Şimdi Ara

Sınırsız mobil internet arıyorum (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
33.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pttcell vardı yıllar evvel, 300mb sonrası 128kbps oluyordu. halla kullanıyorum. her işi görüyor. herhangi bir operatör 256kbps sınırsız veriyorum dese direk geçerim cebe fazla bile.
  • xenofx X kullanıcısına yanıt
    İnternette gezmeye yeter ama video izlemek için en az 3 mbps gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aygunn kullanıcısına yanıt
    Superbox var

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Superbox var
    15-20 liraya arıyoruz :) 256 olsun yeter.
  • xenofx X kullanıcısına yanıt
    256 olsa bizde alırız 😀😀 128den sıkıldım artık. Türkcell geçmeyi düşünüyorum 3 aylığına

• 256 ile birşey yapilmaz ki.

• Sınırsız internet zor gibi mobilde tüm paketler kaldırıldı

• 128 ile normal kullanımda idare ediyoruz ama artık 2013 değil. Mobil sayfalar görselliği arttırdı. Veri akış hızı 128 ile yetersiz kaldığı yerlerde 256 ilaç gibi gelir. 20 TL ye 3gb İnternet mi 256kbps mi dersen 256 tercih ederim.

• Data hattı olarak 29tl'ye 20 gb net kullanıyorum, 20 bitince donuyor sonrasında her 10 gb 12 tl'ye alınıyor. 50 gb 66 tl'ye, 30 gb 43 tl'ye kullanılıyor. bulunmaz fırsat tavsiye ederim. Zaten 128 veya 256 kbps internet ile ay sonuna kadar ancak 3-5 gb internet kullanılır. Paketin ismi ''Evde wifi 20 gb" Bunu wifi cihazı olmadan bu fiyata alırsınız, benim gibi Vodafone veya herhangi bir wifi cihazı alıp hattı onda kullanabilirsiniz.

• Exper aşmayan tarife vardı 10gb sonrası 256 olan kaldırmışlar sanırım sitede açık görünüyor müşteri hizmetleri kapandı diyor.

• Sınırsız mobil internetten kastınız tarifedeki yada paketteki GB internet bitince 128 kbs yada 256 kbs hızdan bedava internet olmalı. Yoksa 4.5G hız ile sınırsız imternetin fiyatı heralde öyle bir tarife olsa 250 TL'den aşağı olmaz. Yasal açıdan kapatamadıkları full full seç tarifesi kaldı teahhüdü devam edenlere sadece.

AKK kavramı yasal açıdan TT Mobil'i sıkıntıya soktuğu için 128 kbs 256 kbs ücretsiz devam eden tarifeleri nerdeyse bitirdi,müşteri alımına kapalı.

Eğer yaş şartını ayarlayabilirseniz 50 yaş üstüne kampanyalı 2 tarife var,fiyatları 20 TL ve 27 TL olması lazım.
    GB bitince 128 kbs den ücretsiz kullanmaya devam ediliyor eğer tarife kampanya bitmediyse. Malum sitedeki bilgiler evlere şenlik durumda,hangi kampanyaya yada tarifeye tıklasan niyetlensen m.hizmetleri,veya bayii: Efenim o güncel bilgi degil diyor. TT mobil sitesi şuan kesin bilgi veremese de ben linki vereyim,işine yarayan incelesin düşünsün. Dediğim gibi abone alımına açık 128 kbs den ücretsiz internet kullandıran tarife artık sanırım bundan başka yok.

50 yaş üzeri yakınının adına hat kullabilecekler için kaçmaz.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/emekli-500-tarifesi-faturasizdan-faturaliya.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 30 Ocak 2019; 6:53:46 >

• https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/prime-eksper-asmayan-10gb-tarifesi.aspx yanlız Mobil müşterisi değilim dediğinde alıma kapalı diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebvural -- 30 Ocak 2019; 9:42:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebvural

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/prime-eksper-asmayan-10gb-tarifesi.aspx yanlız Mobil müşterisi değilim dediğinde alıma kapalı diyor.
    Prime Eksper Aşmayan 10GB abone alımına kapalı. Linki açtığınızda okursunuz zaten.
    AKK yasasından sonra TT Mobil 128 kbs 256 kbs gibi ücretsiz internet özelliklerini ancak 4 kademe yüksek fiyatlı ek paketleri kullandırdıktan sonra sunuyor ki bu çok yüksek fatura demek. Tarife ücreti + 4 × 250 MB = 1 GB internete 50 TL ver sonra 128 kbs hız ile ücretsiz devam et kriteri. Kim kabul eder ki.

• Mobil müşterisiyim dediğinde alıma kapalı ibaresi yok ben onu söylüyorum. Şebeke içinden alım olabilir. 2 hafta önce prime MH. Bir bayan aradı var dedi sonra normal MH. Aradım yok dedi kimsenin birbirinden haberi yok Telekom da. Şimdi kayıt oluşturuyorum ne arayan nede Soran var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zebvural kullanıcısına yanıt
    Asmayan 10 Gb tarifesindeyim alima kapandi kota bittiginde tivibu sinirsiz filmler canli kanallar istersen 4k izle kota siniri yok sadece bu tarifede oluyor ama tivibunun hızı düsmuyor muudda oyle watsap goruntulu konusma messenger facebook skype youtube 360 skntisiz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 9 Şubat 2019; 15:10:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resmi olarak sınırsız oldu mu bu tarifede?? Yoksa vpn falan mı hocam??

• sinirsiz1gb ta benzer tarifeler varmi operatorlerde. hangisi operator sinirsiz 96kpbs varsa ona gececem
  • Güncel tarife bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.