Şimdi Ara

Siz olsanız ne yapardınız, neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir iphone 4 telefonum var ancak iş için kullanırken ekranı küçük geliyor.
    Bu durumda, yanına bir 7-8 inç tablet mi alırsınız yoksa, iphone 4'ü bir yakınınıza verip bir Galaxy note 2 veya Sony Xperia Z mi alırsınız.
    Her iki alternatifin de sizce avantajları ve dezavantajları nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalsungur -- 13 Şubat 2013; 20:59:57 >

• kendimi yerinize koyarak cevap veriyorum ben olsam iphone durur bi tablet alırdım hem cebimde fotoğraf çerçevesi gibi kocaman bişey taşımak zorunda kalmazdım hemde durumu daha düşük maliyete halletmiş olurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk79

kendimi yerinize koyarak cevap veriyorum ben olsam iphone durur bi tablet alırdım hem cebimde fotoğraf çerçevesi gibi kocaman bişey taşımak zorunda kalmazdım hemde durumu daha düşük maliyete halletmiş olurdum

Teşekkür ederim. Hiç umulmayacak bir şey yaptım.
    LG Optimus L9 aldım.
    4.7 inç, gayet hafif güzel bir telefon.
    3.yıl, 3.üncü akıllı telefonum. 1000._Tl. Teknosa'dan.
    7'' tablet te var, ipad 2 de var, onları etkin olarak kullanamadım. Ipad miniyle deneyecektim ama onunda efektif kullanılacağından şüpheliydim.
    Cebimde resim çerçevesinden daha küçük ama yeterli büyüklükte hafif bir telefon var şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Hayırlısı olsun..

Teşekkür ederim. Uzun süredir 3.5'' ekrandan rahatsızdım ve arayış içindeydim.
    Detaylara boğuldukça insan karar vermekte zorlanıyor. Bu telefonu 2-3 ay önce beğenmiştim ve o zaman 899.-tl idi. Şimdi 999.-tl.ye aldım.
    Şu anda büyük ekran ve hafif bir telefon kullanmanın rahatlığı içindeyim. İşlerimin çoğunu bu telefonla halledeceğimi düşünüyorum.
    En azından 1-2 sene içinde smartphone piyasasındaki toz duman biraz dağılır herhalde.
    Tekrar teşekkür ederim.
  • güle güle kullanın
  • quote:

güle güle kullanın

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

quote:

güle güle kullanın

Teşekkür ederim.

telefon nasil memnun musunuz bende bu fiyata sarji iyi giden genel anlamda oyun ve programlari kasmayan bir telefon ariyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BernaGs2

quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

quote:

güle güle kullanın

Teşekkür ederim.

telefon nasil memnun musunuz bende bu fiyata sarji iyi giden genel anlamda oyun ve programlari kasmayan bir telefon ariyorum

3,5 inç iphone 4'ten buna geçince şu anda benim için en iyi telefon bu.
    Tavsiye ederim. 4.7 inç ve kuş gibi hafif bir telefon.

http://forum.donanimhaber.com/m_70016665/mpage_6/f_/key_//tm.htm#71795985

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalsungur -- 16 Şubat 2013; 23:37:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.