Şimdi Ara

Sion Öğretecek Birini Arıyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
11.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az AP ile çok iş yapıyor gibi. Ama az damage ile aynı şeyi söylemek mümkün değil. İki kere AD Sion denedim, ikisinde de AP ve birkaç tank item'ı ile oynadığım Sion kadar performans alamadım. Esamesi okunmaz AP buildin yanında.
  • bu sion tanklıktan çıktı artık dimi çook uzun zamandır hiç tank kasan görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

bu sion tanklıktan çıktı artık dimi çook uzun zamandır hiç tank kasan görmedim

tank kasıyorum bazen çokta güzel oluyor birde oynaması zevkli bu adamla
  • ufak bir taktik:
    Takım arkadaşın ile otlara girersin adamı beklersin uygun an gelince kalkanı basarsın patlayacağı sıra atağı başlatırsın önce yavaş yavaş eritirsin ürkütmeden kaçacağı zaman koy stunu dal takım arkadaşınla.

Fake base:
    Ölmüne kapışırsın canı azaltır base çekersin açıkta(ota yakın) düşman bir ihtimal şu noobu kesem der üstüne gelir kalkanı açar stunu korsun .bu sıra arkadaşın otta tabiki arkadaşın eritir onu birde kalkanı yanında patlattınmı adam felç zaten

3v3 fb
    Hızlıca alt otun üstündeki 2 li otun düşman base sine yakın ota çökersin ve düşmanın alt orta ota girmesini beklersin birini göze kestirirsin ve arkalarında dalınca mal oluyorlar zaten birine sutunu koy aradan çıkart .%75 işe yarar

Yemek yapar gibi tarif ettim umarım faydası olur:) bir tutam stun 2 kepçe kalkan iş tamam
  • ap denemedim hiç bi ara denerim heralde. Ad oynuyorum gerçekten çok etkili atak speed bot+phantom dancer+infinity+warmong+atma's veya klasik masteryi trydamere itemleri. ulti zaten başbelası 2 3 kişinin arasına girip rahat alıyorsun. Ama birde ap denemem lazım
  • 9 aylık konuyu nerden bulur uplarsınız anlamıyorum aramaya sion yazıp mı buluyosun saçma bi yorum yazmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

Ap kas işte daha ne.Bıktım ap siondan her maçta var ya..Ganglardada adamların arkasından dolan ve orda bekle,ashe veya caitlyn vs squishy olanlar arkada beklediği için çık arkadan bir q at 2 vur sonra shield patlattınmı alırsın zaten sonrada ghost aç kaç.Zaten bu siona nerfün babası lazım ne kasarsa kassın gene 3k hp geziyo ortada herif

sesli guldum .D ap sion hakkinda her konuda sorularinizi yanitlayabilirim main herom
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayyirik

Sion ın shieldi kırarsanız sadece bir tane damage skilli kalıyor , yazıktır günahtır hiç yoktan op yaptınız heroyu

iste sikinti su ki iyi kasmis bi sionun sheld ini patlatasiya o seni kesiyo .d
  • Cloth Armor - Wriglern - As Botu - Zeal - Zeal - Warmog - ki bu build bitiremiyorsun devamı var fakat oyun bitiyor genelde ..
  • E skillini açınca can mı gidiyor? Healt veriyor minion başına ama.
  • Kardeş ap sion yapma bi shield açıyosun shield ile adamı kesemedin mi parça parça ederler seni ki zaten sion'u herkes tanıyor açtığın anda patlatırlar shield'i ap isen.

