Şimdi Ara

Sistemime ram tavsiyesi lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Gigabyte P35C DS3R anakartım ve E6750 işlemcim var. Şuan kingston marka ram kullanıyorum. Ama sorun başladığından değiştirmek istiyorum. Bu sisteme 2*2 4 GB hangi rami önerirsiniz.
    Ben OCZ reaper 8500 2*2 1066 mhz olanı düşüüyorum ama, almadan önce sizlerinde fikirlerini almak istedim.

• düşündüğünü alabilirsin arkadaşım
  • bu gigabyte anakart sahipleri niye israrla reaper almak ister ki ben de onu anlamiyorum.ince ayari falani filani ile sorun cikarmadigi olsa da ayyuka cikmis iste bu iki marka yan yana tak kullan no problem seklinde degil.corsair al ya da reaper aldiginda burada al diyenler cevap yazsin sorun cikarsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .45 ACP

bu gigabyte anakart sahipleri niye israrla reaper almak ister ki ben de onu anlamiyorum.ince ayari falani filani ile sorun cikarmadigi olsa da ayyuka cikmis iste bu iki marka yan yana tak kullan no problem seklinde degil.corsair al ya da reaper aldiginda burada al diyenler cevap yazsin sorun cikarsa.

Valla bende biraz önce okudum bir yerde ocz gigabyte sorun oluşturduğunu.
    O zaman 2*2 corsair dominator modelinimi alsam. Bir şey daha bunun hem fanlı hem fansız olnaı var hangisini önerirsiniz.
  • fanlisi daha ucuz.

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=33720

ses sorun yaparsa zalman fanmate, anakartin devir kontrollu slotu veya direnc aparati ya da fan kontolcusu ile kisarsin olmadi cikarir atarsin mavide fansizi daha pahali, fanlisi cok cok daha pahali.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .45 ACP

fanlisi daha ucuz.

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=33720

benim tavsiyem de bunu almanızdan yana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.