Şimdi Ara

SiNGER EL DİKİŞ MAKİNESİ 49.90 - BİM MARKET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
4.522
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Singer El Dikiş Makinesi Bimde 49.90 tl idi. İnternetten baktığımda en ucuz 72 tl civarında fiyatlarda buldum. İhtiyacı olan için güzel fırsat diye düşünüyorum. Kendim 1 tane aldım. Her yerde var mı bilmiyorum. Benim gittiğim bimde yaklaşım 10 adet vardı. Konum Antalya/kepez/kültür

SiNGER EL DİKİŞ MAKİNESİ 49.90 - BİM MARKET

İnceleme videosunu çektim izlemek isterseniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=HwxMSIpPYeg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe3297 -- 16 Mayıs 2020; 0:53:24 >

• çok saçma bi şekilde minder dikmek istiyorum süngerini kılıfını alıp denemek için. Ama 300-500 tl verip makine de almak istemiyorum muhtemelen beceremeyeceğim için derken bunu gördüm 70 liraya, şimdi de bim de denk gelmiş oldu. Gidip bakayım yarın var mı buradakilerde acaba.
  • Pek tavsiye edilmiyor. Bende alacaktım, hatta aktüelden birkaç gün sonra gittim halen daha 2 kutu vardı.

Çalışan tanıdığımız vardı, biz aldık ama bir türlü dikiş tutmadı dedi, tavsiye etmedi.

Evde singer 6160 var ama yer sıkıntısından sabit masası yok, her zaman kur kaldır da zor oluyor ufak işleri için alacaktık ama boşunada para vermek istemedim.

Çürük markaların uyduruk ufak ürünlerine para vermektense bunu almak mantıklı elbette ama çok bir şey beklemeyin.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    hocam dikiş tutmaması kullanıcı hatası bence. dikişi bitirdiğinizde küçük bir sabitleme işlemi yapılması gerekiyor. bu kullanım klavuzunda yazıyor. Ama sınırlı özellikleri olan bir cihaz sonuçta pek büyük işler beklememek gerek bence de.
  • hocam bim tutturdukça fiyatı artırıyor 39 dan getirdi sonra a101 45 e getirdi şimdi bim tekrar 50 den ge(ç)tiriyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srdrdh kullanıcısına yanıt
    keşke sadece BİM ge(ç)tirse. :)
  • geçen gittiğimde 2 tane vardı elime aldım sonra ya şuncacık şey ne dikebilir dedim bıraktım. şidi sorarım size kötü mü ettim yarın çıkıp kalmışsa alayım mı evde çocukalrın ufak tefek söküklerini yırtıklara yama atma işini fln halleder mi ?
  • tt.us kullanıcısına yanıt
    Hocam valla çok zor soru. biraz da beceri işi. inceleme videosunu izleyip ben bunu yapabilir miyim diyerek karar vermeniz bence en doğrusu olacaktır :)
  • esenyalı bim de 4 5 tane var 49 tl, ayrıca 4 adet kalem pil ile çalışıyormuş şarjlı olaymış ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adaptörle de çalışıyor ama adaptörü bulmak zor. içinden çıkmıyor.
  • Bizim buradaki bim de 25 TL ye düşmüş fiyatı.

Edit: İstanbul/Çekmeköy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piayback -- 12 Mayıs 2020; 18:2:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lan bu elimi ayağımı dikecek manyakmıdır nedir,,,

almaya değer bişey degil arkadaşlar boşa paranızı çöpe atmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: piayback

Bizim buradaki bim de 25 TL ye düşmüş fiyatı.

Edit: İstanbul/Çekmeköy
    Hocam sizin bim nerede

• aslanhalim kullanıcısına yanıt
    İstanbul-Çekmeköy. 2 adet vardı.

• alayım bundan, iğne ile uğraşmak zor

• iade ettim

• Arkadaşlar ben satın aldım ve 3 gün uğraştım küçük işler için çok iyi, dikiş sonunda bitirme ilmeğini attınız mı sıkıntı yok, hanım beceremedi, öğrenince kolay, ama öğrenene kadar kırmazsanız işinizi görecek bir makinanız olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: piayback

İstanbul-Çekmeköy. 2 adet vardı.
    Nerede hocam adres verme şansınız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    İstanbul Çekmeköy de. İsmihan İsmet Süzer İlkokulu karşısındaki bimdeydi

• Ben 39.90 iken almıstım 3 gun ugrastım . 4. gun iade ettim. bir zamanlar 250 ley satılan buyuk makınalar 450 ye cıkmasa onlardan alacaktım 300 350 civarı yakalarsam buyuk makına alacagım. hic almayın bunu bir koseye atacagınız bir ıvırtı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.