Şimdi Ara

SİS farlarını sürekli açık tutanlar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
268
Cevap
1
Favori
12.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • görmemisin arabası olmus gündüz sis farlarını acıp ....
  • Hele arkadaki kırmızı sis lambasını gereksiz yakana ne demeli? Arkasında oldukca kaçacak yerinizde yok !
  • Bende gece gündüz gereksiz yere sis farlarıyla gezilmesine karşıyım. Benimde arabamda sis farı var. Nolmuş. Bir kere açtım oda çalışıyormu diye denemek için. Unuttum gitti. Ama saolsun bazı arkadaşlar yollarda bu farı bana hep hatırlatıyorlar. Ancak farım hep açıktır gündüz gece farketmez. Sis farı kullanan polis arabasına şahit oldum. Çivisi çıkmış bu işin. Ben daha ne diyim artık.

Sis Farı Süs Farı olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @NTARES

Bende gece gündüz gereksiz yere sis farlarıyla gezilmesine karşıyım. Benimde arabamda sis farı var. Nolmuş. Bir kere açtım oda çalışıyormu diye denemek için. Unuttum gitti. Ama saolsun bazı arkadaşlar yollarda bu farı bana hep hatırlatıyorlar. Ancak farım hep açıktır gündüz gece farketmez. Sis farı kullanan polis arabasına şahit oldum. Çivisi çıkmış bu işin. Ben daha ne diyim artık.

Sis Farı Süs Farı olmuş.

haklısınız sis farına bundan sonra süs farı demek daha doğru. baksanıza ne kadar çok meraklısı varmış.
  • Gereksiz yere, sis yokken sis farını yakanlar aslında diyorlarki ben cahilim, insanlıkla ilgili problemim var, idare edin işte...

Onlara gülümseyip geçelim, şifa dileyelim...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ben sis farlarını %95 oranında sis farı kullanmak zorunlu olduğu zaman yakarım.. nedir bu durumlar??

sis, "yoğun" kar yağışı, "yoğun" yağmur - sağanak vs olduğu zaman açıyorum..

bunun dışında kalan %5'lik durum ise akşamları zifiri karanlık yollarda açtığım zamanlar.. çukurları daha iyi göreyim ve kaçayım diye.. bende sis farlarının gereksiz kullanılmaması gerektiğini savunanlardan birisiyim.. ne yazık ki amacımızın dışında kullanıyoruz çoğu şeyi..
  • Şehirlerarası yolcu otobüslerine dikkat ediyorumda sürekli sis farları hep açık.
    Sizde dikkat ettinizmi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood

Şehirlerarası yolcu otobüslerine dikkat ediyorumda sürekli sis farları hep açık.
    Sizde dikkat ettinizmi!

Denk gelmedim
  • Özellikle minibüslerde sis farı yakma olayını anlamıyorum. Birde zenon takıyorlar bunları. Araçlar zaten yüksek sis farlarıda tamda ayna hizasına geliyor. Nasıl gıcık oluyorum bu tiplere. anlatamam size. birde özentimidir nedir farlarıda kapatırlar ve zenon sislerle gezerler. Ne sanıyorlar kendilerini bunlar.
  • Bir de işin tersi var; Sis olup da ne sis ne kısa far... hiç bir şekilde far yakmayanlar... 2 gündür Ankara'nın yüksek kesimlerinde sabah saatlerinde sis var. Genellikle far yakılıyor ama bir de farlarına kıyıp da () yakmayanlar var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

ben sis farlarını %95 oranında sis farı kullanmak zorunlu olduğu zaman yakarım.. nedir bu durumlar??

sis, "yoğun" kar yağışı, "yoğun" yağmur - sağanak vs olduğu zaman açıyorum..

bunun dışında kalan %5'lik durum ise akşamları zifiri karanlık yollarda açtığım zamanlar.. çukurları daha iyi göreyim ve kaçayım diye.. bende sis farlarının gereksiz kullanılmaması gerektiğini savunanlardan birisiyim.. ne yazık ki amacımızın dışında kullanıyoruz çoğu şeyi..

olması gereken de bu size tamamen katılıyorum
  • Vatandaş geçenlerde forumda yazmış, size ne be kardeşim estetik duruyor diye...

İşte benim insanım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: set

Vatandaş geçenlerde forumda yazmış, size ne be kardeşim estetik duruyor diye...

İşte benim insanım...

