Şimdi Ara

Sivilcelerden kurtulma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sivilce izi değilde sivilcelerden kurtulmak için krem bitkisel karışım vb. şeyler varsa söyler misiniz vallahi bıktım artık şunlardan 1 tanesi gidiyor 10 tane geri geliyor.

• Tatile gelmeden önce suratım sivilce doluydu 5 gün denize girdim 1 tane kalmadı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEGINO -- 21 Ağustos 2014; 12:50:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aspirini al hafif erit suda surulme kivaminda sivilcene uygula.

• quote:

Orijinalden alıntı: LEGINO

Tatile gelmeden önce suratım sivilce doluydu 5 gün denize girdim 1 tane kalmadı öneririm

Denizi fazla sevmiyorum buradaki deniz çok pisde havuza girmeyi tercih ediyorum ama 1 günlüğüne girerim Aspirinide uygulucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkay045 -- 21 Ağustos 2014; 12:56:34 >
  • MAST. ÇEKME PNP SİVİLCELER ONDAN KAYNAKLI. YANİ ÇEKEMEYAN ÇEKEMEYAN.KAPİŞŞŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttyler durdennn

MAST. ÇEKME PNP SİVİLCELER ONDAN KAYNAKLI. YANİ ÇEKEMEYAN ÇEKEMEYAN.KAPİŞŞŞ

Güldürdün ama öyle bir şey yok zaten
  • quote:

Bizde çekmeyince çıkıyor onu napçaz?
  • Çare yok. 21 yasına kadar devam panps

• Baticon

• Kesin çözüm, bende işe yaradı. Denize girmeyi sevmiyorsan sana şunu önerebilirim. Sahile git, yanına birkaç boş su şişesi al ve onları deniz suyu ile doldur. Her gün 2 ya da 3 kez deniz suyu ile yüzünü yıka. Ben günde 1 kere yıkıyorum. Yine de yüzümdeki sivilce sayısı yarıya indi.

Edit: Fakat sivilceler tamamen yok olmuyorlar, sadece sayıları düşüyor ve şişik durmuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 21 Ağustos 2014; 13:23:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metamfetamin Elması

Çare yok. 21 yasına kadar devam panps

Halısında dışarda 15-16 yaşındakiler ergenliğin zirvesi olanlarda hiç sivilce yok 18 yaşındayım ama bende var can sıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay045

quote:

Orijinalden alıntı: Metamfetamin Elması

Çare yok. 21 yasına kadar devam panps

Halısında dışarda 15-16 yaşındakiler ergenliğin zirvesi olanlarda hiç sivilce yok 18 yaşındayım ama bende var can sıkıyor

Hormonlarla ilgili bir durummuş. Yukarıda yazdığım gibi yaparsan sayıları azalır.

• onlarıda seni çekemeyanları hayatından çekceksin.
  • quote:

quote:

Güldürdün ama öyle bir şey yok zaten

olsun o zman seni çekemeyanları hayatından uzaklastırcan.yani 2ç1k kuralı çekemeyan çekemeyan kapişşşşşşşşşşş
  • quote:

Arkadaşlar sivilce izi değilde sivilcelerden kurtulmak için krem bitkisel karışım vb. şeyler varsa söyler misiniz vallahi bıktım artık şunlardan 1 tanesi gidiyor 10 tane geri geliyor.

git eczaneden ameliyat olanlar için satılan bişe var fiyatı 2tl çok küçük bi şişede satılıyor adını maalesef bilmiyorum benimde annem alıyor eğer bulursan onu kulak çöpü ile yüzündeki sivilce bulunan yerlere sür tamamen geçiriyor adına bakmaya çalışıcam eğer bulabilirsem adını editlerim

EDİT: Az önce mesajı attıktan sonra baktım marka Rifocin altında da enfeksiyon için sölüsyon içeren ampul yazıyordu ampul -ilaç turuncu renkte- şişenin adı galiba şişe tümden cam olarak geliyor ucunun kırıyorsun ama neyse kesin çözüm bu bide siyah noktalar için yüz kremi al rifocin sürdükten sonra siyah nokta kremini sür.ayrıca rifocin yüzünde en az 1-2 saat durması lazım ve yüzünde turunculuğu kalıyor ama temizleniyor yine yani merak etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -TheTimeLord- -- 21 Ağustos 2014; 18:42:13 >

• Sivilcelerimden kurtulmak için bütün söylenenleri yaptım çok şey denedim. Evde yapabildiğim şeylerin hepsini yaptım fakat yeterli verimi alamadım. Bunun üzerine her ne kadar bi doktor olmasamda reklama mı girer bilmiyorum acnemax sivilce kremini kullandım çok memnun kaldım siz de yinede araştırıp bir bakın ya ne biliyim maksat işiniz görülsün beyler bayanlar http://www.xticaret.com/xticaret/?2067_85515_=&ref=deno

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.