Şimdi Ara

-SİNYAL YOK- Tring Kanalları Şifresiz Olarak Türksat'a Geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
3.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12729 H 30000 frekansından bakabilirsiniz.
    İçerikler ana dilinde ve dizi, film ve belgeseller yayınlanıyor.

📡 Uydu:Türksat 4A | Yeni kanalları
    Vizyon plus HD
    klan HD
    klan plus
    RTV 21
    FAX News
    Report TV
    kanali 7
    Tlp TV Living HD
    Jolly HD
    3plus kanal
    D Drama Smile
    Tring super HD
    Tring Action HD
    Tring Life
    Tiring Comedy
    Tiring Fantasy
    Tiring Planet
    Tiring World
    Tiring Sport News

(Kanal Listesi Alıntıdır)

Edit: Kanallardan an itibariyle (21.10.2020 10.50) sinyal alınamamaktadır :(
    -SİNYAL YOK- Tring Kanalları Şifresiz Olarak Türksat'a Geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denile -- 21 Ekim 2020; 10:56:27 >

• Hangi memleketin kanalları bunlar acaba? Sitelerine girince otomatik olarak çıkış yapıyor.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Arnavutluk kanalları bunlar. Oradaki Tring platformunun bazı kanallarını açmışlar.
  • Ben bakmadım ama şu anda var mı niye gelmişler türksata geçici mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: denile

Arnavutluk kanalları bunlar. Oradaki Tring platformunun bazı kanallarını açmışlar.

Siz denediniz mi? Belgesel ve spor kanallarında ki içerikler nasıl acaba.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Belgesel güzel ama Arnavutça, spor olarak da sadece News kanalı var. Belki bir iki küçük sürpriz yapabilirler beIN Sports Haber gibi.

Aynı zamanda bu kanalların kalıcı olduğunu düşünmüyorum, içimden bir ses Tring Digiturk'u alacak diyor.

Dizi film alanında genellikle bizim dizileri yayınlıyorlar. Film konusunda daha iyiler. Orjinal dil Arnavutça altyazı kullanıyorlar.

Kısacası bedava sirke baldan tatlıdır :)
  • Dış görünüş tanıtım için geldiğini gösteriyor, ama Arnavutça yayın yapan bir kuruluş bize neyini tanıtacak diye düşünüyorum, sonra aklıma acaba buradan bir platform mu alacaklar diye düşünce geliyor.

Geçicidir. Bu konuda hiçbir yerde net bilgi yok.
  • quote:

Belgesel güzel ama Arnavutça, spor olarak da sadece News kanalı var. Belki bir iki küçük sürpriz yapabilirler beIN Sports Haber gibi.

Aynı zamanda bu kanalların kalıcı olduğunu düşünmüyorum, içimden bir ses Tring Digiturk'u alacak diyor.

Dizi film alanında genellikle bizim dizileri yayınlıyorlar. Film konusunda daha iyiler. Orjinal dil Arnavutça altyazı kullanıyorlar.

Kısacası bedava sirke baldan tatlıdır :)

Bilgi için sağ olun. Siteleri de adam gibi çalışmıyor. Türksat'a reklam için gelmiş olabilirler. Şimdilik kanal listeme almayacağım. Amaçları neymiş bir öğrenelim :)

• quote:

Dış görünüş tanıtım için geldiğini gösteriyor, ama Arnavutça yayın yapan bir kuruluş bize neyini tanıtacak diye düşünüyorum, sonra aklıma acaba buradan bir platform mu alacaklar diye düşünce geliyor.

Geçicidir. Bu konuda hiçbir yerde net bilgi yok.

Mantıklı düşününce niye gelsinler diye sorulduğunda tanıtım amaçlı gelmezler çünkü bir türk insanı arnavutça yayın niye izlesin değil mi bunu eledik bir başka durum ise türkiyeden bir platform satın alma durumu olabilir ve kendi kanallarınıda ekleyebilirler diğer durum ise bu kanallar kalıcı ve türkiyede ki herhangi bir platformla anlaşıp büyük ihtimal olsa olsa kablotv olur Altyazı eklenip sunabilirler en son seçenek kanallar kaçak.

