Şimdi Ara

SİYAH ASTRA SEDAN 1.3 CDTİ ENJOY +SP ALDIM... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renk seçimi harika, fiyat çok uygun, araba da güzel, daha ne olsun :) Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • Dostlarım iyi dileklerini sunan herkese bende gönülden teşekkürlerimi sunuyorum, Allah hepinizden razı olsun ve gönlünüzün muradını versin, yokluğumda sorular sorulmuş, cevaplarda verilmiş ben genede dilim döndüğünce açıklayım;

@MR PREDATOR,

galeriden teslim alırken fotolarını çekmek hakikaten ince bir fikir işin açığı benim aklıma hayatta gelmezdi, sağolasın uyandırdığın için, makinemi getirmedim ama telefonumla çekeceğim resimlerini

@astra-Elegance

dostum bu arabanın liste fiyatı 34600 şu anda(kampanyalı hali) enjoy 1100 küsür, metalik renk 806 ytl, topladığında yaklaşık 36500 falan oluyor, vergi levhamla beraber 35600 e indirebildik

@bucakli,

aynen @enoman ın dediği gibi
    cosmo da bu paketi aldığında cc ile beraber geliyor yanılmıyorsam...

@[dodo],

njoy donanımına spor paket eklettiğinde @tourneo nun dediği gibi kapaklı jant yerine alaşım jant geliyor ve dijital bilgi ekranı yol bilgisayarlı oluyor, essentiada yol bilgisayarı yok...

@huseyin16,

avatarın çok güzelmiş, yenge ne diyor bu duruma

• güzel araba. güle güle kullan
  • arkadaşlar dün akşam teslim aldım arabamı ve ilk heves yaklaşık 100km yol yaptım, depo 140ytl ye doldu, yol bilgisayarında 10.bilmemkaç olan ortalama tüketim zamanla 8,2 ye kadar düştü, anlık tüketim ise insanı baskı altında tutuyor ve gaza basmayı engelliyor, gazı fazla vererek kalkış yapıldığında bir anda 40 lt değerini görüpte ayağını gazdan çekmemek mümkünmü

iç mekan kalitesi üst düzey, direksiyon, koltuklar, vites geçişleri harika, ön kol dayama vitesi ve el frenini engelliyor, eşya gözlerini geçtik bardak tutucu bile yok bu yönden bakıldığında benim broadway bile daha fonksiyonel.

ses yalıtımını biraz zayıf buldum, belkide beklentim yüksekti, yol sesi değil ama rüzgar ve dış ortam seslerini biraz alıyor, ama arabanın yola oturuşu, verdiği güvenlik hissi, yoldaki darbeleri emişi harika...

dünde burda konusu geçmişti, arabayı teslim alırken resim çekecektim ama unuttum hafta sonu çekerim artık

• Hayırlı olsun.Foto beklerik
  • Hayırlı olsun...Güzel seçim

de

eklemek istediğim birşey var, bence resim eklemeyin, daha önce resim ekleyenlerin çoğunun araçlarına nazar değdi :)

Umarım kredinizi hiç zorlanmadan sıkıntıya düşmeden ödersiniz...

Tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız keyfini çıkarmanız dileğiyle...
  • Hocam Allah kazasız belasız sürmeni ve taksitlerini gününde ödemeyi hatta eline toplu bir para geçirip
    hepsini birden kapatmayı nasip etsin...
  • Allah hepinizden razı olsun ve gönlünüze göre versin dostlar
    @extremeenvy,

o zaman hayatta resim eklemem dostum, ben nazara inanırım

@mchll

zaten niyetim şubatta tamamını kapatmak kısmet olursa
  • hayırlı olsun. çok iyi fiyat,
    çok iyi araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emerald Dolphin

@mchll

zaten niyetim şubatta tamamını kapatmak kısmet olursa

İnşallah hocam...
  • hayırlı olsun.
  • teşekkürler arkadaşlar
  • hayırlı olsun.güle güle kullanın.
  • Hayırlı uğurlu olsun..Kazasız belasız cezasız sürüşler inşallah
  • performansını nasıl buldun hocam? astrayı test etmemiştim ancak pek güvenemeyip TDCI focus almıştım.ama 1.3 cdti motor bu kadar çok tercih edildiğine göre yeterli olduğunu düşünüyorum.
  • hayırlı olsun dostum, geçmişten günümüze kadar tüm Astra kasalarını beğenmişimdir ( C segmentin en yakışıklıları oldular hep ) ama bir binmek nasip olmamıştır, nasipse yeni çıkacak kasa olur inşallah.....
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın.
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
  • Hayırlı olsun.

Bu arada bizde 2. araç olarak amayı düşünüyoruz fakat kafama taklan birşet var her ne kadar henüz 1 yıldır piyasada olan bir araçta olsa küçük kardeşi astra HB'in kasası birkaç ay içinde değişecek. Acaba böyle bir durum Astra Sedan içinde geçerli mi? Saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: arabaci_58

Hayırlı olsun.

Bu arada bizde 2. araç olarak amayı düşünüyoruz fakat kafama taklan birşet var her ne kadar henüz 1 yıldır piyasada olan bir araçta olsa küçük kardeşi astra HB'in kasası birkaç ay içinde değişecek. Acaba böyle bir durum Astra Sedan içinde geçerli mi? Saygılar

nereden çıktı, astra hb 2010' a kadar değişmeyecek.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.