Şimdi Ara

Sistem 3'le ilgili bir sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadasim anlatti fakat inanamadim pek. Simdi 6 mac yapiyoruz sistem 3u isaretliyoruz, 3 banko yaziyoruz. Simdi bu 3 banko ve 1 tane de normal bir mac tutunca diger iki mac yatsa dahi kupon tutuyor mu? Arkadasim bu sistemde 2 lirayla oynanabildigini soyledi birde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayır hepsinin tutması lazım dsenin dediğin şekilde kupon yaparsak...

6 maç yazıp 3ünü banko işaretleyip sistem 1 dersen 2 maç yatma hakkın olur.

sistemin mantığı şudur arkadaşım: kuponunda 6 maç var diyelim sistem 4 deyince. makine senin 6 maçlık kuponunu farklı kombinasyonlar şeklinde 4er maçlık kuponlara ayırıyor. Toplamda kaç tane kupon çıkarsa (kolon sayısı oluyor bu) kupon bedeli de ona göre değişir. Eğer yaptığın kupon 2 TL ise o zaten tek kolonluk bildiğin düz kupon anlamına geliyor.
  • Anladim hocam tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Arkadasim anlatti fakat inanamadim pek. Simdi 6 mac yapiyoruz sistem 3u isaretliyoruz, 3 banko yaziyoruz. Simdi bu 3 banko ve 1 tane de normal bir mac tutunca diger iki mac yatsa dahi kupon tutuyor mu? Arkadasim bu sistemde 2 lirayla oynanabildigini soyledi birde.

2 TL (misli 1) ye şöyle bir sistem kuponu yapılabilir.

3 banko 3 normal maç seçilir. Sistem 0,3 işaretlenir. Bu şekilde 3 banko tutarsa para alırsın veya 3 banko ile normal 3 maç tutarsa para alırsın.

Ama eğer 1 maçtan kazanmak istiyorsan şöyle bir kupon yapabilirsin.

3 banko 3 normal maç seçilir. Sistem 0,1 veya sadece sistem 1 işaretlenir. Sistem 0,1 oynadığında 3 banko tutarsa para alırsın veya 3 banko + 1 normal maç tutarsa para alırsın. Yok sistem 0,1 yerine sadece sistem 1 oynarsan 3 banko + 1 normal maçın tutması lazım.
    3 banko 3 normal maçlı sistem 0,1 kupon bedeli: 4 TL (eğer tüm maçlar tutarsa bu sistemde 4 kupon parası alırsın.)
    3 banko 3 normal maçlı sistem 1 kupon bedeli: 3 TL (eğer tüm maçlar tutarsa bu sistemde 3 kupon parası alırsın.)
    Tabi maç sayısına göre kupon fiyatları değişir.

• Bugun yaptim bir kupon sistem 3 isaretledim, 3 banko 3 normal var. Anlamadim ben bu sistem isini pek
  • dostum basit düşün:
    sistem kaç dersen, en az o kadar maçın tutması lazım.

Yani sen 6 maçlık kupon yapıyorsun. 3üne banko demişsen o 3ü kesin tutmak zorunda. o 3 maçı hiç görme şimdi.

Kalan 3 maçtan en az kaçı tutarsa para almak istiyorsun? Biri. O zaman sistem 1 işaretle. Bankolar ile bir sistem maçı tutarsa para alıyosun....

Eğer kazancını arttırmak istiyorsan sistem 1,2 ya da 1,2,3 de yapabilirsin ama kolon sayısı artacağından kupon bedeli de artar...
  • Arkadaşlar ben 6 maç yaptım 3 sistemi işaretledim 3 maç yatıyor ne kadar ikramiye alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.