Şimdi Ara

Six Feet Under (2001-2005) | IMDB: 8.9 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
11
Favori
33.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheM

2.sezonu aylar önce bitirmiştim..

3.sezona başlayım dedim.1ilk bölümün yarılarında alt yazı çıkmamaya başladı bunun sebebi nedir acaba ? alt yazıyı açıyorum.yazılar yazıyor içinde ama gom playerda bi yere kdar geliyo orda duruyo ?

Alıntıları Göster
    Bende hiç sorun olmamıştı . Başka altyazılar indirmeyi dene istersen

Filmdeki en sevdiğim kare..

Six Feet Under (2001-2005) | IMDB: 8.9

• quote:

Orijinalden alıntı: Werner Heisenberg

İzlerken periyoduk şekilde uzun aralar ver diziye. Ben o şekilde hasret kala kala uzun bir sürede izlemiştim cnbc-e'de kaçırdığım bölümleri.

Alıntıları Göster
    İzleyenleri depresif,melankolik ve umursamaz hal ve tavırlara sürükleyici bilimum dizidir. İzlemeye niyetli iseniz yanınızda kağıt mendil bulundurun ki ağladığınız fark edilmesin karizma çizilmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: F0NDiP

İzleyenleri depresif,melankolik ve umursamaz hal ve tavırlara sürükleyici bilimum dizidir. İzlemeye niyetli iseniz yanınızda kağıt mendil bulundurun ki ağladığınız fark edilmesin karizma çizilmesin

Alıntıları Göster
    Ben finalinde istemdışı ağlamıştımç Adamlar son sahneye öyle bir müzik koymuşlarki saniyeler geçtikçe depresyona adım atıyorsunuz.

Aah aah

• quote:

Orijinalden alıntı: Werner Heisenberg

Ben finalinde istemdışı ağlamıştımç Adamlar son sahneye öyle bir müzik koymuşlarki saniyeler geçtikçe depresyona adım atıyorsunuz.

Aah aah

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

Aah aah

Bu adam da ne oyuncu yahu..
    Şekilden şekile giriyor..
    Dexter'da tam bir psikopat..

6fu'nun 1.sezonu izleyebildim sadece..

• quote:

Orijinalden alıntı: zrb

quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

Aah aah

Bu adam da ne oyuncu yahu..
    Şekilden şekile giriyor..
    Dexter'da tam bir psikopat..

6fu'nun 1.sezonu izleyebildim sadece..

Alıntıları Göster
    En depresif bölüm buydu sanırım

Up!

• quote:

Orijinalden alıntı: XR9

En depresif bölüm buydu sanırım

Up!

Alıntıları Göster
    Gelmis gecmis en iyi dizidir. Kurgunun mukemmelligi, oyuncularin karakterleri bu kadar iyi canlandirmalari, soundtrack'i ve tabi ki de o muhtesem finali ile yardirip gecmistir. Acikcasi Six Feet Under'dan sonra diger dizileri izlemeyi - en azindan bi sureligine - birakicam. Final bolumunu dun gece izledim.

Alan Ball'den carpici bir final bekliyorduk ama bu kadarini acikcasi ben herhangi bir insandan bekleyemezdim. Bir de diziyi surekli yazar grubundan baska birisi yazip farkli bir yonetmen yonetiyordu, Ama finali Alan Ball yazip yonetmis, ve bir guzel agzimiza s.cmistir. Sanirim 1 ay boyunca final kareleri aklimdan gececek. Son bolumu yazmak icin bir sure uzaktaki bir eve kapandigini soylemisti bir roportajinda.

Soundtracki icin pek bir sey demeye gerek yok, Soundtrack'inin cd kapagi bile yardirip, kopmus, baska bi evrenden gelmis gibidir..(Ikincisi)

• quote:

Orijinalden alıntı: paranoid_andr0id

Gelmis gecmis en iyi dizidir. Kurgunun mukemmelligi, oyuncularin karakterleri bu kadar iyi canlandirmalari, soundtrack'i ve tabi ki de o muhtesem finali ile yardirip gecmistir. Acikcasi Six Feet Under'dan sonra diger dizileri izlemeyi - en azindan bi sureligine - birakicam. Final bolumunu dun gece izledim.

Alan Ball'den carpici bir final bekliyorduk ama bu kadarini acikcasi ben herhangi bir insandan bekleyemezdim. Bir de diziyi surekli yazar grubundan baska birisi yazip farkli bir yonetmen yonetiyordu, Ama finali Alan Ball yazip yonetmis, ve bir guzel agzimiza s.cmistir. Sanirim 1 ay boyunca final kareleri aklimdan gececek. Son bolumu yazmak icin bir sure uzaktaki bir eve kapandigini soylemisti bir roportajinda.

