Şimdi Ara

Sınırsız, ücretsiz VPN | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Celonfix

quote:

Orijinalden alıntı: FerdosParadise

35 Yaşındaki deneyimli Mesut Çevik'e SAÇMA OLMUŞ demeden Önce...

Sitede Kayıt için Mail ve Şifre istiyor!!! Register yani ! Kayıt olmanız lazım! kayıttan sonra SPAM olmadığınızı ispatlamak için CEP TELFONUZA Doğrulama kodu gönderiyorlar!!! Mesut Çevik 'in anlatmak istediği buydu!!! SAÇMA OLMUŞ DEME 35 yaşında değerli bir İnsana! girdim ilim yuvasına ettim işim talep ilim geride kaldı illa EDEB illa EDEB

Site hakkında bilginiz olmadığı çok belli. SPAM veya robot olmadığınızı kanıtlamak için illa cep telefonuyla onay vermenize gerek yok, CAPTHA kullanılarakta doğrulanabiliyor. Artı olarak ben yanlış bilgi verdikleri için uyardım. Bir kişi deneyimli olduğu için eleştirilmez değildir. Eleştiri yaptığım için edebsiz oluyorsam siz bendende edebsizsiniz. Hata bendeki sizin gibi bir trole cevap veriyorum. Gidip başkasıyla uğraşın, BLOCKED

Kral

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Protonvpn'in sitesinde yazan bilgi.Gizliliğe en çok önem veren vpnler arasındayken "kayıt tutuyor" demeniz saçma olmuş. Mail serviside,Vpn serviside gayet güvenilir.

NO LOGS

ProtonVPN is a no logs VPN service. We do not track or record your internet activity, and therefore, we are unable to disclose this information to third parties.

For the purpose of securing your account and making sure it’s you who is signing in, we store a single timestamp of your accounts most recent login. Here again, we do not store any information about where you signed in from, how long you were logged in or where you logged in from.

Merhaba,

Bir yanlış anlaşılma var sanırım zira ben orada "Kayıtları Amerika değil getir biz tutalım diyorlar" derken mecaz anlamda söylüyorum. Sözleşmede böyle bir şey de demiyorlar sonuçta :)

Amerika'da ben her şeyi izliyorum, kayıtları tek tek analiz ediyorum demiyor ama yapmadığını söyleyebilecek olan var mı?

Bu adamların iddiası güvensiz interneti güvenli yapmak. Zaten bunu söylüyorum ve sonrasında da hadi oradan diyorum :) Amaç orası kayıt tutacağına burası kayıt tutsun.

Zaten hukuksal olarak da herhangi bir şekilde kayıt tutmamaları imkansız. Girdin VPN'e oradan Avrupa Birliği sunucularına ulaştın, eğitim veren sayfalara uyuşturucu madde kullanımı özendiren videolar yükledin. IP, VPN IP'si soruşturma yapılırken kim suçlu olacak?

• teknolojiyi konuşana kadar "forum.donanimhaber.com" un doğru düzgün çalışmaması ve 500 vb hatalarından konuşun rica edicem.

[DHVideo=]https://youtu.be/fDWhvYZMYIE

• Hikayeli oyunlarda detay yok. O yüzden izlemeyi tercih ediyorlar.

• şunu 2 saat yapın aylık 10 tl atayım ya

• Ghost2003 kullanıcısına yanıt
    1 hafta sonra hız ne oluyor acaba, deneyimleyen var mı?
  • Nintendo'nun aksesuarı çıkmadan sanırım Çin'li dostlarımız benzer ürünün satışına başlamışlar bile , Nintendo bu dostlardan mı arakladı acaba
    https://tr.aliexpress.com/item/Veri-Kurba-a-DIY-Retro-Arcade-Kabine-NS-Konsol-Denetleyicisi-I-in-Parke-Nintend-Anahtar-Stand/32839913752.html?spm=a2g01.8286187.3.65.23e5f214HH98aC&scm=1007.14594.89620.0&pvid=e1e88e31-8c2a-4d9c-a003-e8d6ed3a0e54

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nighteyes -- 21 Ocak 2018; 16:0:34 >

• Selam. 2si1 logosuna da el atmalı. Enis'e ayıp oluyor :)

• Burada görünce indirip denedim.

Android uygulaması çok iyi çalışıyor denediğim sunucularda en az 15-20 mbps hız aldım ve kimisi 40-50'yi görüyordu.

Tabi bu yeni çıkmış hali sadece tanıtım için yapılan bir şey de olabilir. Böyle güzel başlayıp ilerisinde işi batıran bir sürü servis var.

• Her haftaki gibi keyifli bir program izledim.
    Allah bu ekibi ayırmasın.
    Çok güldugum anlar; seker developer, hileciler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

teknolojiyi konuşana kadar "forum.donanimhaber.com" un doğru düzgün çalışmaması ve 500 vb hatalarından konuşun rica edicem.

[DHVideo=]https://youtu.be/fDWhvYZMYIE

Aslında onu başka teknoloji forumlarının incelemesi lazım.

Forum donanım haber neden düzgün çalışmıyor ayın incelemesi
  • 55dk
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Freemium VPN hizmetleri hakkında konuşuyorsanız haklı olabilirsiniz. Fakat Premium kısmında offshore VPN servisleri'de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 23 Ocak 2018; 1:5:45 >
  • Ücretsiz vpn modu zaten yavaş paralı sürümü hızlı

• Diktatorce yonetilen ve ozgurluklerin kisitlandigi bir ulkede boyle vpn dir vb dir seyleri yayinlamayin lutfen.
    Neden mi?

Yaa biliyorsunuz zaten neden oldugunu herifler "anti ozgurlukcu" cogu vpn servisini engelledi zaten gelip neden reklam yapiyorsunuz ki?

Bakin sunu akliniza not edin. Goze batan civi cekici yer.

Turkiye Cumhuriyeti topraklarinda yasiyorsaniz eger bildiginiz yada ogrendiginiz cok guzel birsey varsa eger bunu lutfen kendinize saklayin.

Mesut Cevik iyi guzel bunu aciklamis ama bizim bu ulkede bu gibi durumlar maalesef ters tepiyor.

Amazon'dan alisveris vardi mesela ne oldu?
    Bitirdiler artik kimse gidip amazon'dan alisveris yapmiyor.

Her ne olursa olsun bildiklerinizi lutfen kendinize saklayin.

• Single Player oyunlar SONY'nin tekeli oldu. Sonraki nesilde bunun etkilerini daha net göreceğiz. Valve oyun bile yapamazken, diger firmalar 1 tane oyunu zor yaparken Sony 10 tane oyun Next gen oyun yapıyor. Decima gibi üst düzey grafik motorları grafikleri, normal maliyet ile sunmayı başarıyor kar elde ediyor. Diğer firmalar yüksek maliyetten sızlanıp yok oluyor.

• Abi wikiwand kullanın wikipedia için en rahatı

• Cern ünün vpn i protonvpn ise o ücretsiz değil.

• Proton vpn golu yedi hayirli ugurlu olsun.
    Bildiginiz yada ogrendiginiz her yeni seyi bu sitede paylasmaya devam edin.
    Bunu soylemek icin geldim.
    Saygilar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.