Şimdi Ara

Sistem GÜNCELLEMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir sistem almak yerine şuan ki sistemi yavaş yavaş güncellemek istiyorum.
    Sistem Özelliklerim:

İşlemci: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core 4400+ 2.30Ghz

Ekran Kartı: Zotac GT 210

4 GB Ram

Anakart: Tam bilmiyorum.( 4 GB RAM DESTEKLİYOR VE SADECE 2 TANE RAM SLOTU, 1 EKRAN KARTI SLOTU, 1 SES KARTI SLOTU VAR.)

İşletim Sistemi: Win7 32bit

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuan Cebimde 700TL var. 2 - 3 ay içerisinde bu parçaları yavaş yavaş yükselticeğim. İlk olarak hangi parçayı yükseltmeliyim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

• Öncelikle geçmek istediğin platformu belirle, bu sistemin üzerine bir şeyler ekleme-değiştirme yapma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BarışN kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarı genellikle oyun için kullancağım. 700 - 800TL bütçe var. CS:GO,LoL,Minecraft,GTA:SA gibi oyunlar oynuyorum. Sizce paramı biriktirip yeni bilgisayar mı almalıyım yoksa bu sistemi güncellemeli miyim?
  • SelimBey S kullanıcısına yanıt
    Hocam oynayacağın oyunlar yüksek seviye sistem istemiyor, ama yinede güncel bir sisteme geçmen yararına olacaktır.
    Bir ekran kartı aksan bu sisteme işlemci yerine göre sıkıntı çıkarabilir vs yani pek faydalı olmaz diye düşünüyorum.

En azından 1100-1200 tl civarlarına bir amd 7870klı apu sistem kurup dahili gpu ile söylediğin oyunları rahat rahat oynayabilirsin, birkaç sene sonra harici bir ekran kartı alıp sistemin performansını da katlayabilirsin.
    Vede güncel bir sistemin olmuş olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BarışN kullanıcısına yanıt
    8. sınıf öğrencisiyim. Yaz tatilinde GTA V serisine başlamayı düşünüyorum. GTX 960&i5 6500 sistem kuracağım. Fakat şimdilik, 1 yıl söylediğim oyunları yüksek ayarda açmak için sistem arıyorum. Yardımın için teşekkürler.
  • Elindeki sistemi satıp 7870K'lı sistem kurmak mantıklı olur senin için.
  • Cevabın için teşekkürler. Bu sistemi satsam en fazla 500TL eder o yüzden ekran kartını r7 240 yapmayı planlıyorum.
  • SelimBey S kullanıcısına yanıt
    İşte 1200TL'ye A10 7870K'lı sistem kurabilirsin.
  • monitörüm zaten 1080p değil. O yüzden şöyle bir karar verdim. 2000TL-2300TL ( 100-200 tl oynayabilir ) bir sistem toplayacağım ve monitör dahil. Bir öneride bulunur musunuz? 1080p monitor + kasa.
  • www.sinerji.gen.tr

Sistem GÜNCELLEMEK
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.