Şimdi Ara

SİYAH ASTRA SEDAN 1.3 CDTİ ENJOY +SP ALDIM... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: arabaci_58

Hayırlı olsun.

Bu arada bizde 2. araç olarak amayı düşünüyoruz fakat kafama taklan birşet var her ne kadar henüz 1 yıldır piyasada olan bir araçta olsa küçük kardeşi astra HB'in kasası birkaç ay içinde değişecek. Acaba böyle bir durum Astra Sedan içinde geçerli mi? Saygılar

Astra sedanın değişmesi için daha var. Ayrıca hb kasası 2009 yılının Eylül sonu avrupada satışa cıkacak. Tr gelmesi 2010 bulur.
  • Mustafa abi hayırlı olsun:)

Kazasız belasız,cezasız sürüşler dileğiyle.
  • hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
    fotolar için şimdiden saol
  • hayırlı olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

performansını nasıl buldun hocam? astrayı test etmemiştim ancak pek güvenemeyip TDCI focus almıştım.ama 1.3 cdti motor bu kadar çok tercih edildiğine göre yeterli olduğunu düşünüyorum.

dostum bu arabadan performans beklemek yanlış, açıkçası ben ekonomik, konforlu, kaliteli ,ağır ,oturaklı ve insan içine çıktığımda göze de hitab etsin diye aldım...

Performans için şu kadarını söyleyim, kalktıktan sonra gidiyor, kalkış biraz ağır, devirli kullanıp turbo boşluğuna düşmeden vites atılırsa hiç problem olmaz...

@droll ve diğer tüm iyi dileklerini sunan arkadaşlar, Allah hepinizden razı olsun, daha iyileride size nasip olsun

• dostum resimleri koyda nasıl bi arabyamış görelim bu arada hayırlı olsun cmlara film çektirdin mi
    quote:

Orjinalden alıntı: Emerald Dolphin

quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

performansını nasıl buldun hocam? astrayı test etmemiştim ancak pek güvenemeyip TDCI focus almıştım.ama 1.3 cdti motor bu kadar çok tercih edildiğine göre yeterli olduğunu düşünüyorum.

dostum bu arabadan performans beklemek yanlış, açıkçası ben ekonomik, konforlu, kaliteli ,ağır ,oturaklı ve insan içine çıktığımda göze de hitab etsin diye aldım...

Performans için şu kadarını söyleyim, kalktıktan sonra gidiyor, kalkış biraz ağır, devirli kullanıp turbo boşluğuna düşmeden vites atılırsa hiç problem olmaz...

@droll ve diğer tüm iyi dileklerini sunan arkadaşlar, Allah hepinizden razı olsun, daha iyileride size nasip olsun

• resim koymaktan vaz geçtim arkadaşlar, nazar değiyormuş, ben korkarım nazardan,

bu film işi kaça maloluyor, birde xenon yakın zamanda yaptıran yada istanbulda yer tavsiye edecek varmı?
  • ben de az kaldı alıyordum bu aracı, sıfır faizle veriyorlar... yani iş konum belli olsun, hala sıfır faizle veriyorlarsa , ve o ana kadar Honda Accord almamışsam , sıfır astra dizel almak istiyorum, ama sunroof filan fiyat çıkıyor, sunroof tada güzel bi indirim yapmışlardı aslında
  • Hayırlısı Olsun
  • hayırlı olsun.ama neden vazgeçtinki? bende birsürü koydum bişi olmaz.bekliyoruz resimleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

hayırlı olsun.ama neden vazgeçtinki? bende birsürü koydum bişi olmaz.bekliyoruz resimleri

biraz zaman geçsin yahu, daha üç günlük arabaya nazar değerse kötü olurum valla, 1-2 hafta geçsin söz çekeceğim resimleri, bu konu olmasada astra kulübüne eklerim resimleri
  • hayırlı olsun
  • hayırlı olsun allah kaza bela gostermesin
  • @CausN* ve @haydarpaşa sağolun dostlarım
  • Öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin!

Bu performans işini hele de 1,3 CDTI Astra Sedan için herkes konuşuyor fakat yine herkesin ölçütü farklı. Neye göre performans kötü? 5000 motor Mustang'e göre mi 1,0 toyota yaris'e göre mi? 0-100 13,7 sn. Bu bir kriter olabilir mi? 0-100'ü 12-... olanlar kötü, 10-12 sn'e arası olanlar iyi ve 0-10 arası olanlar süper performanslı mıdır? Bir karşılaştırma yapabilir misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lastkhan

Öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin!

Bu performans işini hele de 1,3 CDTI Astra Sedan için herkes konuşuyor fakat yine herkesin ölçütü farklı. Neye göre performans kötü? 5000 motor Mustang'e göre mi 1,0 toyota yaris'e göre mi? 0-100 13,7 sn. Bu bir kriter olabilir mi? 0-100'ü 12-... olanlar kötü, 10-12 sn'e arası olanlar iyi ve 0-10 arası olanlar süper performanslı mıdır? Bir karşılaştırma yapabilir misiniz?

sağol dostum, daha iyisi senin olsun...

benim için performans rakamlardan ibaret değildir, ben performansı sağ ayağımın tabanından anlarım.

astra sedanı denemeden önce subaru-impreza sedanı test etmiştim, arabaya bayılmama rağmen motorundan ve gidişinden nefret ettim 1,5 107 beygir benzinli bir motor, araba gitmek için sanki yüz görümlüğü istiyor, sonrada gittim astra dizeli test ettim, ilk kalkış hariç geri kalan kısmı çok hoşuma gitti, beraber gittiğimiz arkadaşım hala iddia ediyor, yok öyle, yok böyle, subarunun 0-100 ü bilmem kaç, astaranınki 13,7 nasıl astra subarudan iyi olur diye...

ben o rakamlara itibar etmem, tabanımın sesini dinlerim, ona bakarsanız aslında benim 97 model broadwayim astradanda performanslı, keçi gibi, gaza dokunmamla zıplaması bir oluyor

• Kazasız belasız iyi günlerde kullanın. Tamamiyle beklentiler söz konusu araçtan ne beklediginze baglı olarak memnuniyet derecesi de artar. Cok mantıklı bir seçim. Konfor kalite düşük yakıt tüketimi sürüş zevki bu araçta mevcut.
  • Bence asıl yaptırman gereken boya koruma. Çünkü aracın siyah. Koyu renk araçların boyası kolay solar. Ben focus'umu aldığım gibi boya koruma yaptırdım ve faydasını gördüm. Aracı yıkattım dün, galeriden aldığım günkü parlaklığını koruyor. Ziebart Diamond Gloss yaptırmıştım ben tavsiye ederim ama pek çok yerde yaptırabilirsin.
  • @Passione,
    asıl sürüş zevkini kısmetse bayram tatilinde göreceğim inşallah, bir kayseri ziyaretim olacak, bakalım nasıl geçecek

@niko_jr,

boya koruma benimde aklımda, bayramdan sonra kayınçoya götüreceğim zaten cam filmi için, o halleder
  • hayırlı uğurlu olsun.kazasız belasız binmeniz dileğiyle.

foruma resim eklememenizi öneririm.zira bu forumda nazar var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.