Şimdi Ara

Sistemime hangi psu’yu almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Amadeus_M (9 mesaj) Mukarnas (7 mesaj) Altyazar (2 mesaj) Arranger. (2 mesaj) ehhalil (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Sistemime hangi psu’yu almalıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba, kullandığım psu eskidi ve gürültülü çalışıyor.yeni bir psu arayışına girdim fakat pek anlamıyorum.oc vs yapmıyorum.sizden ricam aşağıda yazıcağım sistemime uygun bir psu önermeniz.şimdiden teşekkürler..

İ7-9700k
    mpg z390
    16 gb ram
    Gtx 1080
    Cooler master 120mm sıvı soğutma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1381 Mesaj
    750w psu işinizi görecektir. CM,Thermaltake, vb gibi kaliteli markalar almanızı öneririm.
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam merhaba, tt nin 750w 80+ psu yeterli olurmu yoksa gold bronze vs almam şartmı?

|
    |
    Altyazar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    22576 Mesaj
    https://www.trendyol.com/corsair/corsair-rm750i-750w-80-gold-full-moduler-guc-kaynagi-cp-9020082-eu-p-3247450

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 16 Mart 2019; 17:21:55 >
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam bu anakartla bir sorun yaşatma dimi bu psu?
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-z390-gaming-pro-c-ac-intel-z390-1151-v-2-ddr4-4400mhz-o-c-usb3-1-anakart.html

|
    |
    Arranger. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    22576 Mesaj
    Hayır
    |
    |
  • Binbaşı
    1381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Amadeus_M

Hocam merhaba, tt nin 750w 80+ psu yeterli olurmu yoksa gold bronze vs almam şartmı?
    değil
    |
    |
  • Yarbay
    2884 Mesaj
    Gold, Bronze vs... herhangi bir şart yok ancak sisteminiz pahalı bir sistem. CPU ve GPU'ya dünyanın parasını verip PSU'dan kısmayın, kalitelisinden alın bence. (Gold/Bronze olayı verimliliği gösterir, kalitesini değil. Gold'dan daha kaliteli Bronze PSU da vardır.) Anladığım kadarıyla PSU acilen gerekli değil. Yaklaşık 1 ay kadar bekleyebilecekseniz(daha erken de gelebilir, şansınıza kalmış) şunu sipariş edebilirsiniz:https://www.nanokatalog.com/urun/bitfenix-650w-formula-80-plus-gold-guc-kaynagi
    |
    |
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam oncelıkle vakıt ayırdıgınız ıcın tesekkurler.inanın tam suan sıparıs verıcektım son kes bı foruma bakayım dedım mesajınızı gordum.800 tl ye kadar cıkmayı dusunuyorum tabı daha az olursa daha ıyı olur.bu pc ıslerınden abım anladıgı ıcın hep ona hallettırırdım fakat kendısı yurtdısında oldugundan iş basa dustu.ne zor iş bılmeyen ıcın.overclock yapmayı dusunmuyorum sıstemım yeterlı sımdılık.THERMALTAKE TOUGHPOWER 80PLUS GOLD 750W FULL MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI'nı almayı dusunuyordum sız ne dersınız?
    |
    |
    Mukarnas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Mukarnas

Bu mesaj silindi.
    internette çokca cızırtı problemınden bahsetmısler rm750i için bi sorun teşkil ediyormu bu durum?
    |
    |
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Mukarnas

Bu mesaj silindi.
    hersey ıcın tesekkurler hocam sanırım alıcam bunu.
    |
    |
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam arkadaşla anlaştık gibi.dediğiniz garanti olayını sordum arkadaş kayıt ettirmemiş,baloncuklu koruma poşetiyle duruyormuş hala açılmamış yani kutusu.başka dikkat etmem gereken birşey varmı acaba?

|
    |
  • Yarbay
    2253 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam tek sorun bu psu’nun benım kasaya sığıp sığmayacagı 😁 thermaltake view28 benım kasa.büyük gelmez insallah.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,237
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.