Şimdi Ara

sistem topladım sizce nasıl???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • *gigabyte x48-DQ6-1600FSB DDR2 1200Mhz ICH9R PCI-E 2.0 ANAKART
    *intel Q9550 core2quad işlemci 12mb cache 2.83 mhz
    *OCZ platinum 1066mhz 2x2gb ddr2 ram
    *SAPHIRE 4870 vaporx-1 1GB ddr5 256bit ekran kartı
    *SEAGATE 1 TB 32 mb NCQ harddisc
    *samsung dvd writer
    *cooler master 700w psu nvida edition kasa
    fiyat 1500lira kdv dahil nasıl sizce fiyat ve aldığım bileşenler uyumlumu yeterlimi??
    amacım oyun oynamak multiplayer oyunlarda iyi bir fps almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kornrulez -- 6 Ağustos 2009; 15:49:04 >

• bence gayet iyi bi sistem ..uçurur insanı
    ancak gene de gigabyte yerine ECS G3 anakart da aynı işi daha ucuza gorurdu derim
  • ecs g3 dediğin ankartın tam bir kodu yada modelini verirmisin?benim gorduklerim bulduklarım 800mhz kadar destekleyen tek pciexp 2 pci slotu olan kartlar bana tavsiye edebileceğin bi ecs anakart varmı?
    ayrıca yine ECS nin x48 mdel anakartı ise en uygun 328 lira benim buldugum anakart ise 280 lira civarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kornrulez -- 5 Ağustos 2009; 16:07:07 >
  • anakart ddr3 desteklı bırsey yapsan ve 2 gb da olsa ddr3 ram alsan o ıslemcıyı sonuna kadar somurursun..sandalyenın bır bacagı dusuk kalmıs emın ol!
  • iyi demişssin güzel demişsinde ddr3 destekli bi anakart nekadar?sonra ona takıcagın işlemci ne olacak?i7ler nekadar?ddr3 ramler nekadar?hani ekmek bulamayınca pasta yiyemediğimiz için (maria antoinette) mecburen sistem bu şekilde yoksa benbde ilk basta ddr3 ram istedim o şekilde bi anakart istedim ama money talks yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kornrulez -- 6 Ağustos 2009; 13:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

iyi demişssin güzel demişsinde ddr3 destekli bi anakart nekadar?sonra ona takıcagın işlemci ne olacak?i7ler nekadar?ddr3 ramler nekadar?hani ekmek bulamayınca pasta yiyemediğimiz için (maria antoinette) mecburen sistem bu şekilde yoksa benbde ilk basta ddr3 ram istedim o şekilde bi anakart istedim ama money talks yani..

Bu işlemciyide ddr3 destekleyen bir anakartta kullanabilirdiniz ama tabi sizinde dediğiniz gibi bütçe meselesi... sisteme gelcek olursak fiyatına göre oldukça güzel bir sistem hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.