Şimdi Ara

sıralamam 22k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabancı 50burs müh (fiyatı 120k idi 240ya çıktı yurt da en ucuz 35k )

2021 kontenjan :148

2022 kontenjan:145

2021 son siralama :22.740

2020 son siralama :30k

Benim sıralamam :22.5k

sabancı gelme ihtimali nedir

• Olabilir de olmayabilir de tercih robotu muyuz yavrum biz 

• Yıllık 10 bin dolara Sabancı'da okumak yerine almanyada okuyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmez

• Broppelte B kullanıcısına yanıt

Neden gelmez diyip çocuğu şey yapıyon gelme ihtimali daha yüksek gelmeme ihtimalinden sabancıya talep var da ekonomik kriz de var

• koç %50 leri kaldırdı zaten o parayı verenler zengin insanlar ayrıca kontenjan da düştü bilmeden konuşma öne çekeceği bariz belli çünkü gidenlerin %90 ı Cs için gidiyor Bilkent ücretli Cs de 8k dan 6k ya gider en az bu sene zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broppelte -- 3 Ağustos 2022; 13:13:10 >

Of ne boş insansın kontenjan düştü dediğin 148 den 145 e düştü ama tam burslu kontrnjanı 70 den 85 e çıktı çok biliyomuş gibi konuşma ortalığı meşgul etme

• yksxi Y kullanıcısına yanıt

Sabancıda okuyorum knk :D tam burslu sıralaması 1000 ikisinin arasında bağlantı 0 bunu anlayamıyorsan okula gelme zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broppelte -- 3 Ağustos 2022; 15:34:23 >

Ben tercih lisetemi verdim ve sabancıyı yazmadım bile zaten özel ünide okumak istemem tam burs olsa bile senin gibi pek araştırmayan insanlarla aynı ortamda bulunmak istemem :d

kuzenim 20k dan ilk soraya yazdı onun için bakıyordum ve geçen sene sabancı yüzde 50 burs tavanı 3k ile kaptmış 2020 de ise yüzdr 50 burs tavanı 1.8k ile kapatmış 1.8k yapan adam zaten bi üstüne tam burslusunu yazmıştır kontenjandan dolayı girememiştir biraz araştırmanı tavye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksxi -- 3 Ağustos 2022; 15:57:23 >

Koçum 20kya gelir de 22 ye gelmez mesele bilgisayara olan talep sabancıya gidenlerin neredeyse hepsi bilgisayar için gidiyor ve her sene ileri gidiyor sıralama zaten. Ekonomik krizin hiçbir etkisi olmaz geçen seneki 60k bu sene 120k zaten ikisi aynı güce sahip insanların da geliri bu oranda arttığı için talepte pek bir değişim olmaz hatta vakıflara giderek artan bir talep var.

Zaten 20k ya gelir 22k ya gelmez diye kesin bir görüş belirtiyorsan tartışmaya gerek kalmamıştır iyi günler :d

Aga neyini anlamıyorsun 1.5-2k arası ileri gider diye tahmin ettim sıralama bu arkadaşa gelmesi için sadece 200 300 kişi oynamadı lazım. Belki 1 2 kişiyle de olsa kaçırır dedim.

Yaw sen neyi anlamıyorsun asıl ben de diyorum ki net değil ama 55-45 oran gelme ihtimali fazla bir bakarsın 10k ile de kapatabilir belli olmaz

• Ne sabancısı abi o para kolay mı kazanılıylr ben senin yerinde olsam Türk-Alman makine Mühendisliği yazarım

kanka bu tombala değil ki tercih eğilimleri vs bellidir %100 ileri gidecek isterse 300k olsun türkiyede kaç milyon insan var emin ol onu ödemek bir ton insana koymaz boşuna ümit vermek oluyor seninkisi kanka tercih eğilimleri belli maalesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.