Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5.964
Cevap
87
Favori
210.194
Tıklama
Giriş
    12 Mesaj
    Merhaba, Archer_VR2600 modeme 25.04.2017 tarihli AU yazılımını yükledim. Geriye EU yazılımını bir türlü yeniden yükleyemedim. Modemi resetledim, Fabrika ayarlarına döndüm yine olmadı. AU 31.08.2016 tarihli yazılımını ve 25.04.2017 tarihli yazılımını yüklüyor. Ama EU yazılımının hiç birini yüklemiyor. Hata Kodu 4503 veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
    |
    |

immortal_soldier merhaba,

Sizlere daha sağlıklı yardımcı olabilmek cihazınızın alt kısmında bulunan etiket üzerinde TD ,TL ,RE , Archer vs.. ile başlayan Model numarasını paylaşır mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    immortal_soldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

remtur merhaba,

Herhangi bir modeme son yazılım veya bir üst yazılım yüklendikten sonra cihaza eski yazılımı yükleme işlemi gerçekleşmez. Bazı yazılım sürümleri Global olarak yayınlanmakta iken bazı yazılımlar sadece bir ülkeye ait olarak çıkmaktadır.

|
    |
    remtur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Kusura bakmayın sonradan farkettim. Model numarası benden değil, başka bir üyeden istenmiş.Bu arada ilk mesajım da da belirttiğim gibi AU yazılımının bir önceki eski veriyonu yüklüyor. EU yazılımlarının hiçbirini yüklemiyor. Modemi fabrika ayarlarının dışında bir yöntemle ilk haline getirme gibi bir yolu yokmudur. Ben internetten araştırdım bazı yöntemler var ama ben başaramadım.İyi çalışmalar dilerim.

Bu modemin antenini degistirebilirmiyiz acaba 15 dbi lik anten alsa. Değiştirebilirmiyim bunun antenini

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
  • Er
    12 Mesaj

AU yazılımı yüklemeden önce EU yazılımının en son yazılımını yüklediğim halde EU yazılımlarının önceki eski yazılımlarını sorunsuz yükleyebiliyordum. Bilginiz olsun. İyi çalışmalar.
    |
    |
    TP-Link Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

emre_3579 Merhaba,

Belirtilen TD-W8960N model numaralı cihazımızda Versiyon 6,7 ve 8 de sabit anten olarak üretilmektedir. Bu versiyonların dışındaki cihazlarda anten çıkarılabilmektedir.
    |
    |
    emre_3579 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zxv10 w300 zte modem kullaniyorum. Arada sebepsiz yavaslamalar falan oluyor telefonlarla bağlanırken durduk yere wifi den düşüyor.

Ttnet. 25 mbps lik paketi var.

Downloadim 11 mbps. Sebebi ttnet merkezine uzaklik olabilir. Modemin ışıkları durmadan yanıp sönüyor hic durmadan hemde. Tp link n modem alsam Yenilesem download da bir değişim olur mu?

ac modem almak istemiyorum yine n alacağım , bilgisayarim ve telefonum ac desteklemedigi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terius -- 24 Şubat 2018; 13:55:56 >
    |
    |
  • Yarbay
    3786 Mesaj

remtur Merhaba,

Belirtmiş olduğumuz gibi cihazın sahip olduğu yazılıma bir üst veya son yazılım yüklenmesi halinde cihaza eski yazılımı yüklemek mümkün değildir. EU yazılımlar tüm yazılım türlerine yüklenebilirken AU veya TR gibi ülke bazında yayınlanan yazılımları yüklemeniz halinde tekrar yazılım yüklenmesi halinde AU veya TR yazılımı yüklenmek zorundadır. Yazılım güncelleme işlemi ise cihazın versiyonuna ülke uzantısına göre yapılmalıdır. Örneğin versiyon bir cihaza versiyon iki yazılımı yüklenmemeli aksi takdirde cihaz işlevini kaybeder.
    |
    |

Cevap için teşekkür ederim. Archer VR2600 modeme Putty programı ile SSH olarak bir türlü bağlanamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.
    |
    |

remtur merhaba,

Modemlerimizin güvenlik nedeniyle SSH portu kapalıdır. Bunu ne amaçla kullanmak istiyorsanız support.tr@tp-link.com adresine kullanım detaylarını mail olarak iletmenizi rica ederiz.
    |
    |

cem650 merhaba,

http://www.kolaykurulum.net/Content/res/productFiles/7f6fe589-9d49-4a5a-9dc6-76791601b0cb.pdf linkindeki talimatlar ile kurulumu yapılandırabilirsiniz.
    |
    |
    cem650 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SYE35 merhaba,

2.4Ghz ağında bir yapı düşürseniz CPE210 veya CPE220 cihazlarımızı inceleyebilir, 5Ghz ağında bir yapı düşünürseniz CPE510 veya CPE520 modellerimizi önerebiliriz. Bu model cihazlarımızdan herhangi birinden iki adet alıp noktadan noktaya 10KM mesafede kullanım sağlayabilirsiniz.
    |
    |
    SYE35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu döküman yoktu sanırım yeni hazırlanmış bir döküman doğrumu bildim ?
    |
    |
    Merhaba, sizin sirket olarak getirdiğiniz mercursys menzil genisleticiden bir arkadasim satin aldi, ancak kurulum ayarlari icin wifi dan baglanmamiz gerekiyor fakat cihazi acmamiza ragmen wifi listemizde bu cihaz gozukmuyor

Sorun ne olabilir?

1984 Merhaba,

Cihaz kurulumunu farklı bir bilgisayar ile deneyebilir veya herhangi bir marka telefon yardımı ile kurulum işlemini tekrar yapılandırabilirsiniz. Kurulum için aşağıda paylaşmış olduğum linkte bulunan videoyu takip ederek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

MW300RE Kurulum Videosu /https://www.youtube.com/watch?v=ZpdkOn5cG6g

MW300RE Mobil Kurulum Videosu /https://www.youtube.com/watch?v=IaFd4x2XL9g
    |
    |
    1984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.