Şimdi Ara

Sistem Olmuş mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sistem Olmuş mu ?

Haftasonu indirimiyle 1800 TL civarı tutuyor sanırım.Sizce olmuş mu ?

• O kasa gtx760'a yeterli gelmez en az 200r
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer-Z

O kasa gtx760'a yeterli gelmez en az 200r

Tamam kasayı değişeyim.Bir sorum daha olacak , ekran kartını HD7850 ile değiştirsem performans konusunda çok gerileme yaşar mıyım ? Sizce hangisi daha akıllıca olur ?
  • quote:

+1. Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Untouchable-TR

quote:

Tamam kasayı değişeyim.Bir sorum daha olacak , ekran kartını HD7850 ile değiştirsem performans konusunda çok gerileme yaşar mıyım ? Sizce hangisi daha akıllıca olur ?

Galiba bütçeyi aşıyor.Ekran kartını gtx660 yapıp kasayı 200r yapabilirsin

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/asus-gtx660-dc2o-2gd5-gtx660-directcu-ii-oc-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62724

• kasayı 200r yapın, ekran kartını düşürmemeye çalışın. 7850 ile gtx760 arasında büyük düşüş yaşarsınız. bütçe sıkıntıysa işlemci soğutucuyu çıkarın daha sonra eklersiniz.
  • tamam arkadaş 200r alsında bu sistemin birebir aynısını kullanıyorum kasa gayette yeterli geliyor sıkıntı,yetmemezlik,sorun çıkartmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Untouchable-TR

quote:

gtx760 a göre fark vardır belli oranda fakat ben bizzat o.c siz şekilde sapphire hd7850 2 gb kullanıyorum bf4 ü herşey ultra 2x açık bir şekilde 45-50 arasında oynuyorum bence kasa gibi değiştirme süresi uzun parcaları zefkinize göre ve sağlam kaliteli bi kasa alın bende corsair 500r var gayet saglam tank gibi duruyo :D çünkü 2 sene sonra 7850 de gtx 760 ı da değiştirmeyi düşünüceksiniz ekran kartları çok sık değiştiği için onları çok üst tutmasanızda olur 2 sene yetcek şekilde alın tamamdır :)

• Haftasonu indirimi ile 1800 küsür TL olması lazım , o vakit sıkıntı olmaz ama bana ekran kartıyla işlemci arasında biraz fark var gibi geldi.Kafama takılen tek şey o şuan.
  • Ekran kartını R9 270X yapıp kasayı Corsair 200R VS550w yapın

R720x ile GTX760 arasında aşırı bir fark yok, yaklaşık indirim ile 100 küsür lira daha ucuza geliyor 270X o farkı kasaya verip daha kaliteli ürün alın, sonuçta kasa ve psu ekran kartına göre daha uzun süre kullanılıyor.
  • Untouchable-TR U kullanıcısına yanıt
    bence de kasayı 200 r vs550 yapın çünkü xigamtekin kasasına göre daha fazla güç veriyor hem daha ucuza geliyor oradan artanla ekran kartını 760 olarak tutmanız sizin yararınıza olur düşerseniz de en fazla 7870 xt falan alın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.