Şimdi Ara

Şişme yatağı pompasız nasıl şişirebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 54 gün 5 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Why Shy (2 mesaj) sml_akyz (2 mesaj) Enes-_- (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Hobi Forumları >> Outdoor (Doğa Yürüyüşü, Kampçılık ve Dağcılık) >> Şişme yatağı pompasız nasıl şişirebilirim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1510 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Decathlondan görseldeki şişme yatağı aldım. Bisiklet pompası ile şişiririm diye düşündüm fakat ağzı çok genişmiş. Bunun için ayrıca pompa almak da istemiyorum. Nasıl bir çözüm üretebiliriz. Araba kompresörleri ile şişirmek için uygun başlık bulabilir miyiz bilmiyorum. İnternette saç kurutma makinesi ile şişiren var fakat kamp yerinde bu mümkün değil. Çöp torbası ile şişiren var fakat denedim o da göründüğü gibi değil. Ayrıca yatağı şişirip evde bıraktım ertesi gün kendi kendine havası inmiş, bir yerde kaçak mı var onu da anlamadım.

|
    |

• Yüzbaşı
    259 Mesaj
    Hocam pompa almayıp saatlerce uğraşacağınıza alın pompayı, kafanız rahat olsun. Öyle aman aman pahalı da değil zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1394 Mesaj

Hocam sorunu çözdünüzmü? Bende kamp malzemelerini parça parça alıyorum. Aklımda bu yatak vardı, hiç kullandınız mı deneyimleriniz nasıl?

• Binbaşı
    1510 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: sml_akyz

Hocam sorunu çözdünüzmü? Bende kamp malzemelerini parça parça alıyorum. Aklımda bu yatak vardı, hiç kullandınız mı deneyimleriniz nasıl?

Yatak hava kaçırıyordu, iade ettim. Pompa olmadan da ağız ile bir kaç kere şişirdim. Pompa şart değil ağız ile de şişiyor ama uzun sürüyor. 3-5 dakika sürer.

• Binbaşı
    1394 Mesaj

kampa araba ile gittiğim için pompa alırım ama bazıları şişme yatağın rahatsız olduğunu söylemişti onun için aklımda soru işaretleri oluşturdu. Bakalım ilerleyen zamanda alabilirim belki.

|
    |
    Why Shy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.