Şimdi Ara

Şişmiş Bilgisayarı Formatlamadan Gazını Alan Programlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Başlık biraz acaip oldu ama, derdimi bi nebzede olsa anlatıyor sanırım.

Bizim akrabalar bilgisayardan kullanmak dışında pek anlamazlar.
    Bende pek anlamam ama en azından bılmıyenın yanında bılıyor gozukuyorum kı zırt pırt bılgısayar sıstı gel format at dıye cagırıyorlar.

Ben genelde Ghost programıyla yedegı gerı cagırarak halledıyorum ama bazen ghost yedegını sılmıs oluyorlar.

Benım ıhtıyacım bilgisayarı formatlamadan gazını alacak başlıca programlar.
    Tavsıye edersenız sevınırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkb -- 25 Mayıs 2009; 17:11:26 >

• sne istediğin kadar windowsun gazını al. kullanıcı gaz almanın g sini öğrenmek istemedikten sonra ne yapsan boşuna.. bırak herkes kendi gazını kendi alsın. rezene çayı öner..

klasik yöntemleri yaz bir kağıda ver eline.. arada bir bakar, uygularsın de. üstüne de bir çay içip beni hatıurlarsın dedin mş, gaz maz kalmaz.. ama uygulamaya gelince bunu yapamazlar çünkü istek yoktur. hazırda biri vardır zaten alo derler gelir yapar misali. sen de böyle uğraşır durursun...
  • hayatımda bu kadar saçmalıyan bi kullanıcı görmemiştim.benccleaneri kullanmanı öneririm
  • dün aklın neredeydi? birisine ölünce mi sahip çıkacaksın hep? ne berbat bir imzan var...
  • sen şimdi yazdığımı da anlamaz bir taraflara çeker, uzatır, ağzında sakız da yaparsın.

Belli ki Türkçe' yi bilmiyorsun. Okuyup anlama ve yazmada problemin var. Bakan anlar zaten...
  • Ccleaner
  • ccleaner ve advanced systemcare işinin uzmanları
  • yok ya ben öyle muhabbbeti uzatmam.sen değişik bi tipsin herhaldi dostum.seninde tarzın bu demek ki
    imzam sana göre saçma bana göre kutsal
  • tuneup utilities programını öneriyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.