Şimdi Ara

[Siparişi Bugün Veriyorum] Sistem Nasıl Olmuş ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar siparişi bugün vermek üzere bir sistem topladım.Sizce değiştirilmesi gereken parça var mı ? 1730 TL'yi geçmese iyi olacaktır.Ekran kartı tercihinde biraz zorlandım ama sanırım doğru bir seçim yaptım.Sizce nasıl olmuş ?

[Siparişi Bugün Veriyorum] Sistem Nasıl Olmuş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Untouchable-TR -- 21 Aralık 2013; 9:35:44 >

• Güzel sistem olmuş , alabilirsin
  • Al gitsin arkadaşım, gayet başarılı olmuş
  • Teşekkürler , alıyorum o zaman sistemi.Kafama takılan çok şey olmuştu ama tercihleri doğru yapmışım demek ki.
  • gayet iyi bir sistem olmuş alabilirsin.
  • Güzel sistem olmuş lakin ramler %30 indirimle olsa neden bu kadar pahalı anlamak güç. Bu vatan'ın %30 indirimi normalde %5 indirime denkgeliyor. Piyasadan 3-5 TL ancak ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Güzel sistem olmuş lakin ramler %30 indirimle olsa neden bu kadar pahalı anlamak güç. Bu vatan'ın %30 indirimi normalde %5 indirime denkgeliyor. Piyasadan 3-5 TL ancak ucuz.

Ram konusunda haklısın fiyatı daha uygun olan ramlerin hiçbiri stokta kalmamış.Mecbur kaldım o yüzden bunları almaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Untouchable-TR

Teşekkürler , alıyorum o zaman sistemi.Kafama takılan çok şey olmuştu ama tercihleri doğru yapmışım demek ki.

Asus 7870 de bakabilirsin. Aralarinda 20-30 tl bir fark var. Asusun garantisi 1 yil daha fazla. Ayrica malzeme kalitesi daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bi dolar kuruna bakın uçmuş gitmiş.Vatanda hazır dolar yüksekken hemen indirim yapıyor,bence vatan ürünleri hep belirli bir kurdan alıyor.
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Şuanda bazı ürünlerde %30 indirim yazmasına rağmen aslında zam var. Şuanki %30 indirimli fiyatlara aslında piyasadan toplanabilir sistemler.
  • Dolar 2.1 çıkar çıkmaz Vatan kuru 2.1 gösteriyor.Dolar inincede uzun süre aynı kurda kalıyor yahut yavaş yavaş indiriyorlar.Ekran kartı alıcam alamıyorum.
  • Bakıyorum inventustan novadan eksenden 20 tl ucuz, değermi, kesinlikle değmez vatandan almaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.