Şimdi Ara

SİTE KURULUMU ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar birden fazla sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

1. İlk olarak localhost üzerinden sitemin hazır temasını düzenledim, phpmyadmin üzerinde olan verileri siteme çekebiliyorum(Örn: Menüler, Sitebaşlık vs.) Görüntü1e gördüğünüz gibi bir problem yok. Xampp klasör Görüntü2 bakabilirsiniz. Problem gözükmüyor.

2. Godaddy üzerine upload yaptığım zaman index.php sayfası beyaz ekranda kalıyor, index.html olarak yaptığım zamanda html içerisine gömdüğüm php kodları çalışmıyor. Görüntü3de görüceginiz üzere benim bu konuda yanlış yaptığım şeyler nelerdir.

3. sql.php içerisine yazmam gerekleri tam olarak bilmiyorum ama altta belirtiğim

<?php
    $host='localhost';
    $user='Kullanıcı Adım';
    $pw="Şifrem";
    $db='VeriTabanı Adım';
    $baglanti = @mysql_connect($host, $user, $pw)or die (mysql_error("Bağlanamadı"));
    $veritabani = @mysql_select_db($db,$baglanti)or die (mysql_error("veritabanına bağlanamadı"));
    mysql_query("SET NAMES UTF8");
    ?>

kodu kullanıyorum. Bu konuda az bilgiye sahip olduğundan ne kadar doğru emin değilim.

4. Site içerisinde html kodları arasında ki php kodlarımdan biri altta belirttiğim
    <title>

<?php $site_ayarlar=mysql_fetch_array(mysql_query("SELECT * FROM site_ayarlar where s_a_alan='baslik'"));
    echo $site_ayarlar["s_a_metin"]; ?>

</title>

bu kod yapısı xampp da çalışıyor ama neden godaddy üzerine upload yaptığımda çalışmıyor. Html uzantısı olarak değişim olunca veri tabanı ve php kodları çalışmıyor.

Yardımlarınız bekliyorum.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddemirsel17 -- 27 Şubat 2019; 19:3:8 >

ddemirsel bu mesajı paylaştı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.