Şimdi Ara

Sistemi yenileyim dedim kafayı yedim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben sistemi yenileyim dedim,farklı zamanlarda farklı yerlerden parçaları indirimde iken aldım.Aradan biraz zaman geçince birleştireyim dedim.Anakart Asrock B560m Steel Legend,Cpu R5 5600,Ram Kingston Fury rgb 3600mhz 8gbx2.Nvme Ssd Kingston Fury 500gb.Ekran kartı Sapphire pulse rx 6700 10gb.Psu Highpower 850w gold plus.Kasa coolermaster td500.Soğutma coolermaster masterlquid 240l.Sistemi kurdum.Orjinal windows 10 64 bit lisanslı uefi flash ile kurdum.Biraz güncelleme yaptım.Chipset driver,lan driver kurdum.Yalnız ekran kartı driver karamadım.Amd adrenalin indirdim karta göre son versiyon.Hata 182 falan dedi.Ana kart ses driver kurayım dedim kendi sitesinden realtek hd ses.uyumlu değil falan dedi kurmadı.Neyse defim windows eski versiyon kurulu güncellemeler yapılınca çözülür dedim.Biosu sorunsuz şekilde,ramleri 3600 yaptım xmp ayardan.Yeniden başlatıp gücellemelere devam ettim.Saat geç oldu kapatıp yatayım dedim.Sabah kalktım açtım ve windowsa geçmiyor,asrock yazısında takılı kalıyor.Kafayı yedim.Ne yapacağım çare bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• B550 anakart yanlış yazmışım.

• Biosa girip fabrika ayarlarına döndürüp açmayı öyle deneyebilir misin?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.