Şimdi Ara

SİZ BİR AY BAN YEMEK NEDİR BİLİR MİSİNİZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2012den beri burdayim toplasan 6 ay ban yedim hepside ust uste bakalim bu sefer ne kadar gideriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

Sorma bende 2 gun onceye kadar 15 gün ban almıştım yazmak isteyip yazamadım o kadar olay oldu ki ama şimdide yazasım yok :D

Aynen ya neler oldu nelerde yazamadım hiç birşey. En çok cevap atmak istediğim konu şeydi galiba Mesut Çevik'i canlı yayında bi çocuk trollüyodu. Onun linkini verin be birşeyler yazıyım çok canım çekti Allah aşkına link verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearlespy

Bir ay ban yemek demek;
    bir isim için akrostiş konusuna yorum yapamamak demek,
    csb olduğunu düşündüğün bi hikayeye 'csb' yazamamak demek,
    o gün yaşadığın bi olayı anlatamamak demek,
    yüzümde kırmızı kabarcıklar çıktı diye konu açılınca "benim amcamada olmuştu sabah helvasını yedik" diyememek,
    ayakkabı aldım sizce nasıl? diye konu açılınca "çöp" diyememek,
    tipim nasıl ss'li konusu açılınca 750 maddeyi yazamamak demek,
    çok zordur bi ay ban yiyipde buralarda gezmek, ister istemez insan kopuveriyor işte forumdan,
    ama burası donanımhaber'dir, zordur buranın yolunu unutmak,
    Selam olsun tüm DonanımHaber halkına.

Evet beyler, bi ay boyunca gündüz gece düşündüm ve bu metni yazdım. Nasıl olmuş, derdimi anlatabilmiş miyim? Eğer sizinde böyle banlanıpda yazamadığınız konular varsa söyleyin. Ve şuanda bu yazıyı okuyupta 'cevapla'ya basan ve "bi ay boyunca bu forumdan uzaklaştırıldınız" yazısını gören arkadaşlarada selam olsun. Onlarıda unutmadık.

Ve son olarak; "Bir ay ban yemeyi sizden öğrenecek değiliz."

Biz bıktık dostum.

biz bıktık akrostiş konularından.
    biz bıktık her konuya csb yazanlardan.
    biz bıktık her gün her dakika yaşadıklarını anlatanlardan.
    biz bıktık yüzünde kabarcık cıkınca konu açanlardan, biz bıktık helva espirilerinden.
    biz bıktık ayakkabı alanların buraya konu açmasından, biz bıktık her konuya çöp diyenlerden.

Kısaca bütün trollükleri örneklemişsin. Bence iyi ki ban yemişsin.

1, 3, 12, 24, 36, derken. Bence sınırsız ban ye sen..

edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harunk1994 -- 19 Aralık 2013; 22:38:31 >

• quote:

quote:

Sorma bende 2 gun onceye kadar 15 gün ban almıştım yazmak isteyip yazamadım o kadar olay oldu ki ama şimdide yazasım yok :D

Aynen ya neler oldu nelerde yazamadım hiç birşey. En çok cevap atmak istediğim konu şeydi galiba Mesut Çevik'i canlı yayında bi çocuk trollüyodu. Onun linkini verin be birşeyler yazıyım çok canım çekti Allah aşkına link verin.

Ahahah ona bende yazamamıstım cocugun öcünü alması cok iyidi :D
  • Bütün gereksizlikleri ve trollukleri ornek vermiş. Bunlar hiç olmasa daha iyi olur. Bu kafa ile forum kullanıyorsan umarım sonsuza kadar uzaklaştırılırsın.
  • 1ay ben yemeyi sizden öğrenecek değiliz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Bütün gereksizlikleri ve trollukleri ornek vermiş. Bunlar hiç olmasa daha iyi olur. Bu kafa ile forum kullanıyorsan umarım sonsuza kadar uzaklaştırılırsın.

bile bile DH'nin klişe şeylerini söyledim, ne zaman gördünüz benim öyle şeyler yazdığımı
  • quote:

quote:

Bütün gereksizlikleri ve trollukleri ornek vermiş. Bunlar hiç olmasa daha iyi olur. Bu kafa ile forum kullanıyorsan umarım sonsuza kadar uzaklaştırılırsın.

bile bile DH'nin klişe şeylerini söyledim, ne zaman gördünüz benim öyle şeyler yazdığımı

yazdığım yazıya " bu kafa ile forum kullanıyorsan " şartını eklememin sebebi bunu bilmememden dolayı zaten.

• quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=84123283&mpage=2

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

ben bilirim kardeşim iğrenç bir duygu allah düşmanımın başına vermesin

Sen sus £ay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Madem öyle şeyler yazmıyorsun. O zaman 30 gun ban yeyince neden bunlardan yakınıyorsun ? Hani 30 gun ban yeyince bunları yapamamak derdindi ?

Bu ne biçim trollük lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harunk1994 -- 19 Aralık 2013; 22:42:13 >

• Hocam sen neden bahsediyorsun 1 ay neymiş...

Ben başka nickli hesabım da ismini vermeyim yeminle tam 3 ay banlandım bende bu hesabı açmak zorunda kalmıştım gerçi ceza bitti fakat bu hesapta takılıyorum kendime yeni sayfa açtım da
  • Geçmiş olsun hocam bende çok iyi bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harunk1994

quote:

quote:

Madem öyle şeyler yazmıyorsun. O zaman 30 gun ban yeyince neden bunlardan yakınıyorsun ? Hani 30 gun ban yeyince bunları yapamamak derdindi ?

Bu ne biçim trollük lan

bile bile DH'nin klişelerini söyledim, a'ight?
    @Alpha Q
    Eyvallah hocam, çok iyi geldi

• Yazdıkların asosyal,bilgısayardan başka aktivitesi olmayan biri olduğunu gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam lafı yapıştırmalık yeri görüp yazamamak demek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Harunk1994

quote:

quote:

Bu ne biçim trollük lan

bile bile DH'nin klişelerini söyledim, a'ight?
    @Alpha Q
    Eyvallah hocam, çok iyi geldi

Bundan bahsediyoruz kardeşim şu yaptığın trollüğünden. Bıktık bu saçmalıktan anlıyormusun ? İnşallah en az 3 ay ban yersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harunk1994 -- 19 Aralık 2013; 22:50:52 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.