Şimdi Ara

Sivilce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yüz de çıkan sivilce ve sivilce izleri için önereceğiniz bir doktor varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• liseli detected
  • Zoretanin 2. ayındayım sakın benim yaptığım hatayı yapma😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoook yoook olsaydı ben bilirdim 8 senedir bu sivilce illeti ile uğraştım. 12 tane doktora gittim hiç biri bişey bilmiyor. 8 sene tıp okumuşlar 8 sene boyunca aynı ilaçları yazmayı öğrenmişler. Hepsinin diyecekleri:

Hımmmm... İloçloro yozdom olmozso roccotocotoco vororom oyo gonlor.

Nefret ediyorum hepsinden. Tıp okumadım ama 1 ayda sivilce ile ilgili her şeyi öğrendim. Yüzümde ki sivilcelerin %90 gitti. Lanet olası doktorlar.
  • hangi doktora gidersen git eğer çok sivilce varsa hepsi roaccutane önerecektir.
  • Eşit miktarda elma sirkesi ile maden suyunu bir kaba-bardağa dök. Her gün pamukla yüzüne sür. Önemli olan bırakmamak 3 haftanin sonunda sivilcelerimin %90ı gitti. Tek tük çıkıyo arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lester Nygaard

Zoretanin 2. ayındayım sakın benim yaptığım hatayı yapma😀

Ne hatası?

• Sabır, dokunmama ve alışma en güzel 3 doktordur.
  • Sivilcelerim fırladığında SivEx losyon kullaniyorum hocam etkisini goruyorum kismen bi araştır istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: İyinin Kötüsü

Yoook yoook olsaydı ben bilirdim 8 senedir bu sivilce illeti ile uğraştım. 12 tane doktora gittim hiç biri bişey bilmiyor. 8 sene tıp okumuşlar 8 sene boyunca aynı ilaçları yazmayı öğrenmişler. Hepsinin diyecekleri:

Nefret ediyorum hepsinden. Tıp okumadım ama 1 ayda sivilce ile ilgili her şeyi öğrendim. Yüzümde ki sivilcelerin %90 gitti. Lanet olası doktorlar.

Doktorlara o kadar giydirmişsin madem çözümü söyleseydin

• İmex öneririm

• Boşver, genç gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayRealist -- 4 Kasım 2015; 20:35:52 >
  • Sivilcelerin yayılmasının en büyük nedeni dokunmak-patlatmak.
    Birde stres ve sıkıntı

• quote:

Orijinalden alıntı: İyinin Kötüsü

Yoook yoook olsaydı ben bilirdim 8 senedir bu sivilce illeti ile uğraştım. 12 tane doktora gittim hiç biri bişey bilmiyor. 8 sene tıp okumuşlar 8 sene boyunca aynı ilaçları yazmayı öğrenmişler. Hepsinin diyecekleri:

Hayret. Yıllar önce sadece bir doktora gittim, o da roaccutane falan yazmadan halletti sorunumu. Ketçap, mayonez kullanma, yağlı yiyecek yeme, kola içme, sigara içme, içki içme dedi, sonra da alkollü bir karışım verdi yüze sürmek için. 2 haftada yüzüm düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lews Therin Telamon -- 4 Kasım 2015; 20:41:03 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.