Şimdi Ara

Sistem bulundu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Harici kart alana kadar sizi idare eder çok rahat mönitör çözünürlüğünüz ne bilmiyorum ama full hd de 60fps veremeyebilir. Harici kart alırsanız 750ti gibi uçurur sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbacıshaquılle -- 29 Haziran 2016; 5:26:05 >

• http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=Intel+HD+510

http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=GeForce+210

http://www.notebookcheck.net/Intel-Iris-Graphics-550.149937.0.html (hd510 değildir)

gt210a göre 3kat daha iyi gpulara sahip sizi idare edecektir madem i5 alacaksınız en son seriyi alın(daha yeni teknoloji az güç tüketimi yüksek performans)ve en ucuzunu alın söyleyeceklerim bu kadar...

ekleme:youtube patlama sonrası yavaşlatılmış şuanda video atamıyorum ancak i3 6100 ve gtx750tide güzel seçim youtube düzelince i3 6100+gtx750ti yazın izleyin videoları :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyağı -- 29 Haziran 2016; 5:33:13 >

• EypioAPO E kullanıcısına yanıt
    Bence çok güzel olmuş Amd apuya hem işlemci hem ekran kartı olarak 2 kat fark atar bu sistem hem de ddr4 en yeni nesil. Ekran kartı gelene akdar hd 530 rahat idare eder sizi gt210 dan daha iyi.
  • Overclockmanyağı kullanıcısına yanıt
    Hocam bende yavaşlama olmadı arkadaşlarımda yavaşladı diyordu ama bende bi fark olmadı nedense ayrıca videolar baktım GTA 5 Black Ops 3 falan gayet başarılı CS GO +K seçeneğiyle çok akıcı oynanış vardı en iiyisi bu sistemi almak olucak demekki teşekkür ederim bu saate güzelce ilgilendiğiniz için :)
  • nbacıshaquılle kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim bu saate iliglendiğiniz için tekrardan sağolun :)
  • EypioAPO E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim insallah memnun kalirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece lole fazla bile ama a10 7890k sadece 7870knın biraz gıdıklanmış ve yeni soğutucu eklenmiş hali yeni falan değil yani bayağı eski apulardır bunlar
  • Sayın hocam, demek istediğim şu, siz sadece LoL oynamak için toplamışsınız sistemi, LoL dediğiniz oyun işlemcinin sadece 2 çekirdeğini kullanıyor, haliyle alacağınız işlemcinin tek çekirdek performansı çok önemli, neden i5 6400 önerdim, çünkü bu linkten bakarsanız en basitinden cinebench r15 testinde a10 7890K'nın tek çekirdek performansı i5 6400'ün %66.4'ü kadar. i5 ile alacağınız ram de ddr4 olduğu için ileriye dönük olurdu, güçlü bir işlemci olduğu için ilerde olur da ekran kartı takmak isterseniz darboğaz yapmazdı. Ha ama dahili grafik birimi olan intel hd530 apu'nun içindeki gpu'dan daha yüksek performans verir miydi bilmiyorum ancak ddr4 olduğu için işlemcinin de güçlü tek çekirdek performansıyla üzmezdi sizi. Onun sonuçları da bu linkte var. Siz karar verin. 7890K üç ay önce piyasaya sürülmüş olabilir ancak kendisi aslında 7850K'nın hız aşırtılıp tekrar piyasaya sürülmüş versiyonu, mimarisi aynı. AMD bunu satış stratejisi olarak bolca yapıyor, aynı işlemcileri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor(bkz: fx9590, fx8370). Neyse, bunlarla da çok kafayı bozmamak lazım sistemi toplamışsınız sonuçta oyundan keyif almaya bakın hayırlı olsun

• myalperen kullanıcısına yanıt
    apu da işimi görüürdü ama dediğiniz gibi ilerde ne olcagı belli değil ama i5 te biraz tuzlu olcak bana i3 6100 skylake yeterli olucaktır bana teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.