına DECO ürünlerimiz tavsiye edilmektedir. Aşağıdaki link üzerinden uygun ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
    Gelişmiş Deco Mesh Teknolojisi ile üniteler, tek bir ağ adı olan birleşik bir ağ oluşturmak için birlikte çalışır. Mümkün olan en yüksek hızlar için evinizde hareket ederken cihazlar otomatik olarak Dekorlar arasında geçiş yapar
    https://www.tp-link.com/tr/home-networking/deco/

Saygılarımızla
  • hocam nasıl gidiyor

bu bilmediğiniz ürünün ayarları nasıl yapılıyor.

TD-W8960N qos ayarları nasıl yapılıyor .

yahu teknik destek diyorsunuz buraya yazıyorsunuz bişiler.
  • Merhabalar

Evimde şuan tp link archer vr1200 model modem kullanıyorum 75 mbit internetim mevcut. Bu modemden 2.4 yada 5ghz sinyali alıp en az iki adet ethernet portuna verebilecek bir cihaz arıyorum. Mesafe çok uzak değil hatta USB girişi olup hard disk bağlayıp paylaşım yapabileceğim bir model de olabilir. Kriterim fiyatının uygun olması tavsiyelerinize ihtiyacım teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese. Arkadaşlar "TP-Link Archer VR1200 AC 1200 Mbps Wireless Dual Band Gigabit VDSL/ADSL Modem Router" aldım. Bildiğiniz üzere bu modem 2 frekanstan yayın yapıyor. 2.4 Ghz ve 5 Ghz. Ben de evimdeki cihazların bir kısmını 2.4 Ghz'e, bir kısmını da 5 Ghz'e ayarladım. Kendi cep telefonumu da 5 Ghz'e ayarladım. Fakat ara ara telefonumun wifi sembolünün yanına ünlem işareti geliyor ve internete bağlanılamıyor yazıyor.Wifi'yi kapatıp açtığımda düzeliyor.Bu neden oluyor acaba ve çözümü var mıdır? 2.4 Ghz frekans hattını da takip ettim, o frekansata herhangi bir kopma yaşamadım. Yardımlarınızı ve yorumlarınızı rica ederim.
  • Faruk HASEKEN F kullanıcısına yanıt
    Merhaba....

5 GHz araya duvar girdiğinde çok çabuk kesiliyor. Ben resimdeki ayarları kullanıyorum bir nebze daha düzeldi. Eskisi kadar düşme yapmıyor artık.

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TD-W8960N qos ayarları nasıl yapılıyor .

şarkı vardı eskiden ne güzeldi

duydumki unutmuşsun gözlerimin rengini.
  • Merhabalar,

TD-W8960N Modeminizin hangi versiyonunu kullanıyorsunuz acaba? TP-Link ürünleri hakkında detaylı bilgi ve destek için support.tr@tp-link.com adresi üzerinden yazılı olarak bizlerle irtibata geçebilir veya web sitemiz üzerinde bulunan canlı destek birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
  • limonlusoda L kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Daul bant olarak çift ethernet portuna sahip kablosuz menzil genişletici veya client bağlanan cihazımız maalesef bulunmamaktadır. ihtiyacınız doğrultusunda sizlere 3 portu bulunan ağ genişletme grubunda yer alan Powerline adaptörlerimizi önerebiliriz.https://www.tp-link.com/tr/home-networking/powerline/tl-wpa8630p-kit/ TL-WPA8630P Model powerline adaptörü ile elekteik hattı üzerinden kablolu internetinizi farklı ortamlara taşıyarak kablolu ve kablosuz olarak kullanabilirsiniz. ürün 802.11ac desteklidir ve üzeirnde 3 adet ethernet portu bulunmaktadır.

Bilgilerinize,
    TP-Link Türkiye

• TP-Link Türkiye kullanıcısına yanıt
    Merhaba...

Tp-link in şu modeli modem den wifi sinyalini alıp hem ethernet portlarına dağıtan aynı zamanda wifi sinyaliyle dağıtan bir cihaz değil mi benim mi yanlışım var selamlar...

TP-Link Archer C60 AC 1350Mbps Kablosuz Dual Band Access Point ve Band Router
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar,

TD-W8960N Modeminizin hangi versiyonunu kullanıyorsunuz acaba? TP-Link ürünleri hakkında detaylı bilgi ve destek için support.tr@tp-link.com adresi üzerinden yazılı olarak bizlerle irtibata geçebilir veya web sitemiz üzerinde bulunan canlı destek birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    TÜRKÇE OLAN VERSİYONU.

kaç versiyonu var biliyormusun?

bana mail adresi vermesseniz sevinirim.

1 yıl önce sordum bu soruyu

hiç mi görmediniz.

mail adresi iletişim bilgileri deyip geçiştirip durmayın.

kimse irtibata geçmesin burdan söylersen sevinirim çünkü 1 yıldır bi cevap alamadım.
  • Merhaba;

Wa5210g cihazı ile kablosuz bir bağlantıyı client modunda kabloluyo çevirip (WPA-WPA2 şifresi olan) , ethernet ile başka bir access point özelliği olan cihaza bağlayıp tekrar kablosuza çevirebilir miyim? Amacım Repeater özelliğini kullanmadan performans yukseltmek için 2 cihazla repeater gibi yapmak.
  • limonlusoda L kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

AC1350 Archer C60 ürünümüz Router yani kablolu gelen bağlantıyı ayrı bir bant genişliği sunarak hem kablolu hem de kablosuz dağıtım yapan ürün modelimizdir. kablosuz alıp kablosuz dağıtma özelliği bulunmamaktadır. istemiş olduğunuz özellik Archer C58HP modelimizde yer almaktadır. https://www.tp-link.com/tr/home-networking/high-power-router/archer-c58hp/ ilgili linkten ürünü inceleyebilirsiniz.

Saygılarımzla,
    TP-Link Türkiye
  • Merhabalar,

Qos özelliğini kullanım amacınız nedir acaba? QoS'un amacı Cihaz üzerindeki servis hizmetleri Voip, Rtsp, Online Game, IGMP/IPTV gibi hizmetler için trafik önceliklendirme amaçlı kullanılan bir özelliktir.

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN
  • cadaver1912 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

TL-WA5210G ile farklı bir kablosuz ağa bağlanıp client modu ile kablolu ağa çevirebilirsiniz. kablonun ucuna farklı bir access point takarak Access point modunda cihazı çalıştırabilirsiniz. kablosuz aktarımlarda önemli olan husus alıcı cihazın sinyal verici cihazdan iyi bir sinyal almasıdır. sağlıklı bir sinyal için en az 25-30dbi sinyal değeri alınmalıdır.

Saygılarımızla,
    TP-Link Türkiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar,

Qos özelliğini kullanım amacınız nedir acaba? QoS'un amacı Cihaz üzerindeki servis hizmetleri Voip, Rtsp, Online Game, IGMP/IPTV gibi hizmetler için trafik önceliklendirme amaçlı kullanılan bir özelliktir.

trafik önceliği atamaktır.

qos u nasıl ayarlıyacağım diye soruyorum cevap karşı soru

• TP-Link Türkiye kullanıcısına yanıt
    Client modunda sinyali alacağım kablosuz ağın şifreleme türü WEP olması gerekli mi yoksa WPA WPA2 de olsa olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.