Şimdi Ara

Sinnerclown[SPIRIT OF THE NORTH] TÜRKÇE YAMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinnerclown[SPIRIT OF THE NORTH] TÜRKÇE YAMASinnerclown[SPIRIT OF THE NORTH] TÜRKÇE YAMASinnerclown[SPIRIT OF THE NORTH] TÜRKÇE YAMASinnerclown[SPIRIT OF THE NORTH] TÜRKÇE YAMA

Merhabalar forumdaşlar 4.TÜRKÇE oyun çevirim SPİRT OF THE NORTH tarz olarak lost embere'e benzemekte ve çok fazla diyolog yok olan yerleri de çevirdim.Bu tarz sevenler deniyebilirler..Başka sitede paylaşıcak arkadaşlar nerden aldığını ve nickimi paylaşırsa memnun olurum.
    Kurulum:İndirdiğiniz pak dosyasını oyunu kurduğunuz yerde pak klasörüne atması yeterli.Keyifli oyunlar dilerim.

ÇEVİRİ:SİNNERCLOWN
    TEST:SİNNERCLOWN
    PAKETLEME:SİNNERCLOWN
    https://s4.dosya.tc/server10/w3rw3g/Infused-WindowsNoEditor_P.pak.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 5 Mart 2021; 3:22:1 >

• Helal kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo. Ellerinize sağlık. Teşekkürler.
  • Sağ olun dostlar.freeman1930 bitane madencilik oyunu var verim cevirsene testini forzafather bende paketlemesini yaparım 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Sağ olun dostlar.freeman1930 bitane madencilik oyunu var verim cevirsene testini forzafather bende paketlemesini yaparım 😉
    Benim elimde 2 tane hazırladığım yama var. Artı crying enough yamasını test ediyorum. Artı bir oyun daha var açılırsa onuda çeviricem. Bu ara doluyum malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

Benim elimde 2 tane hazırladığım yama var. Artı crying enough yamasını test ediyorum. Artı bir oyun daha var açılırsa onuda çeviricem. Bu ara doluyum malesef.

Alıntıları Göster
    Tamam kardeşim kolay gele.
  • Oyunu görmem gerek önce, öyle her oyunun testini kabul etmiyoruz. Şaka bir yana ilgimi çeken bir oyun olursa neden olmasın. Dishonored 2'nin tam sürüm testine girebilirim, o zamana kadar bakarız.

@freeman1930,

quote:

Ooo triplere bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Oyunu görmem gerek önce, öyle her oyunun testini kabul etmiyoruz. Şaka bir yana ilgimi çeken bir oyun olursa neden olmasın. Dishonored 2'nin tam sürüm testine girebilirim, o zamana kadar bakarız.

@freeman1930,

quote:

Ooo triplere bak.
    Deep Rock Galactic diye bir oyundu başkan.freeman1930 meşgul artık başka bahara :)

• Elinize sağlık.Uzun süredir takip ettiğim çok tatlı bir oyundu.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Elinize sağlık.Uzun süredir takip ettiğim çok tatlı bir oyundu.Teşekkürler
    Rica ederim.Keyifli oyunlar.
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt
    Bayağı istek listemde durmuştu, tam sürümü geçecek gibi görünmüyor diye listeden kaldırmıştım 1-2 ay önce. 2 gün önce tam sürüme geçmiş. Bu arada oyun Steam'de Türkçe görünüyor?
  • elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Bayağı istek listemde durmuştu, tam sürümü geçecek gibi görünmüyor diye listeden kaldırmıştım 1-2 ay önce. 2 gün önce tam sürüme geçmiş. Bu arada oyun Steam'de Türkçe görünüyor?
    Başkan güncelleme ile gelmiş olabilir neyse gerek kalmadı o zaman 👍

• Eline sağlık hocam

Oyun çok güzel, Unrean Engine ile çok keyifli.

Ultra / 2K

Sinnerclown[SPIRIT OF THE NORTH] TÜRKÇE YAMA Sinnerclown[SPIRIT OF THE NORTH] TÜRKÇE YAMA Sinnerclown[SPIRIT OF THE NORTH] TÜRKÇE YAMA Sinnerclown[SPIRIT OF THE NORTH] TÜRKÇE YAMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 16 Mayıs 2020; 16:18:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Eline sağlık hocam

Oyun çok güzel, Unrean Engine ile çok keyifli.

Ultra / 2K

Memnun olmanıza sevindim. Yorumlar insanı daha iyi işler yapmak için motive ediyor.Keyifli oyunlar.

• Oyunu yakın zamanda deneyeceğim teşekkürler emekleriniz için Türkçe yama ile deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FallenDemon

Oyunu yakın zamanda deneyeceğim teşekkürler emekleriniz için Türkçe yama ile deneyeceğim.
    Rica ederim. Lost Ember'ide denemenizi tavsiye ederim.

• quote:

Rica ederim. Lost Ember'ide denemenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Türkçe yaması bulunuyor mu acaba bu oyununda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FallenDemon

Türkçe yaması bulunuyor mu acaba bu oyununda ?

Alıntıları Göster
    Evet bir çalışma var ama benim tarafımdan değil.

• quote:

Evet bir çalışma var ama benim tarafımdan değil.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam teşekkür ederim sağolun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.