Şimdi Ara

Siz siz olun günde 10 bölüm izlemeyin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lost izlerken kendimi kaptırdığımda rahat 10-15 bölüm izliyorum hatta geçen hafta 7'den 2 buçuğa kadar aralıksız kalkmadan izlemiştim. yarım kilo dondurma ve 1 litre su almıştım yanıma
  • Ben çok abartmıyorum 5-6 bölümü geçmemeye çalışıyorum
  • en fazla 5 bölüm fazlası zarar.
  • bende prison seyrederken istiklalde yürürken takip ediliyo hissine kapılıyorum
  • Chuck dizisini 5 günde, Lost'u bir hafta da ve hatırlayamadığım bazı dizileri de 5 günde bitirmiştim. Birkaç gün önce Supernatural'e başladım. Şu anda 3.sezondayım. Gerçekten kötü bir şey ama diziye kendini kaptırınca devamı geliyor mecburen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 30 Temmuz 2013; 17:25:17 >
  • günde en fazla 7-8 bölüm seyrederim o da haftanın 3-4 günü
  • Günde 10 bölüm Supernatural izlemeyin. Rüyanızda korkarsınız sonra.

Denendi, onaylandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am the Danger

Günde beş bölüm Blue Mountain State izlemiştim rüyama girmişti. Ne kadar güzel bir rüya olduğunu tahmin edebilirsiniz

Hocam ben 3 gün önce köye geldim gelmeden önceki gün bi başladım 17-18 bölüm izledim bütün yol kendimi o Alexin yerine koydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 günde Prison Break 3. sezonu bitirmiştim. 4. sezon 15. bölümden sonra acayip sıkılmıştım, 5 dk önce bitirdim diziyi.

Ağlıyorum ciddi ciddi şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drug Free

1 günde Prison Break 3. sezonu bitirmiştim. 4. sezon 15. bölümden sonra acayip sıkılmıştım, 5 dk önce bitirdim diziyi.

Prison Break nasıl bir diziyse, hikayeye kendini çok kaptırıyorsun. Hele 4. ve 5.sezonları çok eğlenceliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

quote:

1 günde Prison Break 3. sezonu bitirmiştim. 4. sezon 15. bölümden sonra acayip sıkılmıştım, 5 dk önce bitirdim diziyi.

Prison Break nasıl bir diziyse, hikayeye kendini çok kaptırıyorsun. Hele 4. ve 5.sezonları çok eğlenceliydi.

yalnız prison break 4 sezon

• Behzat Ç.'nin ilk sezonunu 1 haftada bitirmiştim 2 sene önce. O günden beri "la" kelime hazneme eklendi , "lan" 'ı kullanmaz oldum.
  • bir günde 10 bölüm izlenir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

quote:

yalnız prison break 4 sezon

Karıştırmışım kusura bakma. 3. ve 4.sezon çok iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 12 Ağustos 2013; 12:23:37 >

• Manyakmisiniz beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstesemde 10 bölüm izleyemem , 40 dk lık dizilerde aşırı zorlasam 4 bilemedin 5 bölüm.
  • Sağlıklı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Her Şeye Muhalefet

Hocam ha maşallah, sonra Konu Dışı'nda neden asosyalim konuları açılıyor. Aman dikkat edin.

+1 güzel tespit. Belli bir süre sonra izlediğiniz dizinin de zevki kaçıyor hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Behzat Ç.'nin ilk sezonunu 1 haftada bitirmiştim 2 sene önce. O günden beri "la" kelime hazneme eklendi , "lan" 'ı kullanmaz oldum.

Behzat Ç. bende de aynı etkiyi bıraktı.
  • Prison Break ve Lost dizilerini bir anda bitirmiştim. Gerçek dünyaya ayak uydurmam epey sürdü açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.