Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk olarak zaman ayırıp bilgi verdiğin için çok teşekkür ederim.

yorumları okuduğum kadarıyla beğenilmeyen yanı genelde imax gibi hakların ayda 1 olması.
    Benim gittiğim salonda imax vs olmadığı için zaten böyle bir derdim yok.
    izlediğim filmler normal 2D veya 3D.

Uygulama olsun ürün olsun her konuda Beğenenler ve beğenmeyenler hep var ve olacaktırda. Arz talep meselesi.
    Üyelik fiyatıda 20 tl gibi uygun olunca kendim yaşayıp görmek istedim.

Bakalım sinemia ile ilgili yaşadıklarımı iyi kötü buraya yazarım :)

Şimdilik bir film izledim şuan için iyi gözüküyor.
  • Sinemia yı şartalara uygun kullanırsanız ne bilet resimi ister nede üyeliğinizi iptal ederler , biz ne yazıkki her işin bokunu çıkarmakta birinciyiz . Sinemia da bu şekilde bir önlem almış .

Birde Sinemia artık tanınmış bişey . Sinemaya gidiyorum gişeye ŞİFREM VAR diyorum bana SİNEMİA mı diye soruyor 😂😀😂😀.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plus007

quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

İleri tarihe bilet alırsak, bize koltuk ayrılıyor mu yoksa sinemanın oldugu gün giseden mi almamız gerekecek yine onu anlatabilirmisiniz? Birde cinemaximum sitesinden alıp puan biriktirme gibi bi durum var mı?

İleri tarihli bilette seanstan bir bilet alıyorsunuz . Koltuğu gişede seçeceksiniz . Cınemaxımum da puan kazanımı yok sinemia ile

bilip bilmeden ne kadar yanlış yönlendiriyorsunuz milleti. arkadaşım ileri tarihli bilet istediğinde sinemia kartına para yükleniyor ve kredi kartından alıyor gibi sinemia kartını kullanarak ilgili sinemanın sitesine girerek istediğin seans ve koltuktan biletini seçiyorsun. gişede tek yapman gereken bileti çıkarttırman.

• Arkadaşlar 20 liraya 3 film kampanyası var.

Ben bazı aylar ödeme yapıp o ay kartı kullanıp; bazı aylar ödeme yapmayıp o ay kartı kullanmasam olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Sinemia yı şartalara uygun kullanırsanız ne bilet resimi ister nede üyeliğinizi iptal ederler , biz ne yazıkki her işin bokunu çıkarmakta birinciyiz . Sinemia da bu şekilde bir önlem almış .

Birde Sinemia artık tanınmış bişey . Sinemaya gidiyorum gişeye ŞİFREM VAR diyorum bana SİNEMİA mı diye soruyor 😂😀😂😀.

Bilet resmini neye göre ve ne zaman istiyor? Üyelik iptal nedenleri zaten belli, ama bilet resmini neye göre istediğini bir türlü anlayamadım.
  • Duncan Idaho D kullanıcısına yanıt
    Önceden üstüste günlerde gidince istiyordu son zamanlarda ise kodla değilde karta para yatırılarak alınan sinemalarda usulsüz çekim olmasın diye istiyor.

• Merhaba arkadaşlar

Ben 2016 Aralık'ta kampanyadayken 1 yıllık Sinemia üyesi oldum şimdi tesadüfen forumda IMAX'in ayda 1'e indiğini gördüm. Bu kural eski kullanıcılar için de geçerli midir? Benim Sinemia'ya başladığım tarihite böyle bir şey yoktu keza böyle olduğunu bilseydim ödediğim tarihte üyeliği hiç başlatmazdım. Konu hakkında bilginiz var mı ?
  • Imax ayda 1 oldu .... demekki sinema salonları zarar ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Nebtawi

Merhaba arkadaşlar

Ben 2016 Aralık'ta kampanyadayken 1 yıllık Sinemia üyesi oldum şimdi tesadüfen forumda IMAX'in ayda 1'e indiğini gördüm. Bu kural eski kullanıcılar için de geçerli midir? Benim Sinemia'ya başladığım tarihite böyle bir şey yoktu keza böyle olduğunu bilseydim ödediğim tarihte üyeliği hiç başlatmazdım. Konu hakkında bilginiz var mı ?

çok aşırı adil bir firma oldugu için kural herkes için geçerli malesef ayrım yok :)
  • artık başlığın değişme vakti gelmiş.

"sınırsız sinema imax ..." kısmı başlıktan cıkarılmalı. çünkü imax vip sinemalar ancak ayda 1 izlenebiliyor. bu durumda sınırsız sıfatını öksüz bırakıyor.

son olarak iletişim kominikasyon kısmıyla ilgili ciddi sıkıntıları var.
  • McMinattaco kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen nasıl bir ölücüsün ya. Kar edeceğim diye her gün sinemaya mı gidilir ayda üç beş defa gitsen bile kardasın yaptığın hesaptan sonra beynimiz yandı resmen. Oldu olcak yürüyerek git sinemaya ya da otostop falan çek daha karlı.

• D-Box VIP de geçmiyordu değil mi sinemia ?
  • Arkadaşlar bunların verildiği pnr 30 dakika bittiğinde deaktifmi oluyor yoksa yine geçerli mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dbox ,vip ,imax, screenx, 4DX hepsinde ayda 1 defa geçerli

• yapı kredi sinemia için indirim kodu vermiş kullanmnak isteyen kullanabilir
    YKBS50
  • Dunkirk kampanyasına IMAX'de dahil oluyor mu? Yani Dunkirk'ü IMAX'te izlesek 30 küsür bilete vereceğime, bu kartı alsam ekstradan 2 film daha izleyebilirim, doğru mudur? Kalan iki filmi 4DX'te falan kullanabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nayc -- 21 Temmuz 2017; 11:13:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nayc

Dunkirk kampanyasına IMAX'de dahil oluyor mu? Yani Dunkirk'ü IMAX'te izlesek 30 küsür bilete vereceğime, bu kartı alsam ekstradan 2 film daha izleyebilirim, doğru mudur? Kalan iki filmi 4DX'te falan kullanabiliyor muyuz?

30 günde bir defa özel sinemalara gidebilirsiniz , şimdi IMAX e gidersen 30 gün sonra 4DX e gidebilirsin . !

• Dunkırk filmini izledim cinemapink te, tek bilet 20₺ . ....Sağolsun sinemia ile izledim ayda 3 film 19,99₺ . ..... gişedeki kız sinemia da çıkan kodu girmiyor isim soyisim ve cep numaranı istiyor sisteme girince SİNEMİA hakkından düşüyormuş . Sistemde açık var bence . Başkasının bilgileriyle giriş yapılabilir . Bunu cinemapink ve sinemia ya yazacam

• merhaba arkadaşlar bu arkadaşına bilet 1 tl kampanyasından yararlanan var mı ?

bu kampanya ile arkadaşıma imax seansından bilet alınabiliyor mu ?
  • 1-2 hafta önce üye oldum gayet memnun kaldım. Sitede indirim kuponu ile 9 aylık ayda 45TL'ye kadar iniyor ki ayda 2-3 sinema parası demek. Aylık sınırsız akbil 205TL sınırsız sinema 45TL... Ayrıca bir sürü restoran ve mağazadan indirim kuponları ve fırsatlar filan geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.