Şimdi Ara

Sistemim için en iyi windows hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sistemim için en iyi windows sürümü hangisi?
    Toshiba Satellite C850-148 (sistemimi upgrade ettim)
    4gb DDR3 ram
    320gb HDD
    Intel i5-3230M 3. nesil işlemci
    Intel HD Graphics 4000 ekran kartı
    Şuanda windows 7 kullanıyorum fakat vram 64 mb gözüküyor pes 6'da bile donmalar oluyor :D o yüzden yeni işletim sistemi arıyorum :(

• Cevap verecek kimse yok mu
  • Windows 7'den şaşmamalısın bu sistemde.
  • Teşekkür ederim
    Şu vram sorununu çözsem windows 7'de kalacağım
  • aydinyilmez A kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı için vram ayarları bios'ta bulunuyor. Bende aynı hatadan pes'i açamıyordum. Bir yerlerden vram'i 128mb yaptım. Düzeldi. Windows ise Windows 8.1'i tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim Laptop'un vram ayarını biostan yapamıyorum, öyle bir seçenek sunmamış :(
  • Windows 8.1 çok iyi ama bu pc aile bilgisayarı olduğu için aile geneli windows 8,8.1 sevmiyor başlat menüsü yok diye
  • Ubuntu kullanabilirsin 2 gb ram istiyor ama ben ubuntu ile uğraşamam diyorsan windows 7 veya xp sistemin için iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temperr2 -- 16 Ağustos 2019; 15:7:50 >
  • aydinyilmez A kullanıcısına yanıt
    Start menu 8 diye bir program var. Ücretsiz deneme sürümü vardı diye hatırlıyorum. Programda Windows 7 başlat menüsünü yapabiliyorsunuz. Sol alttaki logoyu Windows 7 logosu yapabiliyorsunuz. Bu program kesinlikle sisteme yamalama yapmaz. Programı beğenirseniz kullanırsınız. Beğenmezseniz sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 18 Ağustos 2019; 21:59:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Windows 10 home 64 bit ama grafik kartın desteklemiyosa Windows 10 home 32 bit öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.