Şimdi Ara

Siz siz olun günde 10 bölüm izlemeyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 1 haftadır günde yaklaşık 10 bölüm dizi izliyorum 45dk oluyor bi bölüm ortalama. Uykularım kaçıyor. Artık rüyama bile dizi giriyor, hatta yolda gezerken falan bile dizide hissediyorum kendimi abartmıyorum. Siz siz olun yavaş yavaş izleyin diziyi acelesi yok. Şimdi bazı arkadaşlar diyebilir abartma falan ama diziyi hakkıyla izlerseniz böyle olur, öyle laf olsun diye izlerseniz 20 bölüm de izleseniz günde etkilemeyebilir sizi orasını bilemem.

• Prison Break izlerken benim de başımdan geçti bunlar. Rüyalarıma giriyordu. Ama artık herhangi bir diziyi günde 15 bölüm izlesem bile sıkıntı olmuyor. Geçici şeyler bunlar zamanla alışırsın.
  • Dexter sezon 2 yi 1 oturuşta 55 dk ortalamadan 12 bölüm izledim. Ciddi bir problem olmadı. Bütün gün uyudum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ha maşallah, sonra Konu Dışı'nda neden asosyalim konuları açılıyor. Aman dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Prison Break izlerken benim de başımdan geçti bunlar. Rüyalarıma giriyordu. Ama artık herhangi bir diziyi günde 15 bölüm izlesem bile sıkıntı olmuyor. Geçici şeyler bunlar zamanla alışırsın.

Valla aynen öyle ben de Prison Break izliyorum şuan. Neyse son sezondayım kurtuluyoruz az kaldı.

• Olur öyle, alışırsın
  • Supernatural da kötü oluyor hele aksamlari full stress oluyordu korkudan

• Fringe'de aynısı oldu.
  • Sen ne diyosun kürşat

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da oluyor öyle diziye kaptırınca.Hala o durumu üzerimden atamadım
  • 2 gün önce ben de prison breakli rüya gördüm
  • Arrow'un ilk sezonunu bitirmiştim 1 haftada falan rüyamda milletvekili kalmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Arrow'un ilk sezonunu bitirmiştim 1 haftada falan rüyamda milletvekili kalmamıştı.

Ben bi bucuk gunde bitirdim yaz sicaginda kapsonla disari cikiyodum az kalsin

• quote:

Orijinalden alıntı: There and Back Again

Fringe'de aynısı oldu.

Aynen bende değişik oluyordum çok Fringe izlerken. Az izleyince de düşündürüyordu gün içerisinde
  • Naptınız ya en fazla 2 bölüm izlerim.Herşey tadında güzel.
  • Günde beş bölüm Blue Mountain State izlemiştim rüyama girmişti. Ne kadar güzel bir rüya olduğunu tahmin edebilirsiniz
  • http://****.com/azer.swf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 30 Temmuz 2013; 12:55:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Prison Break izlerken benim de başımdan geçti bunlar. Rüyalarıma giriyordu. Ama artık herhangi bir diziyi günde 15 bölüm izlesem bile sıkıntı olmuyor. Geçici şeyler bunlar zamanla alışırsın.

Valla aynen öyle ben de Prison Break izliyorum şuan. Neyse son sezondayım kurtuluyoruz az kaldı.

Ben de Prisondayim su an.Bu gece sabahladim,ben 10 bolum de izlemiyorum 1 sezon izliyorum gun basi 3 gun once basladim 3.sezon 8.bolumdeyim,yarin sabaha kadar bitiririm herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk başlarda oluyor öyle. Sonra alışıyorsun. Ben de ilk başlarda öyle olmuştu. Şimdi gayet rahatım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.