"he cnm he!!" deyip geçeceksin hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: set

Vatandaş geçenlerde forumda yazmış, size ne be kardeşim estetik duruyor diye...

İşte benim insanım...

"he cnm he!!" deyip geçeceksin hocam

Haklısın...

Akşam yolculuğunda denk gelmesinler yeter, çok rahatsız oluyorum.
    Çakma xenon ve sislerini yakanlar... Hakikaten ayıp, insan utanır, anlayamıyorum nasıl insan bunlar.

• walla aracım yüksek olduğu için rahatsızlık vermiyor bana.. ancak taaki o amele xenonlarıyla bana selektör atana kdr... o noktada tepem atıyor efendi gibi geçmesine izin veriyorum sonra bi-xenon uzunlar artı sisleri açıp bir takılıyorum arkasına, yapışıp gidiyorum arkasından eleman kör olana kdr.. bir zaman sonra sağa çekiliyor zaten.. zaten aracım yüksek olduğu için bütün ışık direk dikiz aynasından gözüne yansıyor bu tip öküzlerin..

dinsizin hakkından imansız geliyor.. yapacak bir şey yok
  • quote:

walla aracım yüksek olduğu için rahatsızlık vermiyor bana.. ancak taaki o amele xenonlarıyla bana selektör atana kdr... o noktada tepem atıyor efendi gibi geçmesine izin veriyorum sonra bi-xenon uzunlar artı sisleri açıp bir takılıyorum arkasına, yapışıp gidiyorum arkasından eleman kör olana kdr.. bir zaman sonra sağa çekiliyor zaten.. zaten aracım yüksek olduğu için bütün ışık direk dikiz aynasından gözüne yansıyor bu tip öküzlerin..

dinsizin hakkından imansız geliyor.. yapacak bir şey yok

Aferin.Selektör atması neden zorunuza gidiyor?Selektör anlık bir şey,neden bu kadar rahatsız ediyor anlamadım.Aracınıza mp5 silah sistemi takın taraya taraya gidin arkasından olmadı.Nasılsa aracınız yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omurkadir -- 23 Aralık 2010; 14:59:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

Aferin.Selektör atması neden zorunuza gidiyor?Selektör anlık bir şey,neden bu kadar rahatsız ediyor anlamadım.Aracınıza mp5 silah sistemi takın taraya taraya gidin arkasından olmadı.Nasılsa aracınız yüksek.

ağırınıza giden bir durum mu oldu?? bu rahatsızlığın sebebi nedir??

burada bahsettiğim gereksiz selektör.. yoğun trafikte sanki bnm önüme geçince gideceği yere 1 saat önce varacağını sanan ya da sırf kıskancından selektör atan çakma xenonlu gereksizler çoğunlukta piyasada...

MP5 taktırınca haber veririm size...

• quote:

quote:

ağırınıza giden bir durum mu oldu?? bu rahatsızlığın sebebi nedir??

burada bahsettiğim gereksiz selektör.. yoğun trafikte sanki bnm önüme geçince gideceği yere 1 saat önce varacağını sanan ya da sırf kıskancından selektör atan çakma xenonlu gereksizler çoğunlukta piyasada...

MP5 taktırınca haber veririm size...

sebebi sadece selektör atana kadar demeniz.ayrıntı vermemişsiniz.zaten bunu açıkça sordum,rahatsızlık ağrıma giden durum yok!!
    iyi yolculuklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omurkadir -- 23 Aralık 2010; 15:17:16 >

• quote:

sebebi sadece selektör atana kadar demeniz.ayrıntı vermemişsiniz.zaten bunu açıkça sordum,rahatsızlık ağrıma giden durum yok!!
    iyi yolculuklar.

gereksiz selektörden kastımı anladınız heralde dimi???????????????

anlık olan selektörlerden değil bnm bahsettiğim sürekli mal mal selektör atmaktan bahsediyorum.. tüm olayı baştan anlatayım isterseniz!!!!!!!!!
  • quote:

quote:

iyi yolculuklar.

gereksiz selektörden kastımı anladınız heralde dimi???????????????

anlık olan selektörlerden değil bnm bahsettiğim sürekli mal mal selektör atmaktan bahsediyorum.. tüm olayı baştan anlatayım isterseniz!!!!!!!!!

tamam hocam anladım 2.mesajınızda problem yok.Günün bu saatlerinde gergin oluyorum sanırım biraz,yanlış anlaşılma yok.Kusura bakmayınHaklısınız tabiki de bahsettiğiniz olayda.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.