Soundtracki icin pek bir sey demeye gerek yok, Soundtrack'inin cd kapagi bile yardirip, kopmus, baska bi evrenden gelmis gibidir..(Ikincisi)

Alıntıları Göster
    İzlediğim en kült dizilerden biri oldu.Nate ile ilgili malum bölüm ve finali gerçekten şaheser niteliğinde ,diziyi bitirince insanın içini bir hüzün kaplıyor.Herkes izlememeli bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Oblomòv

İzlediğim en kült dizilerden biri oldu.Nate ile ilgili malum bölüm ve finali gerçekten şaheser niteliğinde ,diziyi bitirince insanın içini bir hüzün kaplıyor.Herkes izlememeli bence

Alıntıları Göster
    Hayatım da izlediğim en iyi dizi. Gerçeklik ve oyuncu kadrosu çok iyi. Ayrıca beğenilen müzik listesi için de teşekkür etmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: saxahan

Hayatım da izlediğim en iyi dizi. Gerçeklik ve oyuncu kadrosu çok iyi. Ayrıca beğenilen müzik listesi için de teşekkür etmek istiyorum.

Alıntıları Göster
    2 sezon indi 3. sezon ortasıdayım.
  • Dizide Cinsellik Var Mı? +18 Yazıyor Da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brakisefal*

Dizide Cinsellik Var Mı? +18 Yazıyor Da..
    quote:

Orjinalden alıntı: Hero*

Eşcinsellik var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oblomòv

quote:

Orjinalden alıntı: Hero*

Eşcinsellik var

Alıntıları Göster
    Yav biri bi pm atsın nerden bulacaz bu diziyi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn

Yav biri bi pm atsın nerden bulacaz bu diziyi ?

Alıntıları Göster
    Eşcinsellik Mi? Gaylar Varsa Kötü Ama Lezbiyenler Varsa İzlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: XR9

quote:

Orjinalden alıntı: mastenc

Ben diziyi indireli 5 ay oldu daha oturup bir bölüm izlemedim bu kadar beğenildiğine göre izlemek farz oldu hemen başlıyorum

Bende aynıydım. 3 sezon vardı elimde ama hiç canım istemiyordu izlemek. Cenaze işleri falan filan sıkıcı bir yapım gibi gözüküyordu. Arkadaş tavsiye etti bir başladım daha ilk sezondan diziye bağlandım. Hayatımda izlediğim en etkileyici dizi diyebilirim.

Alıntıları Göster
    Baya önce buradaki konudan görüp ilk 3 bölümünü indirip izlemiştim.Pekde beğenmemiştim.Geçen 1.sezonunu gördüm indirdim.9.bölüme kadar geldim.Baya sevdim diziyi.Micheal C. Hall döktürmüş.Vallahi yukarıdaki spoilerlere bakmamak için kendimi zor tutuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

Baya önce buradaki konudan görüp ilk 3 bölümünü indirip izlemiştim.Pekde beğenmemiştim.Geçen 1.sezonunu gördüm indirdim.9.bölüme kadar geldim.Baya sevdim diziyi.Micheal C. Hall döktürmüş.Vallahi yukarıdaki spoilerlere bakmamak için kendimi zor tutuyorum.

Alıntıları Göster
    Geçen hafta bitirdim.Gelmiş,geçmiş en iyi dizidir kendileri.
    İzlediğim dizi,filmlerden etkilenip kolay kolay ağlayan biri değilimdir ancak bu dizinin finalinde gözümde yaş kalmadı harbiden.Ölüm ve yaşam ancak bu kadar güzel anlatılabilir.Bu diziyi izlemeden ölmemek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: All Apologies

Geçen hafta bitirdim.Gelmiş,geçmiş en iyi dizidir kendileri.
    İzlediğim dizi,filmlerden etkilenip kolay kolay ağlayan biri değilimdir ancak bu dizinin finalinde gözümde yaş kalmadı harbiden.Ölüm ve yaşam ancak bu kadar güzel anlatılabilir.Bu diziyi izlemeden ölmemek lazım

Alıntıları Göster
    rapid linkleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    5 ayda anca 4.sezona gelebildim.Dizi çok güzel,harika,müthiş fakat izleyesim gelmiyor.İzlemeye başladığım zaman 4-5 bölüm izliyorum fakat.Kafaya koydum bu hafta sonu bitireceğim diziyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

5 ayda anca 4.sezona gelebildim.Dizi çok güzel,harika,müthiş fakat izleyesim gelmiyor.İzlemeye başladığım zaman 4-5 bölüm izliyorum fakat.Kafaya koydum bu hafta sonu bitireceğim diziyi.

Alıntıları Göster
    Kesin indirceim bugün son filmler iniyor kaç gün sürerse sürsün indircem bu diziyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Kesin indirceim bugün son filmler iniyor kaç gün sürerse sürsün indircem bu diziyi

Alıntıları Göster
    Sadece Michael C.Hall olduğu için merak ediyorum.. İndiririz bir ara

• quote:

Orijinalden alıntı: Midlake

Sadece Michael C.Hall olduğu için merak ediyorum.. İndiririz bir ara

Alıntıları Göster
    bende michael hall'dan ötürü baya bir merak ettim. fakat ilk izlediğim video "noluyoruz ya?" dedirtti. sonra yorumları okudumki michael c. hall bir
    gizli eşcinseli
    oynuyormuş. bilmiyorum... her sahnesinde
    erkekler yiyişiyorsa
    bir süre sonra kusturur herhalde. umarım dengeyi iyi ayarlamışlardır. bakalım indirmek için listeye aldım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.