Şimdi Ara

SAY:109 /Siz Hangisini Tercih Edersiniz? YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eylemlere katılır hocam . Yoldan çıkar okulu bırakır . Kesinlikle tıp yazdırmanızı öneririm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 109luknouhei kullanıcısına yanıt
    Ham kaç hocam. İlk 100 bursu alıyosa ona göre önerelim

• braigon kullanıcısına yanıt

Ham 139 maalesef. OBP ileri atmış

• bilkent cs yazın hem burs hem aile yanı olur

• cvtmrt C kullanıcısına yanıt

Düşünelim hocam

• Kesinlikle itü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden ankara için sadece hacettepe tıp seçeneğini düşünüyorsunuz? Bilkent bilgisayar mühendisliği de iyi bir seçenek, yurtta kalmazsa aylık 3050 tl burs alır, hem de istediğiniz gibi gözünüzün önünde durur.

• bilkent ee veya cs. hangisine ilgisi varsa artık.

• itü hocam net ayrıca istanbulun her sokağı ayrı bi üniversite 5000 tl burs falan kral gibi okur zaten o sıralamayı yapan çocuk derslere sağlam sarılırsa ordan yolunu bulur gider zaten

• İTÜ’de öyle sosyal politik bir ortam çok yok. Kulağında kalemle gezen aşırı sayısal insan çok büyük çoğunluğu. Ki farklı olsaydı da kardeşinin politik olarak düşüncelerini değiştirmesi kadar normal bir şey olamaz. Tam tersi değiştirmemesi, aynı insan olarak kalması başarısızlıktır. Gelişim değişimdir. Sen yakını olduğun bir insanı sırf ileride değişir diye hapsedersen ona kötülük yapmış olursun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kaç net ile bu sıralamayı yaptı acaba?

• 2020 gibi mi gelmis her aralikta

• ilk 100'e girecek bi beynin var, sonra abin gelip forumlarda arkandan sacma sapan konusuyo. Cocugun beyni yok sanki. Abi almis kumandayi istedigi kanali aciyo. Cocuk eylemlerden eylemlere kossa keske de boyle bombos sap gibi yetismese. Bi de tıpın dezavantajina kardesimin istememesi yazmis. Rezalet puani 10/10 harbiden.

• bilkent odtü bilgisayar hangisinin bursu daha cazip gelirse

• kanka sana ayar oldum ya birakin itu yazsin. o sizi aldığı burslarla gecindirir zaten bu nedir ya cocuk 109. oluyor gördüğü muameleye bak

• Düşünsenize 109. oluyorsunuz aileniz gözümüzün önünde dursun cıvıtmasın diye bulunduğunuz şehirdeki üniye gönderiyor xd

• Asgari ücret diyorsun ikinci secenegi atman bile hata

• Sağlık sektöründe 7 ay çalışmış birisi olarak söylüyorum, sevilmeden yapılacak iş değil. Mühendisliklerde de kamu alımı sınırlı, yani burada öğrencinin ne istediği ve yapabilip yapamayacağı önemli, çok dikkatli bir karar vermeniz gerekiyor, benim fikrimi soruyorsanız ben yorum yapamam.

• Bilkent bilgisayara gidebilir illa Ankara diyorsanız.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.