Ad kas ben %40 crit dmg runelerle oynuyorum ultiyi açınca penta bile atarsın dikkat etmen gereken tek şey stun'u doğru kullanman range'lere at yoksa yakalayamazsın ultini de kullanamaz ölürsün.
  • Ben Ap sion'un useless olduğu kanaatindeyim , Ad sion ile Twisted Treeline'da dostlarımın önüne geçerek düşmanlara korku salardım.Herneyse Buildi mi vereyim ;
    İlk olarak 1 tane Dorans Blade al.
    Ardından hızla Warmog rushla -E skilinden gelen hp ve Warmogdan kasacağın hp seni /god yapacaktır.-
    Sonra bir tane atmas al.
    Ardından bt veya dancer rushla karşıya göre.
    Son olarakta tanky birşeyler alabilirsin.
  • Gördüğüm üzere donanımhaber.comda siondan anlayan bir tane bile zat yok lol ile ilgili bu foruma ilk ve son yorumumda atayım.
    lolrehber.com a girin ve
    ad sion
    5 tane ap sion keser 1ni öldürüp digerine zıplamaya başladıgını varsayarsak
    ayrıca sion lategame champdır
    1400 winle oynuyorum
    ve sadece bir kez ap sion oynayan gördüm onun bana vurdukları 18lvlda 100-200 damage kadar anca götürürken onun hpsi 3k civarıyken 3 vuruşta adsionla apsion aldıgımı biliyorum.
    kısaca ve net
    ap sion hem kasması zordur
    W skili dışında hiçbir işe yaramaz ap sion kasmak.
    illede takımda mage yoksa ap kasalım diye belki denenebilir ama sonuç hüsran olacaktır.
    item yazayım bu arada.
    oyun başı bot-dorians shield- veya dorans blade ile başlıyorsunuz solo top 3 item yazma sebebim oyun başlarken kimin solotop geleceği bellidir ona göre seçin oyun başı %8 life steal sahibiyim ben mesela kendi çarım o yüzden E skilim canımı azaltmıyor.
    item tamamlama sırası
    ayakkabı mümkünse magic resistveren bot- phantom dancer (2x%15 atack speed veren item sora zeal sonra phantom şeklinde tamamlayın) phantom bitince %10 lifesteal alın
    koşma hızınızın yavaş kaldıgını düşünüyorsanız phantom alın veya biriktirin önce bf.sword sonra infinitiy olarak tamamlayın.
    karşı tarafta yüksek hpli veya çok hızlı çarlar varsa Frozen malletin ilk parçasını alın.

özet olarak
    full ad kasacaksanız
    magic resit veren bot -2phantom-infinity-bloodthirster- infinity veya bt

offtank kasacaksanız
    %25 atack speed veren bot- 1 phantom-infinity-bloodthirster-frozen mallet ve warmog

full tank kasacaksanız
    %25 magic resit veren bot-1 phantom-1 trinity-1warmog-1frozen- 6.item için para biriktirmek cidden zor olacaktır bu buildle çünkü amaç ölmemek öldürmek değil.
    guardian angel veya atmas impaler yaklaşık 4.7 k hp falan olur bu itemlerle
    +60 atak + critical +45 armor çok saglam olabilir.

ama sionu illede ap kasıcam diyorsanız

-magic bot--nashors tooth-rylais-rodofages-hextech-rabadon olabilir bu seçim.
    çünkü sion büyüleriyle değil düz vuruşları ve ultisiyle iş yapan bir hero ve asla hiç bir maçta takımda 4+1 ci kişi değil
    1+4 kişidir umarım anladınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: meter90

Gördüğüm üzere donanımhaber.comda siondan anlayan bir tane bile zat yok lol ile ilgili bu foruma ilk ve son yorumumda atayım.
    lolrehber.com a girin ve
    ad sion
    5 tane ap sion keser 1ni öldürüp digerine zıplamaya başladıgını varsayarsak
    ayrıca sion lategame champdır
    1400 winle oynuyorum
    ve sadece bir kez ap sion oynayan gördüm onun bana vurdukları 18lvlda 100-200 damage kadar anca götürürken onun hpsi 3k civarıyken 3 vuruşta adsionla apsion aldıgımı biliyorum.
    kısaca ve net
    ap sion hem kasması zordur
    W skili dışında hiçbir işe yaramaz ap sion kasmak.
    illede takımda mage yoksa ap kasalım diye belki denenebilir ama sonuç hüsran olacaktır.
    item yazayım bu arada.
    oyun başı bot-dorians shield- veya dorans blade ile başlıyorsunuz solo top 3 item yazma sebebim oyun başlarken kimin solotop geleceği bellidir ona göre seçin oyun başı %8 life steal sahibiyim ben mesela kendi çarım o yüzden E skilim canımı azaltmıyor.
    item tamamlama sırası
    ayakkabı mümkünse magic resistveren bot- phantom dancer (2x%15 atack speed veren item sora zeal sonra phantom şeklinde tamamlayın) phantom bitince %10 lifesteal alın
    koşma hızınızın yavaş kaldıgını düşünüyorsanız phantom alın veya biriktirin önce bf.sword sonra infinitiy olarak tamamlayın.
    karşı tarafta yüksek hpli veya çok hızlı çarlar varsa Frozen malletin ilk parçasını alın.

