Şimdi Ara

Sivi sogutma yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu sene mayis-haziran gibi sistem toplamayi dusunuyorum ve sistemimde ilk defa sivi sogutma kullanmayi dusunuyorum. Elektronik ve oc tecrubem var elimde yatkindir bu islere ancak sivi sogutmaya yeni gircegim icin bilgi eksigim var. Bende ufaktan arastirmalara basladim. Oncelikle sorum size sivi sogutmada gpu mu yoksa cpu mu oncelik olmali yani en genis radyatoru hangisine vermem gerekir? Ayrica bu konuda bilgilenme amacli okuyabilecegim bi yer var mi? Bu konuda hangi markalar iyidir neleri arastirmam gerekir? Tek loop mu iyidir yoksa cift loop yapmak lazim mi? Tabiki cifti daha iyidir ancak deger mi asil sorum bu... Water chiller diye uniteler gordum +4 dereceye kadar sogutan bunlar ne kadar mantikli ve condensation probleminin onune nasi gecerim?

Kisaca epey bi sorum var ancak zamanimda su aralar kisitli oldugu icin genis bi arastirma yapamadim. Bana rehber olabilecek kaynaklar verirseniz sevinirim.

Yurtdisindan urun getirme problemim yok bi cok arkadas var bi sekilde getirtirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinalsurgeon -- 10 Ocak 2012; 12:54:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.