Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.812
Cevap
98
Favori
292.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Öncelikle sizlerden modeminizin versiyon bilgisini iletmenizi rica ederiz. TD-W8960N'in 8 tane versiyonu var. bazı vesiyonlarında menü farklılığı vardır. daha öncede sizlerden versiyon bilgi istemiştik iletmediğiniz için sizlere desteğimizi tam olarak sağlayamıyoruz. versiyon bilgisi modeminizin alt tarafında etiketinde yazmaktadır. (Örn: Ver:1.X)

Saygılarımızla,
    TP-Link Türkiye
  • cadaver1912 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

TL-WA5210G Client modunda şifreleme türü olarak WEP, WPA ve WPA2 şifrelemesini desteklemektedir. Sadece Repeater ve Bridge modlarında WEP şifreleme türünü desteklemektedir.

Saygılarımızla,
    TP-Link Türkiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar,

Öncelikle sizlerden modeminizin versiyon bilgisini iletmenizi rica ederiz. TD-W8960N'in 8 tane versiyonu var. bazı vesiyonlarında menü farklılığı vardır. daha öncede sizlerden versiyon bilgi istemiştik iletmediğiniz için sizlere desteğimizi tam olarak sağlayamıyoruz. versiyon bilgisi modeminizin alt tarafında etiketinde yazmaktadır. (Örn: Ver:1.X)

Saygılarımızla,
    TP-Link Türkiye
    version 8.0

heyecanla bekliyorum qos ayarları nasıl yapılır (TD-W8960N)
  • Minecraft oyunu için port açacaktım 9812 hatasını veriyor. 25565 portunu giremiyorum. Ne yapmam lazım?

Model No. TD-W9970
  • TP link W9970 modemde yaz başladığından beri veri alışverişini kesme ip dağıtımını yapamama gibi problemler başladı. Önce ISS kaynaklı zannettik. Fakat değilmiş. Modemi bir süre kapatıp soğutunca düzeliyor. (Garantisi var.)@TP-Link Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 4 Ağustos 2019; 13:14:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayın adminler

bir yıldan fazla oldu

TD-W8960N

bunun qos ayarlarını ayrıntılı bir şekilde anlatamıyor arkdaşa lütfen kullanıcaları yanlış yönlendirmesine izin vermeyin bu konuyu silin.

sattığı üründen habersiz teknik destek mi olur.
  • Merhabalar,

TD-W8960N Ver:8.0 için QoS Trafik önceliklendirme ayrları resimli olarak sizlere paylaşılmıştır. resimde anlatılan işleme göre trafik önceliklendirme yapmak istediğiniz client için işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla,
    TP-Link Türkiye

• DryreL kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Port yönlendirme için tanımlanan ip adres bilgisini iletebilirmisiniz. hangi lokal ip adresi için port yönlendirme yapıyorsunuz acaba? tanımlanan ip ve port numaraları modem üzerinde aktif olarak servisleri çalışmaktamıdır.

Saygılarımızla,
    TP-Link Türkiye
  • Elimde Tplink Archer VR400 EU V1 mevcuttur. Modem kurulumu yapacağımda DSL ışığı ilk başta yanmadı fakat reset atınca yandı ve kurulumu tamamladım. Buraya kadar herhnagi bir sorun yok. Fakat 5GHZ bandında devamlı olarak kopmalar yaşanıyor. Kanal ayarlarını tek tek denedm yine olmadı. En son firmware yüklü şuan.
    Soruma gelecek olursak bu modemin bildiğim kadarıyla V1-V2-V3 olmak üzere 3 farklı versiyonu var bendeki V1 ile diğer versiyonlarda ne gibi farklılıklar mevcut?
    Modemim arızalı mıdır? Şuan için 5 GHZ'de herhangi bir sorun yok fakat bir yan odaya geçince hat zayıflaması ve çekim kalitesi düşüyor.

Teşekkürler, saygılar.
  • hashus_42 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

PM yoluyla bilgi verilmiştir.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar,

TD-W8960N Ver:8.0 için QoS Trafik önceliklendirme ayrları resimli olarak sizlere paylaşılmıştır. resimde anlatılan işleme göre trafik önceliklendirme yapmak istediğiniz client için işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla,
    TP-Link Türkiye

Cok cok tesekkur ederim.
    Normal bir bilgisayar bilgisi ile anlayacak sekilde anlatmissiniz.

Oy dereler dereler

• VR2800 kullanıyorum 2 yıldır hiç sorun yoktu ancak şuan durduk yere internet gitti ne yaparsam yapayım sadece power ışığı yanıyor led düğmesine de bassam wifi düğmesine de bassam hiç bir tepki yok ışıkları yanmıyor ve wifi olarak görünmüyor ethernet kablosuyla bile bağlanamıyorum sadece power ışığı yanık duruyor öyle. Garantisi var mı nasıl öğrenicem ya da ne yapmam gerek.

Bu arada reset tuşu da işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karavol -- 16 Ağustos 2019; 17:50:57 >
  • TP-Link Türkiye kullanıcısına yanıt
    Merhaba, vr200 modemim var. Everest ewr-301 acces point ile wisp bağlantısı yapmak istiyorum ancak acces point üzerinden ayarlama yaparken kendi kablosuz ağımı listede göremiyorum. Bu yüzden kablosuz köprüleme yapamıyorum. Bu durumu nasıl çözebilirim?

• Merhaba, TP-Link PA4010kit powerline setine sahibim. Yaz başından beri de sorunsuzca kullanıyordum. Fakat son 1.5-2 haftadır, oyunlarda anlık ping yükselmesi yaşıyorum.Sanki internet 1.5 sn liğine gidiyormuş gibi oluyor. Bu olay 2 dk da veya 10 dk da bir oluyor. Her çözümü denedim sorun powerlineda çıktı, yani modemde herhangi bir sorun yok. İndirme hızında da bir düşme söz konusu değil. Ama oyunlarda olan bu olay canımı sıkıyor. Yardım edebilirseniz sevinirim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmuT__35 -- 18 Ağustos 2019; 10:30:10 >
  • Sesimi duyan var mı?
  • karavol K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

Saygılarımızla
  • esatgelmedi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

Bilgi vermek amacıyla gerekli döküman gönderimi için mail adresiniz PM yoluyla istenmiştir.

Saygılarımızla
  • UmuT__35 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

• MetalBag kullanıcısına yanıt
    Merhaba MetalBag ;

• Merhaba,

Şirket için modem almak istiyoruz. TTnet fiber var.
    20 den fazla cihaz bağlanmaya çalıştığımızda TTnet'in verdiği tilgin modem sapıtıyor ip falan veremiyor sayıyı aşan cihazlara.
    Bu şekilde sorun yaşamayacağım küçük firma içi kullanıma uygun(şuanda 20-30 cihaz var dahası da olur) maksimum cihaz sınırlaması mümkünse olmayan tilgin yerine koyabileceğim veya peşine bağlayabileceğim sistem önerebilir misiniz.
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.