Şimdi Ara

Sistemi Alıyorum, 15 Bin TL - Aldım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

15k ya altın veya usd al. Amaç yatırımsa
    Döviz almakla arada fark var evet ama yine de alacağım. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    suanda neye karar verdin konu acayip döndü

intelmi yoksa amd mi bide samsung olayı abartılı geldi bana bende 2400 mhz ram kullanıyorum 3200 ile arada 7 fps oynuyor oda çok önemli degil ozamanki aldıgım fiyata göre

bence sen amd ryzen 2700x ve 2k 144 hz freesync bir monitör üzerine sistem kur gsyng e gerek yok eger çok mantıklı gelirse rame 1500 verme 2.el 1200 e çok kaliteli ramler var

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-gskill-16gb-2x8gb-trident-z-rgb-led-ddr4-4133mhz-son-fiyat-604741622/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-corsair-vengeance-rgb-602690573/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

suanda neye karar verdin konu acayip döndü

intelmi yoksa amd mi bide samsung olayı abartılı geldi bana bende 2400 mhz ram kullanıyorum 3200 ile arada 7 fps oynuyor oda çok önemli degil ozamanki aldıgım fiyata göre

bence sen amd ryzen 2700x ve 2k 144 hz freesync bir monitör üzerine sistem kur gsyng e gerek yok eger çok mantıklı gelirse rame 1500 verme 2.el 1200 e çok kaliteli ramler var

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-gskill-16gb-2x8gb-trident-z-rgb-led-ddr4-4133mhz-son-fiyat-604741622/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-corsair-vengeance-rgb-602690573/detay
    İlk mesajda şu anda bulunan sistemi satın aldım.

• öncelikle hayırlı olsun güzel tercihler komple msı tabanlı bir sistem olmuş güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

öncelikle hayırlı olsun güzel tercihler komple msı tabanlı bir sistem olmuş güle güle kullan
    Teşekkür ederim. Evet öyle oldu gerçekten de. Cuma gününe kadar gelir heralde parçalar. Sistemime kavuşurum.

Bu arada dolar artıyor yine bugün
  • mission completed
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONY86

hayırlı olsun
    Teşekkürler
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bu sisteme bir de sleeve kablo seti yakışır.
    Kolay gelsin

Varan 1 Sisteme 15.000 TL helal!

Varan 2 Maaşın 15.000 TL'mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Kolay gelsin

Varan 1 Sisteme 15.000 TL helal!

Varan 2 Maaşın 15.000 TL'mi?

15 bin TL değil maaşım . 5 taksitle alırsam ay içinde kalan parayla yaşayabilirim diyeyim

• @No Way Out, dün gece 6,20 idi dolar şimdi 6,5 u zorluyor. Tam vaktinde (! Mayıs aylarında değil) aldım bence.

2 hafta sonra ben 8 i zorlar dolar diyorum
  • Ekran kartı 1080 alındı ise benim tavsiyem iptal edin, 2. El 1080Ti alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Ekran kartı 1080 alındı ise benim tavsiyem iptal edin, 2. El 1080Ti alın
    İkinci el ürün almaya sıcak bakmıyorum ben. 1080P monitörde 144 Hz ayarlarında oynayacağım. Garanti vs süreçler olursa uğraşmak istemiyorum. Teşekkür ederim tavsiye için.
    Hayırlı olsun ama ben senin yerinde olsaydım parayı döviz yapıp, bir ay sonra 9700K ve 2070'li sistem alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Hayırlı olsun ama ben senin yerinde olsaydım parayı döviz yapıp, bir ay sonra 9700K ve 2070'li sistem alırdım.
    Neyse artık yaptık bir şeyler. Teşekkür ederim dünkü tavsiyler için. Az kalsın Ryzen ile 2400 Mhz RAM alıyorduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

Bu mesaj silindi.
    Ben olsam 1150 ye klima alır kasaya doğru çalıştırırdım gerek yokmuş fana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.