özet olarak
    full ad kasacaksanız
    magic resit veren bot -2phantom-infinity-bloodthirster- infinity veya bt

offtank kasacaksanız
    %25 atack speed veren bot- 1 phantom-infinity-bloodthirster-frozen mallet ve warmog

full tank kasacaksanız
    %25 magic resit veren bot-1 phantom-1 trinity-1warmog-1frozen- 6.item için para biriktirmek cidden zor olacaktır bu buildle çünkü amaç ölmemek öldürmek değil.
    guardian angel veya atmas impaler yaklaşık 4.7 k hp falan olur bu itemlerle
    +60 atak + critical +45 armor çok saglam olabilir.

ama sionu illede ap kasıcam diyorsanız

-magic bot--nashors tooth-rylais-rodofages-hextech-rabadon olabilir bu seçim.
    çünkü sion büyüleriyle değil düz vuruşları ve ultisiyle iş yapan bir hero ve asla hiç bir maçta takımda 4+1 ci kişi değil
    1+4 kişidir umarım anladınız.

Konunun tarihine bak

• beyler konu açmayı denedim olmadı bu mesajı cevaplayacak kişi alıntı yapsın anlarım şimdi ben bölge 35deyim 33 lwl büyücü kastım bide 35 lwl savaşçı kastım sonra savaşçıdan bıkınca büyücüye geçtim büyücünün skill dağılımı nasıl olacak hangisine yoğunlaşayım ssli gösterebilecek varsa daha iyi olur yada anlatın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MareşalCx

beyler konu açmayı denedim olmadı bu mesajı cevaplayacak kişi alıntı yapsın anlarım şimdi ben bölge 35deyim 33 lwl büyücü kastım bide 35 lwl savaşçı kastım sonra savaşçıdan bıkınca büyücüye geçtim büyücünün skill dağılımı nasıl olacak hangisine yoğunlaşayım ssli gösterebilecek varsa daha iyi olur yada anlatın :D

Sen çok yanlış gelmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -SkyKiller-

quote:

beyler konu açmayı denedim olmadı bu mesajı cevaplayacak kişi alıntı yapsın anlarım şimdi ben bölge 35deyim 33 lwl büyücü kastım bide 35 lwl savaşçı kastım sonra savaşçıdan bıkınca büyücüye geçtim büyücünün skill dağılımı nasıl olacak hangisine yoğunlaşayım ssli gösterebilecek varsa daha iyi olur yada anlatın :D

Sen çok yanlış gelmişsin

valallahamı burası legent oyununu oynayan kişilerin yeri değilmi ben 6 aylık vipimde
  • quote:

quote:

quote:

Sen çok yanlış gelmişsin

valallahamı burası legent oyununu oynayan kişilerin yeri değilmi ben 6 aylık vipimde

Hayır burası league of legends bölümü (Umarım sazan.avi olmamışızdır )

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sen çok yanlış gelmişsin

league of legends bune peki oyun ismi gibi ? başka bişeymi :D sazan avi olsamda sorun yk kimlik gizli :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen çok yanlış gelmişsin

league of legends bune peki oyun ismi gibi ? başka bişeymi :D sazan avi olsamda sorun yk kimlik gizli :D

burası League Of Legends bölümü kardeşim çok yanlış gelmişsin
    Legend dediğin oyun başka bölümde olmalı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.