• kanalların testi bitince fiyatta anlaşıldıysa şifreye girip devam eder. 16e yerine 42e Türksat uydusu stratejik olarak uygundur. Kosova ve Boşnak kanalları da gelse daha iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Bilgi için sağ olun. Siteleri de adam gibi çalışmıyor. Türksat'a reklam için gelmiş olabilirler. Şimdilik kanal listeme almayacağım. Amaçları neymiş bir öğrenelim :)

Alıntıları Göster

vpn ile giriliyor sitelerinde sıkıntı yok nedense türkiyeden girilemiyor normal olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F2A2E20D5

vpn ile giriliyor sitelerinde sıkıntı yok nedense türkiyeden girilemiyor normal olarak

Alıntıları Göster

Peki neden Tr uydusunda? Bunlar sanırım IPTV olarakta satış yapıyorlar.

• quote:

Peki neden Tr uydusunda? Bunlar sanırım IPTV olarakta satış yapıyorlar.

Alıntıları Göster

evet iptv de var ama kanallar kapalı şu anda kaçak yayın olabilir. bekleyip görecez

edit: tekrar aktif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2A2E20D5 -- 17 Ekim 2020; 14:33:58 >
  • kanallar 10 numara ya türkçe dublaj ya da altyazı olsa çok güzel özellikle tring planete.

• Bazı kanallarında Kurtlar vadisi, kara para aşk, ramo oynatıyor çok garip 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F2A2E20D5

Bazı kanallarında Kurtlar vadisi, kara para aşk, ramo oynatıyor çok garip 😀

İllegal olma ihtimali var mı?

• quote:

İllegal olma ihtimali var mı?

Alıntıları Göster

Türksat uydusunda illegal bir platform yayını olmaz.

Tahminim kanalların testi bitince fiyatta anlaşıldıysa şifreye girip devam eder. 16e yerine 42e Türksat uydusu stratejik olarak uygundur. Kosova ve Boşnak kanalları da gelse daha iyi olurdu.

İspanyol Nova, Slovak Doma tv kanallarında da orjinal dil Türkçe, kendi dillerin de dublaj dual ses ve altyazı ile Türk dizileri yayınlanıyor. Bu grup 16e uydusunda yayın yapıyor bunlarda da yaklaşık 5 kanal aynı anda Türk dizisi yayınlar. 16e ve 0.8w deki Kanal D Romanya dada arada Türk dizileri çıkar. paylaşımla açılanlar bunlar birde timeless drama channel var box grubunun bu kanalda Türk dizi ve filmleri yayınlar bu kanalı açamadım. Arap MBC grubu da yayınlıyordu Suud kralı yasakladı sahibini otelde rehin tuttular.

Başka bir forumda ek bilgi:Bulgar Nova TV ve B Lady ayrica iki kanalda devamlı yerli diziler var.Ayrıca Polanya kanallarında TVP 1 ve 2.kanalında Polsat kanalında yerli diziler var.Turkcenin üzerine dublaj lehce ekleniyor.Ayrıca Macar kanallarında devamlı yerli diziler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan515

Türksat uydusunda illegal bir platform yayını olmaz.

Tahminim kanalların testi bitince fiyatta anlaşıldıysa şifreye girip devam eder. 16e yerine 42e Türksat uydusu stratejik olarak uygundur. Kosova ve Boşnak kanalları da gelse daha iyi olurdu.

İspanyol Nova, Slovak Doma tv kanallarında da orjinal dil Türkçe, kendi dillerin de dublaj dual ses ve altyazı ile Türk dizileri yayınlanıyor. Bu grup 16e uydusunda yayın yapıyor bunlarda da yaklaşık 5 kanal aynı anda Türk dizisi yayınlar. 16e ve 0.8w deki Kanal D Romanya dada arada Türk dizileri çıkar. paylaşımla açılanlar bunlar birde timeless drama channel var box grubunun bu kanalda Türk dizi ve filmleri yayınlar bu kanalı açamadım. Arap MBC grubu da yayınlıyordu Suud kralı yasakladı sahibini otelde rehin tuttular.

Başka bir forumda ek bilgi:Bulgar Nova TV ve B Lady ayrica iki kanalda devamlı yerli diziler var.Ayrıca Polanya kanallarında TVP 1 ve 2.kanalında Polsat kanalında yerli diziler var.Turkcenin üzerine dublaj lehce ekleniyor.Ayrıca Macar kanallarında devamlı yerli diziler var.

Alıntıları Göster

Vay be balkanlar full Türk dizilerine sarmışlar bu muazzam bir haber :D

• ayhan515 A kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.